Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak wybrać nianię?????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak wybrać nianię?????

    Witam wszystkie mamy!

    Rozpoczęłam ten wątek z myślą o mamach, które zostawiaja swoje pociechy z nianiami, aby wymieniać się swoimi doświadczeniami
  •    
       

    #2
    Mam 2,5 letniego synka Mateusza i niestety nie mam innego wyboru, muszę wrócić do pracy i zostawić dziecko z opiekunką, jednak kompletnie nie wiem czym się kierować , jak rozpoznać czy opiekunka będzie dobra?????
    Proszę podpowiedzcie coś!!!!

    Skomentuj


      #3
      myślę że najlepiej popytać znajomych rodzinę ja tak właśnie znalazłam nianie dla mojej Zuzi (ma rok) i od poniedziałku będzie przychodzić niania na początku ja też będę w domu żeby mała powoli przyzwyczajała się do nowej osoby i stopniowo będziemy wydłużać czas kiedy będzie tylko z nianią w naszym przypadku sprawa jest o tyle trudna że jeszcze karmie i chcę Zuzię powoli odzwyczaić od piersi

      Skomentuj


        #4
        Najlepiej jeśli taka niania byłaby z czyjegoś polecenia. Jeśli nie, to może na początku postaraj się z nią trochę byc w domu, żebyś mogła ją choć trochę poobserwować, jak się zachowuje w ogóle, a w szczególności do Twojego dziecka.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak wybrać nianię?????

          tu bym miała ogromny dylemat na pewno wolałabym osobę która juz pilnowała dzieci u osób które znam i które mogą rzeczywiście ocenić daną nianię. Wiadomo jak to jest z takimi osobami. Są panie z powołaniem i są panie już wypalone w tym zawodzie

          Skomentuj

                 
          Working...
          X