Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Brak ochoty...

    Jestem singielką i wcale nie mam ochoty. Nie mam partnera i dobrze mi z tym.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Brak ochoty...

      Też przechodziliśmy przez to ;/ aby pomóc pobudzić moje faceta zdecydowałam się na wypróbowanie kostiumu erotycznego coś tego typu xxx i powiem, że na prawdę nam to pomogło, zwalczyliśmy przez to rutynę, która wiadomo przyszła z czasem

      Skomentuj


        Odp: Brak ochoty...

        Polecam zapoznać się również z tymi informacjami Mogą okazać się przydatne.
        Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego – Edward John Phelps

        Skomentuj


          Odp: Brak ochoty...

          WArto zadbać o dodatkową stymulacje, ja polecam obejrzeć kilka filmików na xxx - nie dośc, że one mogą spawić, że zaczniesz mieć ochotę, to dodatkowo odkryjesz co Cię pociąga, co też pozytywnie wpłynie na współżycie.

          Skomentuj


            Odp: Brak ochoty...

            może warto użyć jakieś żeliku na podjudzenie atmosfery?

            Skomentuj


              Odp: Brak ochoty...

              Jestem singielką i wcale nie mam ochoty. Nie mam partnera i dobrze mi z tym.

              Skomentuj


                Odp: Brak ochoty...

                No wlasnie w małżeństwie w ktorym próbowało się juz wszystkiego, trudno jest wymyślić cos nowego....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Brak ochoty...

                  Mi bardzo spadła ochota na seks, jak po porodzie przestałam mieć orgazmy. Na szczęście przezwyciężyłam to dzięki doktorowi Tomaszowi Baście, który zachęcił mnie do laserowego obkurczenia pochwy.

                  Skomentuj


                    Odp: Brak ochoty...

                    u mnie kiedyś tabletki anty powodowały spadek libido aż musiałam je zmienić

                    Skomentuj


                      Odp: Brak ochoty...

                      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                      u mnie jest na odwrot po caly dniu zajmowania sie dzieckiem wieczorem jestem zmeczona i nie zawsze mam ochote
                      wcale Ci się nie dziwie
                      xxx
                      Last edited by disne; 18-08-2020, 19:08. Powód: link

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X