Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca przez agencję pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Praca przez agencję pracy

    Mój mąż był kilka razy za granicą w pracy tymczasowej, ze dwa razy z agencją D&D Personal xxx i z niej był najbardziej zadowolony, przejrzyście, zgodnie z tym co w realu itd. Nastawieni są na rynek niemiecki właśnie.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 18:05. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Praca przez agencję pracy

      dobra agencja pracy to podstawa szczególnie w przypadku wyjazdu zagranicę. Ja od lat wyjeżdzam z Dolce Vita i pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Rzetelna i sprawdzona firma, dobre stawki i premie np przed świętami. Nie ma problemu z kontaktem z opiekunem podczas wyjazdu a już nie raz przekonałam się, że to bardzo pomocne. Grunt to mieć zaufanie do swojego pracowdawcy

      Skomentuj


        #33
        Odp: Praca przez agencję pracy

        Też mam propozycję przez agencję ale jeszcze się waham

        Skomentuj


          #34
          Odp: Praca przez agencję pracy

          potrzebuje opinii na temat firmy Promedica24 xxx Moja mama planuje wyjechać za ich pośrednictwem do Niemiec, żeby pracować jako opiekunka Pani chorej na stwardnienie rozsiane. O to czy mam poradzi sobie na miejscu to się nie boję. Przez dwadzieścia kilka lat pracowała w szpitalu jako pielęgniarka więc potrafi zajmować się schorowanymi osobami. Niestety zmieniło się kierownictwo szpitale i została zwolniona rok przed wejściem w wiek chroniony. Bardziej boje się, że ktoś ją tam na miejscu oszuka i albo nie zarobi tyle ile miała ustalone albo warunki będą inne, gorsze.
          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:05. Powód: link
          zofka

          Skomentuj


            #35
            Odp: Praca przez agencję pracy

            W pracy przez agencje można pracować jak w zwykłej pracy albo traktować jako pracę dorywczą. Można tak pracować nawet w biurze jak zna się języki obce i dobrze Excel. Warto uczyć się np. xxx .
            Może to być przepustka do kariery nawet.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:05. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Praca przez agencję pracy

              Ja uważam, że lepiej jest szukać pracy w firmach takich jak ta xxxx , które prowadzą bazę kandydatów i zajmują się rekrutacją dla firm z nimi współpracujących. Moich kilku znajomych dostało w ten sposób pracę
              Last edited by disne; 30-07-2020, 18:06. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Praca przez agencję pracy

                Taka praca ma swoje zalety, agencja bowiem zajmuje się wszystkimi formalnościami i znalezieniem odpowiedniej pracy. To opcja zwłaszcza dla osób z zagranicy, tutaj xxxx widziałam, że trwa rekrutacja pracowników z ukrainy - wszystko przebiega bardzo sprawnie.
                Last edited by disne; 30-07-2020, 18:06. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Praca przez agencję pracy

                  Moja znajoma pracuje w agencji i na co dzień zajmuje się xxx. Jest zadowolona, bo ma normalną umowę, codziennie poznaje nowych ludzi i jak sama twierdzi praca przez agencję jest jedną z najbezpieczniejszych opcji na znalezienie pracy za granicą, czy pracownika u nas w Polsce
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 18:06. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Praca przez agencję pracy

                    Oj pracowałam, pracowałam Bardzo dużym plusem była dla mnie elastyczność w ustalaniu zmian. Super sprawa! Zasady jasne, umowa zlecenie w pełni ozusowana. Ja tam sobie chwaliłam

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Praca przez agencję pracy

                      Jedną z najlepszych agencji pracy jest xxx Trudnią się oni załatwianiem pracy dla opiekunek osób starszych. Działają legalnie, zatrudniają ponad 400 opiekunek już na miejscu, opłacać składki ZUS. Bardzo ważną jest też pomoc na miejscu przy sprawach bieżących.
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Praca przez agencję pracy

                        Agencję trzeba bardzo dobrze sprawdzić bo różnie bywa. Mąż parę razy był w Niemczech m.in. z agencją D&D Personal z Opola xxx i z tej agencji był najbardziej zadowolony, zarobił dobrze.
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:04. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Praca przez agencję pracy

                          Macie racje, ale przecież jak ktoś chce wyjechać z agencją pracy to warto byłoby poświęcić kilka minut i sprawdzić taką agencje? u mnie nie było problemu bo z polecenia dostałem namiar na In Person - xxx i faktycznie nie było problemu już w Polsce bardzo dobre rozpoznanie moich oczekiwań, na miejscu bez problemu kontakt z koordynatorem, a to jest rzadkość, ale moim zdaniem bardzo duży plus.
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:04. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Praca przez agencję pracy

                            Jestem średniej wielkości przedsiębiorcą, który sprowadza ludzi do pracy nawet z zagranicy. Często zatrudniam Ukraińców, gdyż po prostu mi się to opłaca. Jednak z czasem formalności z tym związane zaczęły sprawiać mi kłopot i zabierać cenny czas. Dodatkowo zawsze był problem z odpowiednim lokum dla nich. Skorzystałem z usług xxx . Od teraz załatwiają wszystko za mnie, nie muszę się już tym martwić. Są sprawdzeni i warci zaufania, polecam!
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:03. Powód: link
                            Ostatecznie dzień następuje zawsze po nocy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Praca przez agencję pracy

                              Roznoszenie ulotek to nie jest dobrze płatna praca. Tej szukać można raczej za granicą bez większego doświadczenia. Na stronach typuxxxx ogłoszeń nie brakuje. Dalej to raczej kwestia decyzji...
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 18:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Praca przez agencję pracy

                                Jeśli potrzebni są pracownicy tymczasowi najlepiej poszukać agencji, która takich pracowników może polecić xxx. Czasem warto spróbować, bo jak już człowiek zaczepi w jednej firmie można probować zatrudnienia na stałe u pracodawcy
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 18:02. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X