Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tapeta w pokoju dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tapeta w pokoju dziecka?

    Kto ma i jak Wam się ona sprawdza? Nie brudzi się łatwo? Po jakim czasie ostatnim razem musieliście ją wymieniać? Tak mniej więcej? Tapety można czyścić?
  •    
       

    #2
    Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

    To kwestia doboru odpowiednich kolorów, pamiętaj również, że teraz są i takie tapety, z których brud dosyć łatwo się zmywa. A jeśli chodzi o kolorystykę to pojawia się kwestia płci. Chłopiec na pewno nie będzie zadowolony z różowej aranżacji swojego pomieszczenia - niech to będzie bardziej chłopięce, może nawet z pewnymi motywami dziecięcymi, jakimiś naklejkami?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

      Ja wolałbym zwykłą farbę.. jak dziecko pomaże, to można pomalować.
      kredyty

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

        Te z których brud łatwo się zmywa to jakie? Knurmax - można pomalować, ale co z tego, skoro później cała ściana będzie się odróżniać? Musiałbyś całą ścianę pomalować, aby to wyglądało estetycznie. No właśnie sądzę, że w pokoju dziewczynki coś takiego by mega pasowało. Zdjęcie z dekoori.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

          Kupując tapetę do pokoju dziecka warto zwrócić uwagę na to, aby wzbudzała ona pozytywne emocje - dla dzieci to niezwykle ważne, aby w swoim pokoju czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dobrym pomysłem na tapetę są zawsze znane postacie z bajek, zwierzątka lub rośliny.
          panele podłogi - sklep internetowy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

            No ok, rozumiem, ale czy uważasz, że ta moja tapeta, ze zdjęcia, pozytywnie wpływa na emocje? Bo chyba trudno jest sobie wyobrazić bardziej pozytywną kolorystykę, tym bardziej jeśli mówimy o przypadku dziewczynki ;-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

              Uważam, że jest bardzo ładna i do pokoju dziecka będzie idealnie pasowała. Aby tylko to nie był pokój chłopca, bez względu na wiek.
              No chyba że mówimy o niemowlęciu, bo jemu jest wszystko jedno. Chłopiec kilkuletni powinien być otoczony moim zdaniem bardziej męskimi kolorami, ale wiem, że ludzie różnie do tej kwestii podchodzą.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                Też bardzo mi się podoba ta tapeta Sama też zrobiłam pokój z motywem kropek dla córci i bardzo fajnie to wygląda. mnie ostatnio urzekły takie farby tablicowe, dziecko moze bezkarnie sobie mazac i sie latwo zetrze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                  Masz pokój w podobnej aranżacji? Tzn. z taką tapetą? Wstawisz zdjęcie? Proszę tutaj - http://www.dekoori.pl/kategoria/tape...szki-polka-dot Masz więcej zdjęć i cały opis. Na pewno chodziło taką tapetę?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                    Zdjęcia nie wstawię, a mam bardzo podobną tapetę - uwierz mi jedynie że całość wygląda super, a z dopasowaniem wszelkich elementów nie będziesz mieć żadnych problemów.
                    Ale lepiej konsultuj się z innymi - zawsze można jakoś to dopasować, może inny wzór? Opcji jest wiele.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                      Bardzo mi się jeszcze podoba ta ze zdjęcia, ale jednak chyba troszeczkę zbyt biała jak na pokój dziecka. Przemyślę jeszcze, ale chyba to właśnie ten wcześniejszy projekt wydaje się być najbardziej trafiony.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                        Decydujcie sami - to Wy będziecie na to patrzeć latami. Mnie zdecydowanie bardziej odpowiednia pierwsza opcja - ta druga tapeta wydaje sie być prostsza, taka sobie kolorystycznie. I może jednak mimo wszystko warto te kolory konsultować z dziećmi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                          tak szczerze to dużo zależy od rodzica, raczej polecałabym zakup jakiejś fototapety, dużo więcej takowa wytrzyma niż ta jasna którą nam pokazałaś, rodzice wybierajać fototapetę dla dziecka często sugerują się bajkami, kreskówkami, my raczej postawiliśmy na zainteresowania naszego Kubusia, wiemy że jak zobaczy pociąg to nie da sie go oderwać w żaden sposób od tego więc zdecydowaliśmy się na taka fototapetę http://picturesell.eu/Parada_parowoz...1165A_1AL.html okazało się że był to strzał w dziesiątkę

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                            W pokoju dziecięcym fototapeta o wiele lepiej sprawdzi się niż zwykła farba. Nie piszę tutaj o papierowej ale o fototapecie na podłożu flizelinowym czy winylowym.Taka może jest trochę droższa ale za to o wiele łatwiej jest ją zmyć oraz jak dziecko ją przybrudzi to nie jest problemem wziąć szmatkę i wszystko doczyścić.
                            Jakiś czas temu zamawiałam córci fototapetę do jej pokoju. Zakupy zrobiłam tutaj:
                            http://www.dekowizja.pl/

                            W sklepie obecnie mają bardzo duży wybór takich fototapet oraz obrazów. Kupiłam jej taką"

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tapeta w pokoju dziecka?

                              o widzisz jagna87, ja też właśnie mam takie podejście. Ściany bardzo łatwo się brudzą, a jak się kupi tapetę jakąś kolorową, czy to w cyferki, czy to w esy floresy to na niej nie będzie tak znać kredek czy pisaków. Ja ostatnio kupowałam tapetę dla dzieci na http://tapetuj.pl/category/tapety-dla-dzieci i mój wybór padł na coś takiego

                              Nie dawałam jej na całej ścianie, drugą ścianę zrobiłam w "cegłę" i trzeba przyznać, że bardzo fajnie to wyszlo.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X