Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo starałyście się o dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

    To ja ze zdziwieniem zobaczyłam dwie kreski tuż po tym jak odstawiłam pigułkę, ginekolog mówiła że pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne a tu proszę jaka niespodzianka, dlatego teraz zdecydowałam się na levosert, jeszcze karmię a nie planujemy na razie kolejnego dziecka

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

      Ja starałam się o dziecko 2 miesiące. Przez ten okres brałam Folik zgodnie z zaleceniami ginekologa. Bałam się, że po tabletkach pojawi się problem z zajściem w ciąże. Na szczęście udało nam się Właśnie jestem w trakcie starań o drugie dziecko i teraz również biorę Folika.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

        Ja w pierwszą ciążę zaszłam przy jednej spontanicznej akcji bez zabezpieczenia i wcale nie tak blisko dni płodnych Więc albo męża plemniki sa wyjątkowo żywotne albo dni płodne miałam w zupełnie innym czasie niż podejrzewałam Druga ciąża planowana, udało się w 1 cyklu, mimo że ginekolog mówiła, że pewnie uda się za ok. 3 miesiące, bo po wyjęciu spirali śluzówka musi się zregenerować. Także również zaskoczenie

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

          Najpierw były plany, starania, brałam Folik... prawie 3 lata. Miałam wysoką nadczynność tarczycy, stres itp... Potem odłożyliśmy to wszystko na bok. I po 5 miesiącach "bez planowania" się udało Pamiętam tą wizytę u ginekologa... dopiero w 6 tyg. się dowiedziałam o dzidzi Później brałam Folik Mama1 I nadczynność się zmniejszyła

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

            Witam
            My staraliśmy się około 2 lat. Jak przestaliśmy o tym myśleć i się skupiać wtedy udało się.
            domy projekty

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

              nam się udało w pierwszym cyklu starań.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                Witam
                My staraliśmy się 3 lata. Dopiero jak obydwoje sobie odpuściliśmy i przestaliśmy o tym myśleć i urywać się z pracy z zegarkiem w ręku żeby co do minuty zdążyć w owulację.
                Jak zaczęliśmy cieszyć się życiem wychodzić do ludzi, kina i wtedy nastąpił przełom. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Hani.
                napędy do bram skrzydłowych

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                  No zazwyczaj tak jest, że jak się odpuszcza, to nagle się udaje U nas udało się po dwóch miesiącach po odstawieniu przez mnie tabletek i po zażywaniu mama dha premium z kwasem foliowym. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które starają się dłużej, nie traćcie wiary! wszystko nastąpi w swoim czasie

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                    Napisane przez rybaltki Pokaż wiadomość
                    No zazwyczaj tak jest, że jak się odpuszcza, to nagle się udaje U nas udało się po dwóch miesiącach po odstawieniu przez mnie tabletek i po zażywaniu mama dha premium z kwasem foliowym. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które starają się dłużej, nie traćcie wiary! wszystko nastąpi w swoim czasie
                    Zgadzam się. Jak człowiek odpuszcza to wtedy się właśnie udaje. Ale przyszło mi być w upragnionej ciąży w czasach zarazy, czyli COVID-19. Na szczęście jestem w stałym kontakcie z moim lekarzem, łączymy się online i widzimy się na kamerce. Lekarz powiedział mi, że skoro nie ma potrzeby lepiej żebym nie przychodziła do kliniki. A Wy? Jak sobie radzicie? Słyszałam, że sporo klinik odwołuje wizyty? Ja zostałam zapewniona, że nic takiego się nie wydarzy, że nie zostanę pozostawiojna samej sobie.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak długo starałyście się o dziecko?

                      juz rok

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X