Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-02-2016, 07:37
moniikaa's Avatar
moniikaa moniikaa jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
moniikaa.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie apteki internetowe polecacie

Nie znam zbyt wielu aptek internetowych, bo zawsze robię zakupy w aptekach stacjonarnych. Ale jeśli miałabym jakąś wskazać, to kojarzę e-aptekę Pro-Apteka.pl. Z tego co widzę, w swojej ofercie posiada sporo leków i suplementów, nie tylko dla przyszłych i obecnych mam, ale także m.in. dla mężczyzn, osób chorych na cukrzycę czy osób chcących usprawnić pracę serca i układu krążenia. Tutaj jeszcze parę słów na jej temat - http://sidengo.com/proapteka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2016, 10:53
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Gdzieś już o tym pisałam i nic się nie zmieniło i naj naj bardziej polecam aptekę internetową gemini.pl - moja ulubiona i tania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2016, 12:11
aagnieszkaa1 aagnieszkaa1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aagnieszkaa1.polki.pl

Zdjęcia: 97

A ja nigdy nie korzystałam z internetowej apteki. Nie wiem czy to normalne zjawisko. Jakoś zawsze to co potrzebuje mam w normalnej aptece więc kupuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2016, 14:55
bobybloss bobybloss jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bobybloss.polki.pl

Dopóki nie rozwinięto sieci aptek internetowych, kupowałam w stacjonarnych, ewentualnie drogeriach. Dzięki temu miałam czas na wypróbowanie, przetestowanie i zdecydowanie, które apteki są dobre, a które można sobie darować. Dlatego nie miałam potem oporów przed zakupami leków przez internet, bo wiedziałam, jakiej jakości obsługi się spodziewać.
Od jakiegoś roku moim absolutnym faworytem jest http://www.apteka-melissa.pl, nigdzie indziej nie znalazłam tak niskich cen leków Poza tym zawsze zaskoczą mnie jakimś gratisem albo rabatem na kupowane produkty.
Poza tym jako jedna z niewielu aptek proponuje tyle metod odbioru towaru, sama najczęściej i najchętniej korzystam z paczkomatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2016, 11:25
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

ja osobiści w aptece internetowej nie kupowałam jeszcze zdecydowanie wolę pójść do stacjonarnej wtedy też panie zawsze mi doradzą i pomoga w potrzebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2016, 12:34
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Ja robię zakupy w aptece internetowej: aptekagemini. Można naprawdę sporo zaoszczędzić. Ostatnio kupiłam w aptece stacjonarnej syrop Groprinosin, zapłaciłam za niego 28 zł, a okazało się, że ten sam syrop kosztuje w aptece internetowej ok. 15 zł. Wolę zrobić większe zakupy przez internet niż potem chodzić i przepłacać.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2016, 16:07
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

to rzeczywiście różnica w cenie jest bardzo imponujaca,tylko jeden minus że nikt nie doradzi jeśli jest dylemat pomiędzy produktami, ja mam zaufane panie magister które mi dobrze doradzają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2016, 10:09
danusia01 danusia01 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
danusia01.polki.pl

Ja nie korzystam z aptek internetowych, chyba najbardziej z obawy z jakiego źródła będą pochodzić leki, które zamówię i czy faktycznie lek który zamówię będzie tym samym, który kupiłabym w pobliskiej aptece. Korzystam natomiast z możliwości rezerwacji leków w aptekach stacjonarnych za pośrednictwem serwisu www.ktomalek.pl
W ostatnim czasie zanim pójdę do apteki, to najpierw dokonuję rezerwacji za pośrednictwem tego serwisu, gdy moja rezerwacja jest gotowa do odbioru zostaję o tym wcześniej powiadomiona. Znudziło mi się odwiedzanie kilku aptek w poszukiwaniu potrzebnych mi leków, a w serwisie znalazłam sporo aptek z mojej okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2016, 18:25
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Apteka Nowa Farmacja ma ciekawą ofertę, szczególnie w zakresie leków na grypę, ale oczywiście nie tylko. Uważam, że warto sobie sobie tam zajrzeć. Jest tam wiele ciekawych i godnych uwagi propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2016, 09:47
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Ja robię często zakupy w aptece internetowej Gemini i mogę szczerze polecić maja szeroki wybór i ciekawe oferty promocyjne więc każdy znajdzie coś dla siebie i to w jednym miejscu A często się zdarza mi zamawiać przez internet bez wychodzenia z domu a przy dzieciach to ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania