Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Dentysta dla dzieci

    hmm nie wiem czy wam ta lokalizacja będzie odpowiadać, ale dentysta dziecięy jest też w Wieliczce, Pani Ilona )
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:50. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Dentysta dla dzieci

      Moje dziecko dostaje gorączki jak mówię, że musimy iść do dentysty… Zupełnie nie wiem co robić, szkoda mi syna, że tak się denerwuje. Mieszkamy na Woli i słyszałam sile dobrego o Detal White na Klonowica. Być może to prawda, ale nie wiem jak to wygląda w przypadku dzieci? Czy ktoś tam był? Jakieś opinie wiarygodne?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Dentysta dla dzieci

        Mam pytanie, kiedy pierwszy raz zabrałyście Wasze maluchy do dentysty?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Dentysta dla dzieci

          Najgorsze w sieci jest to, że tutaj wypowiedzieć może się każdy. Każdy może też napisać nieprawdę. Właściwie nigdy nie wiadomo do końca czy dentysta jest rzeczywiście dobry, czy tragiczny. Problem z nieprawdziwymi opiniami miał Jerzy Kowalewski.
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:50. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Dentysta dla dzieci

            Tj. w Chorzowie, ale profesjonaliści, Podejście do dzieci wzorowe, nowoczesny gabinet. Wiem jak wpływa na dzieci starodawny gabinet na NFZ... Nasza córka się popłakała po samym wejściu do niego
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:51. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Dentysta dla dzieci

              Moim zdaniem coraz trudniej jest znaleźć dobrego dentystę dziecięcego, sama przerabiałam ten temat wielokrotnie. Moja córka nie przepadała za wizytami u dentysty, natomiast bardzo pozytywne odebrała gabinet Oden Klimat, który tam panuje, sprzyja pozytywnemu nastawieniu. Bardzo wiele daje również właściwe podejście dentystów, którzy są niezwykle mili.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:51. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Ja słyszałam, że coraz częściej dentyści stosują gaz rozweselający, aby dzieci lepiej znosiły wizytę i zabiegi Moje dziecko na szczęście w miarę dobrze znosi wizyty ale tak naprawdę nie miała jeszcze nic poważnego robionego oprócz zwykłego przeglądu. Ale też czasami muszę się namęczyć, żeby umyła ząbki, bo dla niej to bardziej zabawa niż obowiązek i połyka pastę ...
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:52. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  W Krakowie dobre podejście do dzieci mają w Dentium Clinic. Godziny pracy i adres można sobie sprawdzić
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:52. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    Teraz problemy z zębami to wyłącznie kwestia pieniędzy, można mieć piękny uśmiech, ale im problem większy tym droższy. Pamiętajcie o paragonach, te od stomatologów, biorą udział w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:53. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      jeśli chodzi o Kraków i to, gdzie się wybrać z dzieckiem to polecam Galerię Uśmiechu, gabinet bardzo przyjazny dzieciom, mają nie tylko lekarza, który się zajmuje tylko dziećmi, ale też gabinet i poczekalnie dla maluchów. Czasem się zdarza, że dzieci nie chcą iść do domu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        podstawą wydaje mi się odpowiedni dentysta, taki, który ma dobre podejście do dzieci, my jeździmy z synkiem tutaj i każda wizyta odbywa się bez zbędnych "emocji", których kiedyś było zdecydowanie za dużo

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          A czy Wasze dzieci mają próchnicę?? Chodzi mi głównie o takie do 3 roku życia. Jeśli byłyście już u dentysty ze swoim dzieckiem odnośnie próchnicy to co Wam specjalista polecił, jakie zabiegi zaoferował???

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Jeszcze nie byłam z synkiem u dentysty ale już o tym myślałam, muszę się w końcu zebrać i umówić go na porządny przekląd małej buźki

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Ja żałuję, że już wcześniej nie chodziłam z synkiem do dentysty, obecnie synek ma 2 konkretne zmiany w zębach (próchnicę) i nie wiem co nam dentysta zaoferuje.... słyszałam, że mniejszym dzieciom ze zmianami próchnicy stosuję się maść w miejsca zaatakowane i one hamują jej rozwój ale ile w tym prawdy to też nie wiem...

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                My za niedługo mamy 3 latka jak myślicie wybrać się do dentysty? Synek ma ładne ząbki. Czy to jest tylko zbędna wizyta?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X