Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prawdopodobieństwo ciąży ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prawdopodobieństwo ciąży ?

    Witam
    Mam nadzieje, że trafiłam na dobre forum i tutaj uzyskam jakąkolwiek odpowiedz :P

    16 lutego dostałam miesiączkę a skończyła mi się 22 lutego. 24 współżyłam z chłopakiem, który skończył we mnie. Jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży ? Dodam jeszcze, że mam miesiączki nieregularne. I od wczoraj bardzo boli mnie podbrzusze. Dzisiaj miałam mocny ból podbrzusza. I chciałabym wiedzieć co one oznaczają.
  •    
       

    #2
    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

    prawdopodobieństwo istnieje, ale jesli masz nie regularne @ to nie wiadomo kiedy jest owulacja, wejdź sobie na jakiś kalendarz dni płodnych i tam powinno mniej wiecej wykazać kiedy jest prawdopodobieństwo największego zajscia w ciąże (oczywiście to jest tylko orientacyjne wyliczenie) a pobolewania podbrzusza nie wiązałabym z początkiem ciąży bo to za wczesnie na jej objawy

    Skomentuj


      #3
      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

      Patrze teraz w mój kalendarzyk i od 4 miesięcy mam @ co 26 dni. I nawet z tych nerwów nie pomyślałam, żeby to obliczyć. Jest jakiś wiarygodny kalendarz na obliczenie dni płodnych ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

        Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
        Patrze teraz w mój kalendarzyk i od 4 miesięcy mam @ co 26 dni. I nawet z tych nerwów nie pomyślałam, żeby to obliczyć. Jest jakiś wiarygodny kalendarz na obliczenie dni płodnych ?
        Prawdopodobieństwo ciąży jest zawsze przy stosunku bez zabezpieczenia. Piszesz ze masz raczej krótkie i nieregularne @ więc strony wyliczające dni płodne niewiele Ci pomogą :/ Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać do terminu następnej miesiączki ewentualnie troszkę wcześniej zrobić badanie beta hcg.

        Skomentuj


          #5
          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

          zrób test najlepiej teraz testy są bardzo czułe i wykrywają ciążę już w 6 dni po zapłodnieniu, tylko odczekaj tyle czasu ile jest w instrukcji, u mnie po 4 minutach dopiero pojawiła się baardzo blada kreseczka. Nie wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę ale raczej w noc poślubną a miałam okres... tzn do piątku miałam okres w sobotę i niedzielę ze stresu nic i w poniedziałek okres. Więc albo noc poślubna albo w tydzień po niej. z dwa tyg potem robiłam test i bladziudka kreseczka już była

          Skomentuj


            #6
            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

            To czekanie jest najgorsze

            Skomentuj


              #7
              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

              Prawdopodobieństwo jest Najlepiej zrobić test albo iść do gin zleci badanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                zrób test najlepiej teraz testy są bardzo czułe i wykrywają ciążę już w 6 dni po zapłodnieniu, tylko odczekaj tyle czasu ile jest w instrukcji, u mnie po 4 minutach dopiero pojawiła się baardzo blada kreseczka. Nie wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę ale raczej w noc poślubną a miałam okres... tzn do piątku miałam okres w sobotę i niedzielę ze stresu nic i w poniedziałek okres. Więc albo noc poślubna albo w tydzień po niej. z dwa tyg potem robiłam test i bladziudka kreseczka już była
                U mnie jestem pewna że to było tydzień po ślubie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                  Byłam u ginekologa dzisiaj. Pani mi powiedziała, że te bóle brzucha to od jajeczkowania były. I niby plemniki potrafią przeżyć 5 dni czyli jest możliwość ciąży. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Czekam teraz tylko na dzień spodziewanej miesiączki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                    Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
                    Byłam u ginekologa dzisiaj. Pani mi powiedziała, że te bóle brzucha to od jajeczkowania były. I niby plemniki potrafią przeżyć 5 dni czyli jest możliwość ciąży. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Czekam teraz tylko na dzień spodziewanej miesiączki
                    Daj znać jak coś będziesz wiedzieć

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Daj znać jak coś będziesz wiedzieć
                      Wiadomo Tylko kiedy najlepiej zrobić pierwszy test ?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                        nio z tym jajeczkowaniem to możliwe jak najbardziej - wiesz teraz są niby czułe testy, ale ja bym poczekala z tymi testami do dnia spodziewanej miesiaczki plus minus - wiem wiem ciezko wytrzymac :P z zrobieniem testu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                          ja już bym zrobiła już minęły dwa tygodnie więc powinien wyjść, oczywiście najpewniejszy wynik jest w dniu miesiączki, mój wyszedł tydzień wcześniej przed spodziewaną @ daj znać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                            No dam wam znać. Mam trochę strach w sobie.. Boję się rozczarowania

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                              trzymamy kciuki za Ciebie - bardzo mocno, długo się już staracie - jeśli nie chcesz nie odpowiadaj - bo to prywatne pytanie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X