Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyposażenie placu zabaw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wyposażenie placu zabaw

    Martunia mebelki takie możesz zamówić w tym sklepie:
    http://ogrodolandia.pl/110-dla-dzieci
    Są tam przeróżne modele, droższe jak i tańsze Wszystkie z nich są oznaczone certyfikatami jakości oraz zgodne z wszelkimi dyrektywami tak więc masz pewność, że dzieci będą bezpieczne.
    Ja w zeszłym roku sprawiłam swoim dzieciaczkom właśnie taki prezent i muszę przyznać ,że bardzo się ucieszyły W ogrodzie spędzały praktycznie cały dzień.
    Zobacz sobie również jakie mają tam świetne domki :

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wyposażenie placu zabaw

      u nas jest pięć różnych placów zabaw, są zarówno drewniane zabawki, taki zameczek z drewna, koniki na sprężynach, są karuzele

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wyposażenie placu zabaw

        Ja zamawiałam plac zabaw o mojego ogródka z Freekids. Chciałam, żeby moje bliźniaki mały się gdzie bawić, bo niestety do najbliższego placu zabaw mamy spory kawałem i trzeba dojeżdżać samochodem. Samych maluchów jeszcze tam nie zostawię, a tu mam ich cały czas na oku .

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wyposażenie placu zabaw

          Myślę, że w takim miejscu świetnie się sprawdzi domek ogrodowy z Drewnolandii. Dzieci uwielbiają takie rzeczy

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wyposażenie placu zabaw

            U mnie też nie ma takiego konkretnego placu zabaw na osiedlu, dlatego też tak sobie pomyślałam, że sprawię córeczce prywatny Nawet już zapoznałam się z ofertą Greenbud-u http://greenbud.szczecin.pl/urzadzenia i muszę przyznać, że produkowane przez nich place zabaw wyglądają bardzo ładnie, a co najważniejsze są bezpieczne i kolorowe.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wyposażenie placu zabaw

              Dla mnie najważniejsza jest jakoś przyrządów na palcu zabaw bo przecież to powinno być istotne w kwestii bezpieczeństwa naszego dziecka. Z obowiązkowego wyposażenia należy uwzględnić: huśtawkę,zjeżdżalnię oraz karuzelę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wyposażenie placu zabaw

                ogólnie powinien być to sprzęt nowy z odpowiednimi atestami i bezpieczny dla dziecka. Jest wiele placów zabaw gdzie sprzęt jest starry popsuty i rozpadający się. Nalezy zadbać o bezpieczeństwo. U mnie w pracy nawet na placu zabaw były specjalne płytki ala korkowe na wypadek upadku dziecka aby nie zrobiło sobie krzywdy. Tego typu jak poniższe zdjecie
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wyposażenie placu zabaw

                  Na pewno wszystkie sprzęty na placu zabaw powinny mieć atesty i być bezpieczne dla naszych pociech. Na placu zabaw powinna być też ławeczka dla rodziców

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wyposażenie placu zabaw

                    Nie tylko sama zabawa, ale wyposażanie placu zabaw jest frajdą. Z mężem wybraliśmy kilka huśtawek dla dzieci i altankę na freekids.pl Zależało nam na prywatnym, przydomowym placu zabaw w ogrodzie, ponieważ do najbliższego osiedla mamy 17km – niemożliwy jest dojazd. Dzieciaki są przeszczęśliwe!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wyposażenie placu zabaw

                      U nas w wiosce od niedawna jest plac zabaw i jako tata mniejszych dzieci powiem że lespiej jak wszystkie zabawki są osobno, bo u nas jest połączone i jak idę sam z synkiem na plac to nie daję rady ja z jednej strony a on z drugiej przez dziurę zagląda żeby skoczyć. Niebezpieczne to jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wyposażenie placu zabaw

                        A trampolina od jakiego wieku? Z tym, że nie chce takiej marketowej, która ma wiele niebezpiecznych niuansów, ale bardziej o taką z wyższej półki - https://www.sportking.pl/zabawki-ogr...poliny-366-cm/. Druga sprawa jak to się konserwuje i czy trzeba składać co roku? No i czy taka wielkość 366 cm średnicy wystarczy, dla powiedzmy 4 osobowej rodziny.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wyposażenie placu zabaw

                          Przede wszystkim na placu zabaw musi być bezpiecznie. Wypadki wprawdzie się zdarzają, ale liczy się to, by jakość takie wyposażenia była dobra i bezpieczna dla malucha

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X