Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A w przypadku mojej córci bebilon AR działa! ulewanie się skończyło, mogę spać spokojnie bez obawy, że mała zakrztusi się we śnie... Lekarz mnie nastraszył kolkami, bo podobno AR cieżej się trawi, ale jak na razie wszystko jest ok

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

      ja daję bebiko 1 jak narazie, ale pewnie ze wzgledu na to ze mała w szpitalu byla dokarmiana tym mlekiem. jakby byla karmiona innym w szpitalu pewnie po powrocie do domu podawalabym jej to samo.

      Skomentuj


        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

        Mój synek od 2-go miesiąca życia wcina Bebiko (teraz jesteśmy już na "dwójce") i u nas się sprawdza, Mały super je toleruje, nigdy nie mieliśmy żadnych problemw brzuszkowych czy z ulewaniem, za to po NAN-ie miał straszne zaparcia wszystko zależy od maluszka
        Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

          Od pewnego czasu mój syn nie chce pić mleka modyfikowanego, tylko rano daje się namówić (a piję Bebilon Junior).
          Kiedyś gdzieś tutaj przeczytałam o mleku Candia "mamo,rosnę". Przypomniało mi się o tym mleku i kilka dni temu kupiłam je i jestem w szoku moje dziecko wieczorem wypija kubek tego mleka - całe 200ml
          Dla tych maluszków, którzy wypieli się na mleczko,polecam, bo w smaku jest zupełnie inne niż to modyfikowane w proszku.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Od pewnego czasu mój syn nie chce pić mleka modyfikowanego, tylko rano daje się namówić (a piję Bebilon Junior).
            Kiedyś gdzieś tutaj przeczytałam o mleku Candia "mamo,rosnę". Przypomniało mi się o tym mleku i kilka dni temu kupiłam je i jestem w szoku moje dziecko wieczorem wypija kubek tego mleka - całe 200ml
            Dla tych maluszków, którzy wypieli się na mleczko,polecam, bo w smaku jest zupełnie inne niż to modyfikowane w proszku.
            Tree a od jakiego wieku ono jest
            bo moja wogóle nie chce żadnego mleczka, czasem wypije. Ale np. po Junior nestle miodowym ma zatwardzenia, waniliowe - jak jej dałam to się trzesła a po bebiko bananowym zielone kupy.
            jakie są jeszcze mleka dla roczniaków???


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

              Majek to jest mleczko od 1-3 lat. I jest w płynie, ostatnio w markecie
              kupiłam je na stoisku ze zwykłymi mlekami.
              Aha i co przed chwilą zobaczyłam w gazetce Auchan od 14 - 25 października
              kosztuje 1,99zł za 0,5l a ja za nie dałam 4,5 zł więc promocja niezła.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Majek to jest mleczko od 1-3 lat. I jest w płynie, ostatnio w markecie
                kupiłam je na stoisku ze zwykłymi mlekami.
                Aha i co przed chwilą zobaczyłam w gazetce Auchan od 14 - 25 października
                kosztuje 1,99zł za 0,5l a ja za nie dałam 4,5 zł więc promocja niezła.
                o to spoko, jutro sobota więc Auchan i tak w planach


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                  Ja mojej podałam jak miała miesiąc Bebiko, ale dost. uczulenia, kolki też. Lekarz wprowadził Bebilon Pepti, było podejrzenie skazy, 2 tyg temu u alergologa byłam, zrobił bad., kazał wprowadzać normalne mleko i dostaje teraz Bebilon 2 i jest ok


                  Skomentuj


                    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                    Witajcie. Gdzie Wy mieszkacie, że lekarze zalecili Waszym dzieciaczkom testy z krwi? Lekarka mojej niuni nie chce dac, bo twierdzi, że jest za mała, a skazę ewidentnie ma Ma 20 miesięcy i jest w dalszym ciągu na Nutramigenie. Co prawda pije go 1-2 na dobę. Dostała go jak miała miesiąc. Na cycusiu była tylko 2 tygodnie i myślę, że to moja wina, ale już się z tym pogodziłam. Potem podałam Nan 1 . Najpierw na zmianę z moim mlekiem, a później już sam. Niestety skończyło się to okropnymi kolkami, zaparciami, ulewaniem i liszajem na buźce. No i nutramigen. Jak już podrosła spróbowałam z bebiko, ale znów wypryski i zatwardzenia takie, że ryczałam razem z moim dzieckiem z bezsilności. Potem był jeszcze Enfamil, niestety też bez powodzenia. No i pomimo swojego smaku Nutramigen dla mojej małej to najlepsze mleko Moja mama podawała mojej siostrze(ponad 10 lat temu) Nan. Dla niej był ok. Myślę, że to dzieciaczki wybierają, a my możemy tylko coś zaproponowac.

                    Skomentuj


                      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Od pewnego czasu mój syn nie chce pić mleka modyfikowanego, tylko rano daje się namówić (a piję Bebilon Junior).
                      Kiedyś gdzieś tutaj przeczytałam o mleku Candia "mamo,rosnę". Przypomniało mi się o tym mleku i kilka dni temu kupiłam je i jestem w szoku moje dziecko wieczorem wypija kubek tego mleka - całe 200ml
                      Dla tych maluszków, którzy wypieli się na mleczko,polecam, bo w smaku jest zupełnie inne niż to modyfikowane w proszku.
                      Ja też chcę wiedziec, od jakiego wieku można to mleczko podawac i czy dla dzieciaczków ze skazą będzie odpowiednie? A gdzie można kupic, bo nie wiem czy u nas taki market jest?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                        Napisane przez Lusia26l Pokaż wiadomość
                        Witajcie. Gdzie Wy mieszkacie, że lekarze zalecili Waszym dzieciaczkom testy z krwi? Lekarka mojej niuni nie chce dac, bo twierdzi, że jest za mała, a skazę ewidentnie ma Ma 20 miesięcy i jest w dalszym ciągu na Nutramigenie. Co prawda pije go 1-2 na dobę. Dostała go jak miała miesiąc. Na cycusiu była tylko 2 tygodnie i myślę, że to moja wina, ale już się z tym pogodziłam. Potem podałam Nan 1 . Najpierw na zmianę z moim mlekiem, a później już sam. Niestety skończyło się to okropnymi kolkami, zaparciami, ulewaniem i liszajem na buźce. No i nutramigen. Jak już podrosła spróbowałam z bebiko, ale znów wypryski i zatwardzenia takie, że ryczałam razem z moim dzieckiem z bezsilności. Potem był jeszcze Enfamil, niestety też bez powodzenia. No i pomimo swojego smaku Nutramigen dla mojej małej to najlepsze mleko Moja mama podawała mojej siostrze(ponad 10 lat temu) Nan. Dla niej był ok. Myślę, że to dzieciaczki wybierają, a my możemy tylko coś zaproponowac.
                        Witaj LUSIA.Myślę że powinnas dalej podawac małej Nutramigen przynajmniej do czasu az skończy 3 latka,bo wtedy mozna wykonać testy skórne.Testy z krwi rzeczywiście sa mało wiarygodne moja córka miala robione w 8 miesiącu wyszly dobrze a mimo to byla uczulona na wiele rzeczy.Ja swojej podaje Pepti i mam zamiar jej podawac tez do 3 latek a potem zrobić testy skórne.
                        Mleko o którym pisała FAMILYTREE nie nadaje sie dla dzieci ze skazą białkową bo jest to mleko krowie.


                        Skomentuj


                          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                          My podajemy od samego poczatku mleko NAN zwykłe, próbowałam raz jej podac NAN Activ ale miała po nim zatwardzenie wiec z powrotem wróciłam do zwykłego nana i nic jej po nim nie jest i nigdy nie było, żadnych bóli, żadnych osadów na języczku nic, teraz jesteśmy już na 2-ce też zwykłej
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Mleko o którym pisała FAMILYTREE nie nadaje sie dla dzieci ze skazą białkową bo jest to mleko krowie.
                            Anna to nie jest krowie tylko modyfikowane no ale pzreznaczone dla dzieci zdrowych bez żadnych alergii, skazy itp. chorób


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                              majek to jest krowie mleczko tylko zostalo zmodyfikowane ,wzbogacone witaminami odpowiednimi dla dzieci itd.u nas tez ono jest ale Poldi jakos nie chcial go pic,zreszta ostatnio w ogole nie chce pic mleka wiec robie mu kakao(specjalne dla maluchow od 10 m-cy).Co do tego mleczka Candia to nasza pediatra mowila ze jest dobre
                              Last edited by dotka238; 18-10-2009, 19:47.

                              Skomentuj


                                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                                Lusia26l majajula ma rację, niestety to mleko nie nadaje się dla dzieci ze skazą. Zawiera białko mleka krowiego, więc pewnie by uczulało
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X