Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-03-2015, 08:07
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Dentysta dla dzieci

Dziś synka pierwsza wizyta u dentysty zobaczymy jak sobie poradzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2015, 20:33
rudee's Avatar
rudee rudee jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rudee.polki.pl

Ja zabrałam dzieciaki do swojej dentystki, bo miałam do niej zaufanie. Okazało się, że wizytą bardziej denerwowałam się ja, niż dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2015, 11:19
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Nasza wizyta poszła świetnie ! W domu bawiliśmy się w dentystę Wszystko tak jak miała wizyta wyglądać. Pani w gabinecie najpierw z synem porozmawiała ,pokazało to i tamto ,bardzo fajne miała podejście do dziecka. Mały szorował szczoteczką sztuczne zęby też i jeszcze dostał zabawkę (wybrał sprężynkę) i najważniejsze że z chęcią chce iść na następną wizytę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2015, 00:29
martus91 martus91 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
martus91.polki.pl

A w jakim wieku poszliście pierwszy raz ze swoimi pociechami do dentysty? Bo zastanawiam się kiedy nadejdzie ta pora...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2015, 00:01
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

A my wybieramy sie na kolejną wizytę kontrolną, mała sama powiedział że chce iść a ze mąż też idzie to przy okazji ją weźmie. Na ostatniej wizycie Zuzia dostała kolorowanke i kredki które myśmy wcześniej kupili i to ją zachęciłodo pójścia na następną
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2015, 14:59
NoemiSui NoemiSui jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
NoemiSui.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
A my wybieramy sie na kolejną wizytę kontrolną, mała sama powiedział że chce iść a ze mąż też idzie to przy okazji ją weźmie. Na ostatniej wizycie Zuzia dostała kolorowanke i kredki które myśmy wcześniej kupili i to ją zachęciłodo pójścia na następną
To chyba masz dobrego dentyste u mnie na początku było z tym źle, oj źle wyjście do dentysty to był jeden wielki koszmar. Od niedawna zmieniliśmy na Denmed większa klinika i póki co nie ma problemów fajny dentysta się w sumie trafił być może ktoś z Bydgoszczy kojarzy http://denmed.bydgoszcz.pl/ tak czy inaczej jeśli ktoś nie chce mieć problemów z dzieckiem to od samego początku trzeba sobie darować te historie, ze tatuś się boi dentysty, bo dziecko to słyszy i skoro tatuś się boi to znaczy, że to ktoś straszny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2015, 23:26
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

no właśnie też się zastanawiam kiedy udać się z synkiem do dentysty. Mam wrażenie, że dziecko musi już rozumieć że np trzeba otwoarzyć buzie bo mój synek na razie to chyba by dentystkę pogryzł ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-04-2015, 20:16
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
no właśnie też się zastanawiam kiedy udać się z synkiem do dentysty. Mam wrażenie, że dziecko musi już rozumieć że np trzeba otwoarzyć buzie bo mój synek na razie to chyba by dentystkę pogryzł ;p
Moja panna ostatnio ładnie otworzyła buźkę u lekarza jak miała pokazać gardło, a lekarza poszedł na całość i mówi do niej żeby powiedziała jeszcze aaaaa, śmiac mi się chciało,bo to raczej niewykonalne dla takiego malucha żeby przy otwartej buzi powiedzieć aaa, zamknęła więc i mu powiedziała, spryciula jedna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2015, 07:49
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Dwie pierwsze wizyty były super ale trzecia to był koszmar Synek nie dała sobie od początku nic zrobić Sama nie wiem czy po prostu miał taki zły dzień ,pogoda paskudna była Po prostu nie dał sobie lekarstwa wyciągnąć i plombę wsadzić Przyszła jeszcze jedna pani do pomocy a ja po męża zadzwoniłam aby przyszedł do gabinetu Trochę zeszło ale jakoś to poszło Szkada było mi synka strasznie ale jak miał się męczyć później z bólem to lepiej trochę na fotelu się przemęczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2015, 07:56
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 36

Przeraża mnie wizja chodzenia do dentysty, patrząc jak Majka nie daje sobie nic z włosami zrobić i jeśli tak samo będzie z zębami to nie wiem jak sobie poradzimy. Moja bratanica często wracała od dentysty nie pozwalając sobie nic zrobić, nawet jakoś ostatnio to było, a ma już 6 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania