Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy któraś mama pracuje i studiuje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    A może praca przy okazji studiów?

    Dzień dobry!

    Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
    Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

    CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

    Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
    Pozdrawiam
    Ania
    www.aniazori.*****************pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

      alio alio, ja zaczelam wlasnie znowu nauke na studium zaocznym. Rok temu skonczylam kosmetologie, a teraz na rok czasu zaczelam dalszy ciag wizazu i stylizacji paznokci. Otworzylam tez swoja dzialalnosc, butik z ubrankami damskimi Co prawda jeszcze nie otwarty ale juz na dniach mysle, ze cos bedzie sie krecic. Narazie nie narzekam, zobaczymy jak potem bedzie. Mala ma kto mi sie zajmowac bo Mama moja nie pracuje i mieszkamy w jednym bloku to mam dobrze pod tym wzgledem

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #18
        Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

        Witam dziewczyny, ja tez pracowalam i studiowalam jednoczesnie do 8 miesiaca ciazy, wtedy na szczescie sie obronilam, ale mialam sytuacje taka troche specjalna, dlatego sie ciesze, ze tylko praca zostala: bo: ja nie jestem z Polski, wiec studia tutaj to byly moj trzeci kierunek, ale byly na UW(zeby miec, jak mowi rodzina, tez mgr polskiego) no i na ciezkim wydziale i dzienne, tam po 15 egzaminow w sesji mielismy. No i dlatego wlasnie bardzo sie ciesze, ze obronilam sie przed porodem, bo tam tylko dwie trzy osoby w roku zdola sie bronic. A z drugiej strony, widze, ze piszecie cos o babciach, skad wnioskuje, ze z Polski jednak wszystkie jestescie. No a moja rodzina jest w kraju, a rodzice meza sa chorzy, wiec tylko we dwoje jestesmy, a mieszkamy w Warszawie, wiec nianie sa drogie, w zlobkach miejsc brak, wiec... przyznaje: nie dalabym rade w tych warunkach ze studiami i z praca i z dzieckiem, z praca i dzieckiem , owszeml, ale studia// chyba ze zaoczne.










        Skomentuj


          #19
          Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

          Hej. Ja już skończyłam studia rok temu, jednak przez ostatnie pół roku studiów także pracowałam, wychowując dwuletnie dziecko. Teraz dziecko poszło do przedszkola, ja dalej pracuję i zabrałam się za zrobienie dodatkowego kursu, jest o kurs kadrowo-płacowy , bo mam dzięki temu szansę na awans. Trochę się już odzwyczaiłam od kompletnego braku czasu i nauki wieczorami, gdy dziecko śpi, ale trzeba znowu zacisnąć zęby i działać. Ciężko jest, nie powiem, ale takie życie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

            Kiedy urodził się nam pierwszy synek byłam na studiach , o dziwo te sesje które zdawałam juz jako mama były dla mnie wyjątkowko łatwe. Potem po obranie zaczęłam pracę i musieliśmy jakoś zorganizować opiekę dla dziecka, dlatego zdecydowaliśmy się na nianię na kilka godzin dziennie, i na babcie, która też mogła nam kilka godzin w ciągu dnia pomóc.

            Skomentuj


              #21
              Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

              Ja robię kurs fryzjerski

              Skomentuj


                #22
                Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                ja studiuje:P ale nie pracuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                  Ja do niedawna tylko się uczyłam ale postanowiłam odciążyć trochę męża i przejrzałam oferty pracy w Olsztynie po czym popędziłam na rozmowy. Każdy grosz się przyda a dom i dzieci jakoś ogarniam-kwestia organizacji

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                    jaaaa

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                      Ja pracuję, ale mam zamiar nadrobić zaległości i wybrać się zaocznie na studia magisterskie. Po licencjacie miałam zrobić sobie rok przerwy i wrócić, ale plany trochę się zmieniły . Na magisterkę chcę iść na inną uczelnię - myślę nad UTH w Warszawie, licencjat robiłam w Krakowie. Może są tutaj osoby, które kojarzą tę uczelnię? Myślałam przede wszystkim nad specjalnością Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe, bo wiąże się ona z moją pracą. Tutaj opis - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow...eczeniowe/opis. Co o tym sądzicie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                        Tak)

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                          Teraz większość osób tak żyje, że studiuje i pracuje. Są jednak zawody, których wykonywać nie można z powodu braku uprawnień. Ja kształciłam się w kierunku certyfikatora energetycznego, chodzi o to http://visterma.pl/uslugi/swiadectwa...-energetycznej I bez uprawnień nie mogłabym tego robić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                            Rozumie Cie, nie jest łatwo połączyć prace, dom i jeszcze studia. Sama jeszcze roku temu byłam najbardziej zabieganą studentką na świecie, chociaż nie mam co narzekać, ponieważ moja Uczelnia należy do tych przyjaznych studentom ( Skończyłam UTH w Warszawie - http://pokazywarka.pl/uthedupl/ Najważniejsze to dobra organizacja, przy tylu obowiązkach potrafiłam jeszcze znaleźć czas dla siebie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                              jeśli sama nie spróbujesz to nigdy się nie przekonasz
                              zofka

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: czy któraś mama pracuje i studiuje

                                Dużo słyszy się o studiujących i pracujących matkach, ale nie jest łatwo pogodzić te wszystkie rzeczy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X