Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki rodzinny samochód?

    Witam,
    Chcemy kupić samochód, mamy dwójkę dzieci 3 i 7 lat i zastanawiamy się co będzie najlepsze. Myślę o jakiejś toyocie, bo podobno są niezawodne, ale pewnie skończy się na oplu :P Tak naprawdę nie wiem gdzie w ogóle zacząć, bo tyle tego na rynku. Są samochody osobowe używane w Zabrzu xxx i słyszałem, że to pewniaki, bo sprawdzone na miejscu,a le nie wiem w ogóle jaki model... Dam tak do 30 tys.
    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:23. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Dacia Duster. Fajny dość tani samochód sprawdzający się w każdym terenie praktycznie. Ma dość duży bagażnik i jest cichy. Bardzo lubie naszego czekoladowego Dustera

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      Kupiliśmy avensis, ale teraz chcielibyśmy włożyć instalację gazową do toyoty. W Zabrzu mamy dobry serwis i sprawdzony wiec nie martwimy się o jakość wykonania xxx ale podobno taki gaz może nie być dobry przy przewożeniu dziecka. Wiecie coś o tym? Spotkaliście się z taką opinią w ogóle??
      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:23. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        Na samochód rodzinny świetnie nadaje się Opela Meriva - jest bardzo przestronny i wygodny, a przy tym dość elegancki i co najważniejsze bezpieczny. Kupiliśmy go niedawno i jesteśmy zadowoleni
        Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:24. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          Tak dla zainteresowanych, zrezygnowaliśmy na razie z gazu, bo okazało się, że przysługują nam jeszcze naprawy gwarancyjne Toyota Ruda Śląska się tym zajmujexxx na razie na szczęście nie musieliśmy korzystać, ale nie chcemy tego stracić. Może w przyszłości wsadzimy autko w instalację lpg

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            Napisane przez dynamical123 Pokaż wiadomość
            Kupiliśmy avensis, ale teraz chcielibyśmy włożyć instalację gazową do toyoty. W Zabrzu mamy dobry serwis i sprawdzony wiec nie martwimy się o jakość wykonania xxx ale podobno taki gaz może nie być dobry przy przewożeniu dziecka. Wiecie coś o tym? Spotkaliście się z taką opinią w ogóle??
            My mieliśmy przez chwilę auto na gaz... Szybko się go pozbyliśmy i kupiliśmy nowy samochód benzynowy. Ja bałam się jeździć z tą butlą w bagażniku po pierwsze, a po drugie wkurzało mnie to, że zajmuje tyle miejsca, które mogłabym wykorzystać na zakupy, bagaże itp.
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:27. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              No w sumie coś w tym jest, że zajmie nam miejsce. A słyszałaś, że wtedy też masz wyższe ubezpieczenie oc zabrze co prawda ma taką firmę xxx oni zajmują się wyszukiwaniem najtańszych ofert i w ogóle pomagają przy ubezpieczeniu, ale nie chciałabym, żebyśmy przez to musieli płacić więcej za oc
              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:27. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                U nas bdb sprawdza się vw sharan, miejsca w nim nie brakuje.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  Później najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej Tanie Ubezpieczenia oferują nawet za darmo samochód zastępczy z oc sprawcy
                  Last edited by perpetua88; 02-01-2016, 00:05. Powód: autoreklama
                  Miałaś wypadek oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    Może jakąś Hondę, żeby móc skorzystać z takiej hondaraty xxx Zdziwiłam się, jak pierwszy raz zobaczyłam tę ofertę, ale przyznam, że jest bardzo ciekawa.
                    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:25. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      Ważne, żeby znaleźć samochód sprawny technicznie, własnie się o tym przekonaliśmy. Przy okazji okazuje się, że ten komis samochodowy w Zabrzu xx jest naprawdę bardzo w porządku, naprawdę potrafili pomóc w kryzysowej sytuacji
                      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:19. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        My wzięliśmy niedawno kredyt na Opla Meriva i uważam, że to dobry samochód dla rodziny - przestronny, wygodny, ma sporej pojemności bagażnik i jest w stosunkowo tani. xxx Zastanawialiśmy się tez nad Oplem Zafira Tourer, ale był za drogi.
                        Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:19. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          A co myślcie na temat Mazda Tarnowskie Góry mają fajny salon xxx a bratowa właśnie czegoś szuka sensownego i obiecałam jej, że popytam o opinię. Chciałaby taki mały suv w stylu cx-3. Macie na ten temat jakieś opinie?
                          Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:20. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            Jak auto dla rodziny, to potrzebne ci autko z większą ilością miejsc. Np. Opel Zafira.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              No ale taka Mazda 3 czy 6 ma sporo miejsca. xxx ostatnio oglądaliśmy w Gliwicach i wydawało mi się, że dla czteroosobowej rodziny to będzie ok

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X