Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-12-2016, 11:06
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64
Domyślnie Odp: Sok

U nas soki są robione przez babcię latem. Później dostajemy buteleczki. I pijemy rozrobione z wodą. Najbardziej lubimy soczek z malinek!

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2016, 23:20
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Cytat:
Napisał bobusie2 Zobacz post
U nas soki są robione przez babcię latem. Później dostajemy buteleczki. I pijemy rozrobione z wodą. Najbardziej lubimy soczek z malinek!
Z malin pyszny,m zarówno do picia jak i dodatek do kaszki manny, ryżu czy budyniu. My taeż takie soczki mamy, ale nie do babci tylko same zaprawiamy( to jest ta zaleta mieszkania na wsi)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2016, 12:11
pilarek pilarek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pilarek.polki.pl

Najlepiej wlasnie zrobic sok samemu w domu, a jeszcze jak ma sie swoje owoce czy warzywa to juz w ogole jest super. Staram sie wlasnie sama robic sok, czy kompot, ale czasem zdarza mi sie kupic gotowy. Tak czy inaczej zawsze rozrobiony z woda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2016, 14:26
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Ja swojemu synkowi robię sok gruszkowy. Trę gruszkę do dania, a soku z niej jest tyle, że jak dodam wody to ma z pół litra soku i wiem co tam jest, i wiem że zdrowe. No i tanio, bo to tylko koszt jednej gruszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-08-2017, 09:32
elabarbara elabarbara jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

A co myślicie sokach w sklepach? Ja uważam, że nie są one w 100% naturalne i zdrowe. Dlatego postanowiłam zakupić wolnoobrotową wyciskarkę do soków tej firmy http://exitopolska.com/ . Chcę codziennie przyrządzać soki dla dzieci które są naturalne i mają dużo witamin. Słyszałam że jest łatwa w obsłudze jak i czyszczeniu, i przede wszystkim zajmuje mało miejsca, a to mi odpowiada bo kuchnie mam małą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-08-2017, 12:17
kaczuszka22 kaczuszka22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaczuszka22.polki.pl

My sami robimy soki. Kupiliśmy w zeszłym roku sokowirówkę i od tamtej pory mamy świeże koktajle, soki i musy owocowe. Bardzo polecam . My (dorośli) najbardziej lubimy koktajl z jabłka, grapefruita i chilli, ale dla dzieci to zbyt pikantne, one dostają wersje bez przypraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2017, 18:01
gadon's Avatar
gadon gadon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gadon.polki.pl

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Moim zdaniem w ten sposób można sobie wielu problemów oszczędzić
Stary 09-09-2017, 19:49
kornelia30 kornelia30 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kornelia30.polki.pl

Robienie soków nie jest wcale trudne i na pewno sobie z tym poradzisz Co prawda żeby zacząć robić zdrowe soki trzeba na początku zainwestować w dobry sprzęt ale na prawdę warto. Są wyciskarki dobrej jakości i nie kosztują kokosów. Sama w poszukiwaniach przerobiłam mnóstwo różnych firm i kiedy znalazłam firmę MUKE od razu wiedziałam, że to jest to. Wygląda bardzo ładnie, można ją szybko schować do szafki jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na blacie i dobrze radzi sobie z twardymi i włóknistymi składnikami soków. No po prostu cudo za stosunkowo niewielkie pieniądze. Własnoręcznie robione soki wcale nie są straszne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania