Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to może być rzeżączka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy to może być rzeżączka?

    Podejrzewam partnera o zdradę i o to, że zaraził mnie rzeżączką. Po stosunku z nim mam ropne upławy i obfitsze krwawienie podczas miesiączek. Zdarza mi się również często oddawać mocz - czy to może być rzeżączka?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy to może być rzeżączka?

    Z tego co czytam na stronie są to podobne objawy. Niemniej mogą również świadczyć o ostrym zapaleniu. Najlepiej jakbyś się przebadała - przynajmniej będziesz wiedziała jakie kroki podjąć.
    Istnieje możliwość zamówienia takiego testu przez internet - kurier przywozi Ci odpowiedni materiał, Ty pobierasz i ponownie go wzywasz. Potem czekasz kilka dni na wynik.
    Jesli zależy Ci na tym aby nikt nie dowiedział sie co badasz to może byc to dobre rozwiązanie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy to może być rzeżączka?

      Idź do lekarza! Jeżeli to rzeżączka, to potrzebujesz odpowiednich lekarstw! Ja bym swojego chłopa zabiła, jakby mnie zaraził jakimś choróbskiem po innej babie!!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy to może być rzeżączka?

        Tutaj http://e-wenerolog.pl można zrobić testy i to nawet anonimowo. Najlepiej udać się do lekarza, ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to takie proste. Niektórzy bowiem się boją, albo wstydzą. W takim przypadku taki test będzie idealnym rozwiązaniem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy to może być rzeżączka?

          a nie lepiej iść do lekarza i się tego dowiedzieć?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy to może być rzeżączka?

            Nie ma sensu pytać na forum, lepiej skonsultować się z lekarzem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy to może być rzeżączka?

              to takie pytanie najlepiej zadać lekarzowi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy to może być rzeżączka?

                Oczywiście,ze bardzo dobrze jest się skontaktować z lekarzem. Jednak wiele kobiet odczuwa barierę psychiczną oraz wstydzi się przyznać do tego na co się badają.

                W takim przypadku sugeruję zamówić test z sieci .Tak jak zresztą sugerują tutaj dziewczyny wcześniej. No i poczytajcie sobie o chorobie tutaj:
                http://rzezaczka.info.pl/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy to może być rzeżączka?

                  Zawsze, przy takich wątpliwościach trzeba iść do lekarza i się zbadać. Jeśli potwierdzi chorobę to wtedy można faceta wywalić za drzwi… Bo jeśli jesteście sobie wierni to nie ma mowy o takim przypadku.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy to może być rzeżączka?

                    ja uważam, że powinno się to skonsultować z lekarzem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy to może być rzeżączka?

                      ja uważam, że należałoby pójść do lekarza żeby on mógł to stwierdzić ewentualnie wykluczyć.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X