Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybór lampy do pokoju dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

    U Nas póki co nie kupimy bo małego za bardzo wszystko ciekawi i lubi sobie pstrykać i tylko by poniszczył. Ale nawet na Facebook są świetne lapmy z różnymi zwierzątkami takie fikuśne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

      A podobają wam się takie gotowe meble dla dzieci?tak jak te w zestawie czy raczej sami wolicie wszystko do siebie dopasować?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

        Ładnie się komponuje, choć ja często sama lubie kombinowac i dobierać. U Nas jak się wprowadzalismy to tak było, bo szukaliśmy wszytskiego w niskich cenach, ale ładnego no i tak dobieraliśmy, że wszytsko fajnie się ze sobą zgrało kolorystycznie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

          Bardzo mi się podoba ta lampa taki słodkie kwiatuszki na suficie. Miłka ma w pokoju wersję na czerwonym przewodzie. Kupiłam ją w tym sklepie z lampami od Norla Design.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

            Ti poniekąd kwestia naszego gustu i wystroju całości pokoju,ale czemu nie- taka w kwiatuszki na pewno doda uroku w pokoju dziecka,ja polecam także tą na biurko gdzie już starsze dzieci mogą spokojnie czytać czy rysować,na pewno przyda się właśnie takie oświetlenie. Warto pomyśleć również o meblach,najlepiej jeżeli będą solidne i drewniane w tym łóżeczko lub kołyskę

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

              Co myślicie o takiej lampce? Córka ma mebelki w kolorze dębu http://www.caramella.pl/do_pokoju/os...wa,p2086084551

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                Najważniejsze, aby była praktyczna, ładna i bezpieczna
                Charms

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                  Napisane przez kala29 Pokaż wiadomość
                  Co myślicie o takiej lampce? Córka ma mebelki w kolorze dębu http://www.caramella.pl/do_pokoju/os...wa,p2086084551
                  A ile córka ma lat? Lampka ładna ale jak dla mnie taki wzór jest troszkę babciny a nie dla małego dziecka ale to tylko moje zdanie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                    Też mi się wydaję, że trochę "babciowata". Ja upatrzyłam sobie taką lampkę-prztulankę, która nie parzy dziecka.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Też mi się wydaję, że trochę "babciowata". Ja upatrzyłam sobie taką lampkę-prztulankę, która nie parzy dziecka.
                      A ja kupiłam stojącą lampkę na meble z Kubusiem Puchatkiem a przez całą noc mamy w kontakcie małą lampkę ledową

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Też mi się wydaję, że trochę "babciowata". Ja upatrzyłam sobie taką lampkę-prztulankę, która nie parzy dziecka.
                        taak te przytulanki są świetne, ale cena też jest porażająca. Ja brałam 2 razy na FB udział w konkursie gdzie można było taka lampkę wygrać ale nieststy się nie udało myslę że trzeba będzie babci albo chrzestnym podpowiedzieć przy najbliższej okazji, jak będa pytać co kupic

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                          Masz całkiem spory budżet. Za te pieniądze z pewnością znajdziesz lampy podłogowe w Castoramie. Postaw na trwałość, bo podejrzewam, że dziecko nieraz strąci tę lampę

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            taak te przytulanki są świetne, ale cena też jest porażająca. Ja brałam 2 razy na FB udział w konkursie gdzie można było taka lampkę wygrać ale nieststy się nie udało myslę że trzeba będzie babci albo chrzestnym podpowiedzieć przy najbliższej okazji, jak będa pytać co kupic
                            Mogę z czystym sumieniem polecić Od jakiegoś czasu zagościła u nas taka lampka z serii bajki disney i jest szał ciał. Dużo osób myśli, że to zabawka:P Miękkie, chyba z gumy jakiejś, juz kilka razy lądowała na ziemi i nic jej nie jest, Córka zachwycona, bo wystarczy, ze przechyli i jej sie świeci i gaśnie. A do tego sporo światła daje

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                              Przy urządzaniu pokoiku moich dzieci natrafiłam na bardzo ciekawą lampe do pomalowania własnoręcznego ,wyczytałam tam ze lampy mogą być malowane wszelkiego rodzaju mazakami ,najlepiej przez dzieci , jako ciekawostka dla Eco mam ,materiał powstał z recyclingu : foli ,papieru z domieszką włókien syntetycznych i dzianin . Dla ciekawskich mam J http://przystojnelampy.pl/malowane-lampy/

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wybór lampy do pokoju dziecka

                                Ja odradzam lampy podłogowe,dziecko może ją po prostu przewrócić,wobec czego lepiej sprawdzi się lampa montowana odgórnie,plus jedna mniejsza na burko i podświetlane półki taśmą LED. To w zupełności wystarczy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X