Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

owulacja problemy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    owulacja problemy

    hej....
    Jestem Marta mam 28 lat mieszkam w Szczecinie...
    Jestem tutaj nowa przeszukalam forum ale nic nie znalazlam...
    otóż od marca staramy sie o nasze pierwsze dziecko...
    Zakupilam testy owulacyjne i niestety do dnia dzisiejszego testy wychodza negatywnie (7 luty test pozytywny mocne krechy ale wtedy sie nie staralismy).
    Nie wiem w czym jest przyczyna... do gina ide na poczatku maja po okresie...
    Czy moze ktoras miala z was podobny problem?
  •    
       

    #2
    Odp: owulacja problemy

    Miałam dokładnie ten sam problem Jestem z Konina i korzystałam z usług Kliniki Ivita w Poznaniu. Zostałam szybko przyjęta na badania i okazało się, że jajeczkowanie było zakłócone przez niedobór hormonów. Pełna nadziei zdecydowałam się na stymulację owulacji (http://ivita.eu/Stymulacja-owulacji). Efektem było ustabilizowanie się moich hormonów, które zaowocowało pomyślnym przebiegiem jajeczkowania.

    Skomentuj


      #3
      Odp: owulacja problemy

      Zacznij mierzyć sobie też codziennie temperaturę- ważne żebyś robiła to rano i najlepiej dopochwowo. Zapisuj starannie każdą temperaturę. Myślę, że będzie dobrze. Daj znać jak już będziesz po wizycie u lekarza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: owulacja problemy

        mileymila ma rację - metoda termiczna jest najbardziej wiarygodna - wystarczy, że bedziesz codziennie mierzyła tempke i zapisywała swoje obserwacje a ovufriend wyznaczy Ci dni płodne i dzień owulacji

        Skomentuj


          #5
          Odp: owulacja problemy

          a testy owulacyjne traktowala bym jako wsparcie, a nie wyznacznik owulacji.

          Skomentuj


            #6
            Odp: owulacja problemy

            Ja również jestem takiego samego zdania. Tak samo jak testy ciążowe nie są w 100% pewne tak samo nie są pewne testy owulacyjne. Poza tym jestem zdania,że powinno się do tego podchodzić na luzie.Nie każda para od razu zachodzi w ciążę.

            Jesli masz problemy to zgłoś się do kliniki leczenia niepłodności. Sama chodziłam do invimedu. Również miałam problem z owulacją i są metody stymulacji.

            Na stronie możesz sobie poczytać o metodach diagnostycznych w klinice:
            http://www.invimed.pl/diagnostyka-kobiet

            Skomentuj


              #7
              Odp: owulacja problemy

              Czasem jak się chce za bardzo i łapie wszystkie wspomagacze nic z tego nie wychodzi, rozluźnijcie się i przestańcie planować zapłodnienia co do minuty Wioletta11 A w której klinice się leczyłaś, jaki lekarz się Tobą zajmował?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: owulacja problemy

                Tutaj na pewno pomoże zapomnienie o chęci posiadania dziecka, bo tak na prawdę wiele par za bardzo tego pragnie i niestety nie wychodzi i wtedy jest tylko więcej zamartwiania się. A może jakiś fajny wyjazd dobrze Wam zrobi, zapomnicie o wszystkim i realizujecie swoje marzenie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: owulacja problemy

                  Iwonka ma racje odpocznijcie i zapomnijcie, czasami tylko tyle potrzeba. A jak coś jest nie tak to polecam doktora Rokickiego jest świetny!!! Tylko on jest z Wawy jak chcecie mogę popytać koleżanki czy znają kogoś w Waszych miastach. Szczecin czy szukać gdzie indziej??? ) Chociaż mam nadzieję, że to chwilowy problem wynikający ze stresu czy innych czynników, przynajmnie tego Ci życze kochana !!! Czekam na odpowiedź buźka :*

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: owulacja problemy

                    Tutaj http://emaluszki.pl/ masz portal parentingowy gdzie znajdziesz artykuły w temacie badania dni płodnych. Możesz spróbować takich naturalnych metod. Ale jak piszą koleżanki - trochę wyluzujcie. Stres w takiej sytuacji tylko wszystko pogarsza.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: owulacja problemy

                      Jeśli masz jakiekolwiek problemy z owulacją warto zaopatrzyć się w suplement. Polecany jest kobietom, które chcą wyregulować owulację po stosowanej antykoncepcji. Dodatkowo poprawia jakość komórek jajowych i zawiera kwas foliowy.
                      Last edited by disne; 09-06-2020, 17:45. Powód: reklama

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: owulacja problemy

                        heh, znowu inofem... nie uwolnię się od niego...

                        co do owulacji. warto zbadać sobie prolaktynę w teście obciążenia

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: owulacja problemy

                          A ja bralam na poczatku zwykly kwas foliowy a pozniej infolic. Stosuje sie go wlasnie przy policystycznycj jajnikach i problemach z owulacja. Mnie chyba pomógł.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: owulacja problemy

                            Słyszałaś może o PCOS - zespole policystycznych jajników .Dużo fajnych i przydatnych informacji na ten temat znalazłam na . Właśnie preparat o nazwie Inofem - przedstawiony został jako skuteczny sposób na walkę z PCOS. Myślę ,że wiele z nas się tym zainteresuje.
                            Last edited by disne; 09-06-2020, 17:46. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: owulacja problemy

                              Przede wszystkim powinnaś udać się na konsultacje do lekarza i stosować do jego zaleceń. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. W wolnym czasie możesz co nie co na ten temat poczytać, na przykład tutaji poszerzyć swoją wiedzę w zakresie owulacji.
                              Last edited by disne; 09-06-2020, 17:44. Powód: reklama

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X