Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Moje objawy to straszne swędzenie piersi i ciągła chęć spania ja normalnie mogłam zasnąć w każdym miejscu nawet w przymierzalni . Brak miesiączki nie była dla mnie objawem , bo w sumie miałam rozregulowaną i mogło by jej nie być 2 miesiące a po dwóch normalnie się pojawiała
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dziękuje dziewczynki za odzew na mojego pościka i licze że znajdzie się jeszcze gromadka doświadczonych mam które podzelą się swoimi przeżyciami pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Witajci dziewczyny u mnie wygladlo to tak, ze najpierw przestala mi smakowac kawa i papierosy no i zapach smazonej ryby przyprawial mnie o wielkie mdlosci! no i wtedy zaczelam juz cos podejrzewac Pozdrawiam serdecznie!!!
        Anulla

        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200612081135.html
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200701023832.html
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200711281774.html
        http://www.kraina.hipp.pl/?id=5908

        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011474990.png?543

        Skomentuj


          #19
          No ja byłam pewna ,ze mam grypę Normalnie łamanie w kościach, osłabienie, stan podgorączkowy. Coś mi tylko nie pasowało z brakiem miesiączki (hmm) i bólem piersi (hmm) ... no i trochę nie uważalismy z moim chlopakiem jakis czas przedtem. Jednym słowem - do apteki i kupić test ciążowy!

          Skomentuj


            #20
            Ja zrobiłam sobie pyszną sałatkę z papryką, na drugi dzień wyjęłam ją z lodówki i...nietknęłam jej wogóle na trzeci dzień zrobiłam test i 2 kreski


            Skomentuj


              #21
              U mnie to wyglądało tak, że byłam stymulowana tabletkami, więc ciąża była pod nadzorem ale wiadomo, że to po wielu próbach zafasolkowania co cykl wmawiałąm sobie wszystkie objawy hehehe...aż w końcu jak odpuściłam i nie chciałam sprawdzać.... piersi swędziały, byłam senna-nigdy nie zasypiałam w ciągu dnia a tu potrafiłam przespać ciągiem 2h, poza tym brak miesiączki ale miałam plamienia więc czym prędzej pognałam na badania betahcg i wynik Ciążowy !!!




              Skomentuj


                #22
                hmm ja rowniez brak miesiaczki potem zaczelam plamic wiec pojechalam do szpitala i tam po raz pierwszy zobaczylam moje dziecko w 6tyg




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  CzescJa na samym początku miałam stan podgorączkowy,jajniki bolały mnie dziwnie,raczej tak kuły i w dodatku z dwa tygodnie żołądek mnie bolał.Następnie zaczęły bolec mnie piersi,czasami mdłości i jak długo stałam to mi strasznie duszno było,brakowało mi powietrza i uszy się mi zatykały.A i jeszcze często sikałam.I oczywiście w końcu, okresu nie dostałam wtedy co miał byc ,teściki dwa zrobiłam i wyszło co tak naprawdę mi było

                  Skomentuj


                    #24
                    witam ja zaczełam miec mdłosci ,miesiaczka mi się zatrzymala i po tym poznałam ze bedę miała dzidziusia

                    Skomentuj


                      #25
                      *poty, nudności i kręcenie w głowie natychmiast po wypiciu alkocholu ( zdarzyło mi się kilka razy popić, gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży)
                      *większe piersi
                      *zmęczenie
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a u mnie bol podbrzusza jak na miesiączke, nadmierna senność w ciągu dnia no i oczywiscie brak miesiączki dluzej niz 8 dni a po 14 wykonanie testu no i łup II kreseczki ))

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja czułam się wspaniale (tylko trochę sennie). Mogłam góry przenosić. Ale chyba od początku wiedziałam że będzie dzidziuś, jakoś czułam ale bałam się robić test - nawet gdy miesiączka się spóźniała 2 tyg. Gdy się w końcu odważyłam byłam w szoku że nie umiem się cieszyć. Na szczęście tatuś zrobił to za nas oboje

                          Skomentuj


                            #28
                            u mnie pierwszym objawem było brak miesiączki (zawsze miałam regularnie i co miesiąc), więc już podejrzewałam ciążę.pózniej i to w dwóch ciążach tak samo pobolewał mnie odbyt, miałam podwyższoną temperaturę i na zmianę raz bylo mi ciepło raz zimno (zazwyczaj zimno było mi wieczorami).w drugiej ciąży szybko zaczęły mi się przebarwiać na piersiach otoczki.póżniej czułam w buzi smak jakbym nałykała się jakiegoś żelastwa.

                            Skomentuj


                              #29
                              najpierw brak miesiączki i oczywiści pozytywny test i wizyta u ginekologa-potwierdzenie. potem ciągła senność i bóle podbrzusza jak na miesiączkę, i byłam cały czas głodna-niezależnie od tego co i ile zjadłam

                              Skomentuj


                                #30
                                u mnie pierwszym objawem bylo zmeczenie i to juz od pierwszych dni wlasciwie, nawet wtedy jeszcze nie wiedzialam,ze w ciazy jestem.Potem strasznie puchlam jakby mi sie przed okresem woda w organizmie zatrzymala i wlasciwie tak sie czulam jakbym miala dostac miesiaczke,a ze nawet to byl ten czas kiedy powinnam dostac, to mnie nic nie dziwiło.Ale miesiaczki nie dostalam,a czulam sie coraz gorzej; ból głowy,wstret do kawy,mdlosci,zawroty glowy...no wiec zrobilam test i okazalo sie, ze potomek w drodze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X