Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka jezyka obcego. Kiedy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

    Przecież każdy czas jest dobry, by zacząć się uczyć angielskiego. Wiele dorosłych osób zaczyna edukację i po czasie mają świetne efekty. Najlepiej same sprawdźcie sobie takie metody nauczania jak http://www.123way.pl/metoda-opis a przekonacie się, że w szkołach w stylu 123way najprościej nauczycie się angielskiego.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

      Moim zdaniem jak najszybciej. Dziecko ma bardzo chłonną głowe i warto jest to wykorzystac. Im wczęsniej zaczniecie uczyć je angielskiego tym łatwiej bedzie mu na przyszłość

      Ze swojej strony polecam szkoły, w których nauka jest realizowana poprzez zabawę. Zerknijcie sobie do Empiku:
      https://empikschool.com/

      Aktualnie chodzi tam moja córeczka i nie traktuje tego jako przykry obowiazek. Bardzo lubi te zajęcia.

      Skomentuj


        Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

        Moim zdaniem im wcześniej tym lepiej. Tym większe szanse, że dziecko będzie płynnie w tym języku mówić. Tutaj np. jest całkiem niezły kurs języka francuskiego Łódź. Moim zdaniem warto się temu bliżej przyjrzeć
        Krótko mówiąc, ewolucja nie jest rzeczą świętą.

        Skomentuj


          Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

          Im wcześniej, tym lepiej. Pamiętaj, że młode dzieci bardziej chłoną wiedzę i otaczający je świat. Jeśli skupisz się na tym, by zaoferować im bodźce językowe, to będzie im w późniejszym życiu łatwiej operować w obcych językach. Takie przedszkola jak http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-wawer/ są z zasady dwujęzyczne. Myślę, że to najlepsza opcja dla Waszych dzieci.

          Skomentuj


            Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

            Warto zaznajamiać dziecko z językiem, ale z wymaganiami należy trochę poczekać. Uważam, że już 3-4 latki powinny zaczynać zabawy językowe. Mniejsze dzieci można oswajać na przykład ze słuchaniem innego języka, ale też zwrócić uwagę, że uczą się przede wszystkim swojego ojczystego języka.

            Skomentuj


              Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

              Napisane przez aleksandrace Pokaż wiadomość
              Warto zaznajamiać dziecko z językiem, ale z wymaganiami należy trochę poczekać. Uważam, że już 3-4 latki powinny zaczynać zabawy językowe. Mniejsze dzieci można oswajać na przykład ze słuchaniem innego języka, ale też zwrócić uwagę, że uczą się przede wszystkim swojego ojczystego języka.
              Nie jestem pewna czy mniejsze dzieci w ogóle cokolwiek załapią czy zwrócą uwagę. Z kolei bardzo popieram pomysł zabaw językowych. W takim wieku dziecko szybko łapie dzięki czemu rozpoczynając prawdziwą naukę w wieku powiedzmy 7 lat powinno mieć całkiem spory zasób słów, co może być bardzo pomocne i zachęcać do dalszej nauki. Zwłaszcza, że język angielski w dzisiejszych czasach to podstawa.
              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

              Skomentuj


                Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                Czy na pewno jest to dobry pomysł? Taki maluszek ma się uczyć języka obcego?
                http://www.mrbrown.edu.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                  Uważam, że im wcześniej tym lepiej. Możemy do dziecka próbować mówić po angielsku już w wieku 4-5 lat
                  www.effective-english.pl

                  Skomentuj


                    Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                    Moje dzieci w wieku ok.3 lat zaczeły chodzic na dodatkowe lekcje angielskiego, na prywatne. Pani bardzo miła, nauka poprzez zabawe. Teraz najstarszy syn ma juz 10lat i świetnie radzi sobie z angielskim. Dodatkowo w domu przygotowuję mu rożne materiały z których się uczy np https://notatek.pl/proverb-przyslowia Nie zmuszam go, on to poprostu lubi.

                    Skomentuj


                      Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                      Zauważyłem, że dzieciom się łatwiej mówi po angielsku niż po polsku. Angielski jest taki bardziej sepleniony, tak naprawdę nie ma granicy, ale wydaje się, że czym wcześniej tym lepiej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                        zdecydowanie warto pomyśleć o tym już od najmłodszych lat. dziecko ma dużo łatwiejszy start kiedy potrafi odnaleźć się z obcym językiem. Ja żałuje, że nie przykładałem się dobrze w szkole albo nie ponaglałem rodziców, ze chciałbym iśc na korepetycje, teraz jest mi przez to trochę cięzej się nauczyć. ale powiedziałem sobie, że z dzieckiem nie popełnię tego błędu. i zapisałem je na lekcje angielskiego, bo w szkole to zawsze jakoś tak róznie, jedni nauczyciele sa lepsi a jedni ucza gorzej. w Toruniu polecam szkołę języka angielskiego http://angielskitorun.com.pl/

                        Skomentuj


                          Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                          Jak najwcześniej Wiem po sobie, że rozpoczęcie nauki np w szkole podstawowej to zły pomysł a dzieci w wieku przedszkolnym potrafią bardzo szybko nauczyć się nowych słówek i bez problemu tworzą całe zdania Moja córka od samego początku chodzi do przedszkola ( Te Vizja w Warszawie ) gdzie nauka języka angielskiego odbywa się codziennie. Każdego dnia zaskakuje mnie znajomością nowych wyrazów

                          Skomentuj


                            Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                            zgadzam się w 100 % z gilzą. Mój syn też chodzi do tej placówki tyle, że w Gdańsku Angielski mają codziennie a dodatkowo 3 razy w tygodniu uczą się języka francuskiego Moim zdaniem okres przedszkola to najlepszy moment na rozpoczęcie przygody z nauką języka i każdy rodzic powinien ten czas mądrze wykorzystać

                            Skomentuj


                              Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                              Już od najmłodszych lat dziecko można uczyć języka obcego po prostu przez zabawę, tutaj http://royalschool.eu/przedszkole fajnie opisano w jaki sposób dzieciaki są zachęcane do nauki języka, moja córa jeszcze za młoda ale już rozglądamy się za odpowiednią placówką a program royal school wygląda bardzo fajnie.

                              Skomentuj


                                Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                                Myślę, że zapisując malucha na fajne zajęcia, nie można mu zaszkodzić. Warunek jest taki, że dziecko samo chce tam być, dobrze się tam czuje.
                                Ja w tym wieku bardziej stawiałam na piosenki w języku angielskim (mamy płytę Musical babies, bardzo dużo utworów typu "Wheels on the bus...", "5 little monkeys" itp.) i zabawki edukacyjne z trybem językowym. Dla 13 miesięcznego bobasa fajnie by się sprawdził stolik edukacyjny. Moja koleżanka ma dla córki stolik Chicco Hobby i jest mega fajny. Rozwija też zainteresowania dziecka (jest część artystyczna, muzyczna, gotowanie i ogródek), a wszystkie funkcje są w języku polskim i angielskim Sprawdź sobie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X