Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrapanie z wyspaniem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Chrapanie z wyspaniem?

    ha ha miałam to samo z chłopem ... Ale jak tylko zaczyna chrapać to dostaje w łeb i komenda kładź sie na bok i pomaga Jak się śpi na boku to się nie chrapie a jeśli chrapie to już trzeba zgłoszać się do lekarza ...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Chrapanie z wyspaniem?

      Napisane przez cela84 Pokaż wiadomość
      Zazwyczaj chrapanie o objaw jakiejś dysfunkcji. Czasem to skrzywiona przegroda nosa, czasem nadwwga i inne. Trzba sprawdzić, a nie kupować aparaty jakieś
      no wiesz mój tata ma bezdech i jest otyły do tego - więc u nas to była konieczność

      Skomentuj


        #33
        Odp: Chrapanie z wyspaniem?

        Napisane przez marzena-161 Pokaż wiadomość
        ha ha miałam to samo z chłopem ... Ale jak tylko zaczyna chrapać to dostaje w łeb i komenda kładź sie na bok i pomaga Jak się śpi na boku to się nie chrapie a jeśli chrapie to już trzeba zgłoszać się do lekarza ...
        I słuszna racja ja mam tak samo, ale jak ja już zasnę to może chrapać do białego rana nic mnie nie ruszy

        Skomentuj


          #34
          Odp: Chrapanie z wyspaniem?

          Napisane przez marzena-161 Pokaż wiadomość
          ha ha miałam to samo z chłopem ... Ale jak tylko zaczyna chrapać to dostaje w łeb i komenda kładź sie na bok i pomaga Jak się śpi na boku to się nie chrapie a jeśli chrapie to już trzeba zgłoszać się do lekarza ...
          mojego chrapacza chyba nie zagoni do lekarza :/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Chrapanie z wyspaniem?

            polecałabym wam wizytę u lekarza, chrapanie to czasem sygnał poważnych chorób, a tobie oczywiście stopery do uszu bo cóż, to nie przyjemny dźwięk

            Skomentuj


              #36
              Odp: Chrapanie z wyspaniem?

              Też uważam, że warto zrobić badania bo chrapanie może sygnalizować poważną chorobę. Być może to tylko niedobór magnezu] który powoduje zmęczenie i stąd to chrapanie a byc może to coś z sercem. Naprawdę nie ma co gdybać tylko powinno się iść do lekarza.
              Last edited by gagatka; 22-07-2020, 14:50. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                Tak, tak, tak!! Mam dokładnie ten sam problem, mąż chrapie jak nie wiem... najgorsze jest to, że nie mogę go przekonać do tego, jak uciążliwe to jest. Chyba go kiedyś nagram, bo jest zupełnie nieświadomy jak to może wkurzać Proszę o wasze sposoby na chrapanie, póki co czytam , ale jest ich tyle, że nie wiem od czego zacząć. Jak znaleźć ten sposób, który uwolni od problemu? Jak zacząć? Jakie są wasze doświadczenia?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                  Zgodnie z twoją prośbą, podsyłam kilka sposobów od których możesz zacząć - przede wszystkim nie warto zaczynać od zabiegów, bo może się okazać, że chrapanie wyeliminujesz w ogóle bez potrzeby takich ingerencji, które mogą przecież mieć*różne skutki.

                  Krótkoterminowe:
                  - tabletki na chrapanie
                  - olejki eteryczne (serio, taki olejek np. jodłowy może bardzo pomóc!)
                  - specjalna poduszka ortopedyczna
                  - spraye

                  Długoterminowe:
                  - niech partner zruci kilogramy
                  - zmiany w diecie tj. mniej alkoholu i papierosów
                  - żucie gumy (to ćwiczy mięśnie)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                    nie wiem czy w przypadku kiedy ktoś obok chrapie to można się wyspać.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                      nie można, to jest masakra, ja mam ochotę wtedy zabić partnera a mi się chce płakać z bezslilności...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                        osoba która chrapie przeważnie nie zdaje sobie z tego sprawy, to osoby obok mają większy problem.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                          Byliście z tym u lekarza? Ma prostą przegrodę?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                            mi na tyle przeszkadzało chrapanie męża, że postanowiłam pewnego dnia wziąć sprawy w swoje ręce i cos z tym zrobić. Przecież to żyć sie nie da. Zakupiłam Snoril i problem zniknął na szczęście bo byłam już na skraju załamania...
                            Last edited by gagatka; 22-07-2020, 14:47. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                              ktoś próbował specyfiku na chrapanie? ciekawa jestem czy to działa
                              Last edited by gagatka; 22-07-2020, 14:48. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                                Napisane przez lobelia77 Pokaż wiadomość
                                nie można, to jest masakra, ja mam ochotę wtedy zabić partnera a mi się chce płakać z bezslilności...
                                Jakbym czytała o sobie, miałam identyczne odczucia. Przeszliśmy przez wiele kłótni, o mały włos nie rozpad nam się związek. Ostatecznie, jako kochająca żona, stanęłam na wysokości zadania i podjęłam próbę znalezienia przyczyny. Mieszkam w małej miejscowości, wizyty u naszych lekarzy okazały się porażką. Wyczytałam w różnych artykułach, że problemem może być przegroda nosowa Umówiłam męża do lepszego specjalisty w większym mieście. Nie bójmy się chodzić do specjalistów. To naprawdę krótka droga to zdrowia. Ostatecznie okazało się, że ma problem z zatokami. Lampy podczerwień dużo pomogły.
                                Last edited by gagatka; 22-07-2020, 14:49. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X