Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak "zrobić" chlopca?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jak "zrobić" chlopca?

    Żeby był chłopiec musisz wysłać sms, pod specjalny numer przed stosunkiem

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jak "zrobić" chlopca?

      Napisane przez zlastronapiw Pokaż wiadomość
      Żeby był chłopiec musisz wysłać sms, pod specjalny numer przed stosunkiem
      Ha ha



      Skomentuj


        #18
        Odp: jak "zrobić" chlopca?

        Napisane przez anusia_100 Pokaż wiadomość
        trzymam kciuki w zasadzie to chyba nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka, najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe
        No tak...ale fajnie mieć parkę Jak będzie druga dziewucha też będziemy się cieszyć ale...



        Skomentuj


          #19
          Odp: jak "zrobić" chlopca?

          słyszałam, że jest większa szansa, gdy się wyśle sms na konkretny numer, ale niestety nie pamiętam już tego numeru

          Skomentuj


            #20
            Odp: jak "zrobić" chlopca?

            Dokładnie. W owulacje chłopiec a przed owulacją dziewczynka. Plemniki dziewczynek są silniejsze i dłużej żyją.

            Skomentuj


              #21
              Odp: jak "zrobić" chlopca?

              Niestety sukces nie jest w 100% murowany. Moja siostra 2 razy próbowała sobie w ten sposób przedowulacyjnie sprawić dziewczynkę, a ma dwóch cudownych synków

              Skomentuj


                #22
                Odp: jak "zrobić" chlopca?

                jak chłopca to rano gdy jest wyższa temp ciała

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jak "zrobić" chlopca?

                  Ja nie mogę na razie sobie wyobrazić, że mógłbym mieć córkę. Dlatego czytam bardzo dużo jak zaplanować płeć dziecka. Teraz z żoną staramy się o nasze maleństwo. Czytałem na temat 5 metod planowania płci dziecka. Wiem, że to zależy od:
                  1. moment zapłodnienia
                  Żeby spłodzić dziewczynkę należy więc współżyć przed jajeczkowaniem (optymalnie 40. h przed) - plemniki niosące chromosom damski będą miały większą szansę dotrzeć do komórki jajowej. Jeśli natomiast zależy nam na chłopcu, trzeba poczekać do samego szczytu owulacji - szybkie plemniki męskie mają wówczas przewagę. Skuteczność: jeżeli chodzi o dziecko płci męskiej w 90%, a żeńskiej - w prawie 60%.
                  2.dieta
                  Żeby spłodzić dziewczynkę trzeba skupić się na produktach zawierających wapń i magnez, czyli np. mleko i jego przetwory, soja, kasze gruboziarniste, figi, orzechy, ryby, fasola, migdały, warzywa liściaste czy brokuły. Jeśli marzymy o chłopcu nasza dieta powinna być bogata w sód i potas, który znajdziemy w owocach cytrusowych, pomidorach, bananach, pestkach słonecznika, mięcie, pietruszce czy wędlinach.
                  3. wiek matki i miesiąc poczęcia. Chiński kalendarz płci mówi o tym, że kobiety chcące urodzić chłopca, powinny doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym literą M. Te, natomiast, które marzą o dziewczynce, starania o dziecko powinny podjąć w miesiącach z literą K. Chińczycy określają skuteczność tej metody na 99%. Została ona także potwierdzona w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej wskaźnik trafności określono na ok. 85%.
                  4. Selnas lub metoda cykliczna
                  Komórka jajowa może być naładowana dodatnio, bądź też ujemnie. Plemniki również różnią się od siebie potencjałem elektrycznym: plemniki X są naładowane dodatnio, zaś plemniki Y- ujemnie. Potencjał elektryczny komórki jajowej zmienia się cyklicznie, wiec w niektóre dni przyciąga ona plemniki X, a odpycha Y, w inne na odwrót. Aby określić właściwy dzień poczęcia dla danej płci kobieta powinna stworzyć indywidualny kalendarzyk „cyklów polaryzacji". Do ich określenia potrzebne są między innymi takie dane jak: grupa krwi, wiek, data ostatniej miesiączki i przebieg cykli. Jak zapewnia autor metody selnas, Patrick Shoun, jej skuteczność jest bardzo wysoka i wynosi 98,7 %.
                  5. Wstrzymanie się ze współżyciem kilka dni przed zapłodnieniem
                  Będzie wtedy więcej plemników w spermie i będą one to mocniejsze i bardziej trwałe.
                  Wyborowe węże odciągowe

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jak "zrobić" chlopca?

                    zawsze myslalam, ze zupelnie nie mamy wplywu na plec dziecka, ale ostatnio przegladalam baze wiedzy i moze jednak jakis minimalny wplyw mamy ;p

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jak "zrobić" chlopca?

                      Potwierdzam słowa Bagnes. Chłopcy są szybsi i najlepiej strzelać w dniu owulacji lub dzień po. Jajo przecież żyje do doby. Powodzenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jak "zrobić" chlopca?

                        Proszę... powiedzcie mi, że żadna z was w to naprawdę nie wierzy


                        Certyfikacja, szkolenia http://www.isocert.org.pl/ Sprawdź to!
                        Last edited by papisk4; 11-11-2013, 12:32.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jak "zrobić" chlopca?

                          oj bys się zdziwiła :P

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jak "zrobić" chlopca?

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            dziewczyny mzoe Wy doradzicie jak "zmajstrowac" chlopca? mam juz dwie dziewuszki i marzy mi sie chlopczyk....:-)
                            Czy mozna jakos pomoc temu szczesciu?
                            nie ma niestety instrukcji- Chociaż są takie tabelki- tam wg wieku się sprawdza, ale akurat u mnie był błąd, miał abyć Natalka, a jest Jasio-
                            (mozliwe że wyjatek potwierdza regułę...), hmm jak znajdę, to wrzucę na forum

                            Jak mówi przysłowie- człowiek strzela , Pan Bóg kule nosi- Powodzenia-)
                            Mama Jana

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jak "zrobić" chlopca?

                              tabletki na płec dziecka?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: jak "zrobić" chlopca?

                                Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
                                podobno najlepszy jest sex w dniu owulacji bo "męskie" plemniki są szybsze,ale krócej żyją, tylko trzeba wiedzieć dokładnie kiedy ta owulacja jest, no i oczywiście nie daje to 100% gwarancji. no i liczyć troszkę na szczęście, ja na to nie zwracałam uwagi i mam dwóch chłopców, chcieliśmy jeszcze córkę, no i się udało (pomyłka raczej mało prawdopodobna choć nie niemożliwa oczywiście 100% pewności będzie w kwietniu- to byśmy się zdziwili )
                                więc życzę powodzenia i chłopca
                                Nigdy nie ma 100% gwarancji, ale kochając się w dniu owulacji masz duże szanse na chłopca

                                Powodzenia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X