Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka > Rodzicielstwo blisko natury
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rodzicielstwo blisko natury Tutaj możecie porozmawiać o chustonoszeniu, BLW, pieluchach wielorazowych, eko chemii domowej, eko kuchni… oraz szeroko rozumianym naturalnym rodzicielstwie. Spotkacie tutaj również rodziców z problemami podobnymi do waszych. Życzymy miłego zaczytania!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-04-2017, 12:11
ana_ruda ana_ruda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ana_ruda.polki.pl

Domyślnie Odp: Chustopoczątki

Witam.
Moje dziecko nigdy bardzo uporczywie się nie domagało noszenia na rękach i nie miałam potrzeby chustowania go czy noszenia w nosidełku. Wózek dobrze znosi, właściwie to na spacerach wciąż przeważnie śpi.
Jednak ostatnio się zastanawiałam nad chustą... Moje pytanie, czy w takim wieku (wieku dziecka - 11miesięcy) w ogóle jest sens zaczynać?
Dzicko jest dość ruchliwe i niecierpliwe i mam wątpliwości. Myślałam nad kupnem tkanej husty, najtańszej by sprawdzić czy dziecko w ogóle będzie chciało tak podróżować.
PRoszę o radę
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2017, 11:43
bukowskaa bukowskaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bukowskaa.polki.pl

Rzeczywiście najlepiej przyzwyczajać malucha od urodzenia, 11 miesięcy to już sporo berbeć może nie zaakceptować takiej opcji, tym bardziej, że jak piszesz w wózku mu dobrze, ale dzieci są różne, więc warto spróbować. Ja mam wózek wielofunkcyjny Vicco Adamex, maluch dobrze się w nim czuje, ale też zastanawiałam się czy nie zdecydować się na chustę od czasu do czasu, wiadomo większa wygoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2017, 13:00
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Długo zastanawiałam się jaką chustę wybrać, w końcu zdecydowałam się na bawełnianą , spłot skośno-krzyżowy. Tak polecały inne mamy. Teraz i ja właśnie takie chusty polecam. Mam rozmiar chusty 4,6 i super się wiąże. Chuste kupiłam w sklepie Luna Dream ich chusty mają zaznaczony środek w celu łatwiejszego wiązania. Środek jest zaznaczony na górnej i dolnej krawędzi chusty, więc jest mega łatwo. A taka chusta jest naprawdę przydatna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2017, 18:10
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja zamiast chusty postanowiłam kupić nosidełko dla dziecka wydaje mi się bardziej wygodne. Nawet już wybrałam sobie klamrowe- https://lilitup.pl/nosidelka-dla-dzieci/ . Widziałam takie nosidełka u innych mam na spacerach nawet jedną mamę zapytałam czy takie nosidełko jest wygodne i potwierdziła że tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 17:08
klara84 klara84 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
klara84.polki.pl

Tylko mnie w chuście kółkowej po 15 min boli kręgosłup?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania