Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witaj Ewulka

    Brawa dla Gabrysi
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      planuje dac malemu zamiast mleka wode. tak mi poradzila polozna. tyle, ze kazala nie butelka tylko czyms innym. ja jednak zostane przy butelce, bo on nawet z butelki nie chce pic jak jest glodny.
      dzis w nocy 1,5h meczylam sie z nim. w koncu zasnal. zobaczymy jak dalej bedzie.
      jeszcze zamierzam na razie dawac mu raz w nocy ok 22-23. a pozniej nic.
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        moja victoria jest z 20 maja z czolganiem to na bakier potrafi sie podsunac troszke do przodu trzoszke do tylu a najlepiej jej wychodzi krecic sie na brzuchu na okolo siebie
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          a co do nocy to chyba mam najlepiej kalade mala o 21, poziej budzi sie tak co jakies 20 min dwa razy jeszce troszke podje i idzie spac. na ogol spi cala noc zaczela jak miala 3 miesiace, czasem jak jej cos dolega to sie budzi ale na ogol nawet nie chodzi o cyca tylko o przytulenie. co do podawania w nocy wody to tak robilam z pierwsza cora i byla zadowolona.a ze spaniem w dzien to mamy staly rytm dwa razy dziennie minimum 1,5 godz do 3. pierwsza drzemka tak okolo11 a nastepna o 16. rano wstaje raczej pozno bo o 8.30. a jak tam u was z wprowadzaniem nowych smakow?
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            moj jak na poczatku chcial zupke z marchewki i ziemniaka tak teraz wypluwa. zatrzymalam sie na kaszkach i kleiku. najgorsze ze nie mam tu stalego dostepu do swiezych warzyw. a niektore wogole ciezko dostac
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              a gdzie jestes ze niemasz dostepu do warzyw? ja mieszkam w Anglii i czasem tez sie wkurzam bo buraków świerzych dostac czasem nimoge,juz o cenie nie wspomne.
              PAULINKA 31.8.2003
              VICTORIA 20.5.2008

              12.1.2009r raczkowanie
              13.1.2009 pozegnanie cycunia
              16.1.2009 samodzielne siadanie

              Skomentuj


                dzieki Izka pozdrawiam

                widze ze chyba niema nikogono ale niema sie co dziwic,w koncu mamy wekeend
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Izunia a co tam u Amelki?
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny!
                    straszna dziś u mnie pogoda a do tego Olcia od rana ma temperature ok 38 i nadal popłakuje

                    Skomentuj


                      o rany to co jest malutkiej?przeziebila sie?
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wydaje mi się ze to przez wychodzące na dole zabki bo nie na kataru ani nie kaszle

                        Skomentuj


                          zartujesz juz jej zabki wychodza?no to pieknie,ale w szoku jestem strasznie wczesniebiedactwo pewnie sie strasznie meczymoja tez zabkuje,juz ma wszystkie jedynki,gora i dol,i chyba ida nastepne,bo strasznie marudzi i laduje wszystko do buzki,biedactwa te nasze dzieciaczki,
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            witam wszystkich ja mam majowa panienke dokladnie z 20 tak wiec w przyszlym tyg bedzie miala dokladnie pol roku.a tak nawiasem to mam na imie Suzana i jestem mama dwóch panienek. Paulinka ma 5 lat i 13 listopada wypadl jej pierwszy mleczny zabek a Victoria jak juz wspomnialam ma prawie 6 miesiecy i juz prawie ma pierwszego mlecznego zabka.pozdrawiam
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              prawa dolna jedynka już się przebiła

                              Skomentuj


                                witaj polavica1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X