Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem do buzi na jesień i zimę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    ja mam WELEDA krem na wiatr i niepogode
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja stosuję Nivea na każdą pogodę, bardzo dobry i wydajny
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        #33
        Nivea na każdą pogodę
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #34
          my również stosuje nivea na kazda pogode i jest super..

          Skomentuj


            #35
            My również używAMY nivea na kazda pogode.
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #36
              ja tez uzywam nivea na kazda pogode, ale kupilam dla testu w rossmannie za 3.6 fajny krem, dla dzieci na kazda pogode, niemiecki wiec sprobuje i opisze

              Skomentuj


                #37
                Dziewczyny a czy potrzebny jest jakis krem do buzki dla niemowlaka? W pierwszych dniach zycia? Czy wystarczy tylko do kapieli mydelko i oliwka po kapieli? Czy oliwka mozna buzke smarowac?

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  iNsOoMNia noworodka najlepiej nie smarować niczym jeśli nie ma
                  takiej potrzeby.
                  Skóra musi się przystosować do nowego środowiska i najlepiej nie
                  utrudniać jej tego.
                  Ja mojego syna po kąpieli niczym się smaruję i też tego nie robiłam jak nie
                  widziałam potrzeby. Efekt jest taki, że nie mamy z nią żadnego problemów.
                  Oczywiście smarujemy latem kremem z filtrem, zimom ochronnym.

                  Tak, oliwką można smarować buzię.

                  Skomentuj


                    #39
                    Jaki krem ochronny na słoneczko

                    Mam pytanie jakich kremow uzywacie/lub uzywac będziecie dla swoich dzieci w lato na słoneczko jakie sa najlepsze z filtrem UV. ??
                    (mam nadzieje ze takiego wątku jeszcze nie bylo)

                    Skomentuj


                      #40
                      Moja mała szybko się opala, na szczęście bez żadnych problemów. Ma
                      ciemniejszą karnacje. Ale wiadomo, żeby chronić skórę prze UVA i UVB
                      używamy Iwostinu z SPF 50
                      http://www.dobrykrem.pl/product_info...roducts_id/194
                      Bardzo łatwo się go rozsmarowuje, praktycznie nie ma zapachu
                      (przynajmniej ja nic nie czuję no i na prawdę działa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=11&p2=49&o=909

                        my mamy Chicco również z SPF 50. te same zalety, które wypisała
                        Nysiak, z tymże nasz lekko pachnie
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #42
                          Gdybym miala dostep do kosmetykow firmy Iwostin tez bym zakupila(sa rewelacyjne) niestety w Angli nie ma. Kupilam ostatnio J&J z SPF 40. lekko pachie, bardzo wydajny, wystarczy naprawde odrobina. jak narazie nie ma mocnego sloneczka, wiec dziala, zobaczymy latem. narazie jestem zadowolona z jego dzialania.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            #43
                            my mielismy w ubieglym roku Mustela(ogolnie fajne maja kosmetyki) ale trudno sie rozsmarowywal i w tym roku wyproboje chetnie cos nowego moze Nivea?W gory kupilam malemu krem z filtrami (50) specjalnie na wysokogorskie wycieczki dla dzieci i byl super.ladnie pachnial,nie powodowal uczulenia i dobrze sie wchlanial.musze poszukac na pewno mozna kupic nivea dla dzieci na lato .

                            Skomentuj


                              #44
                              Dotka tylko Nivea ma max SPF 30, więc poszukaj może z nieco
                              większym dla maluszka zwłaszcza na wakacje Mojej Julce wystarczy
                              chwilka na słońcu i już policzki zaczerwienione i buźka opalona
                              Dlatego mamy krem 50+. Miałam na początku Nivea, ale nie zdawał
                              egzaminu.


                              Skomentuj


                                #45
                                A ja dzisiaj pochodzilam po sklepach by zakupic jakis kremik na słoneczko i sie okazuje ze "jeszcze nie ma" jeszcze a aptece musze zobaczyc.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X