Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drukarka do zjęć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drukarka do zjęć

    Drukujecie u siebie w domu zdjęcia swoich dzieci? Jak z ich jakością? Zastanawiam się czy bardziej opłacalne jest samodzielne drukowanie, czy raczej zlecanie tego w zakładzie fotograficznym?
  •    
       

    #2
    Odp: Drukarka do zjęć

    kiedyś miałam ogromną ochotę kupić taką specjalnną drukarkę do zdjęć a teraz szkoda kasy na to :/ Czasem na normalnej drukarce wydrukuję dzieciom ale tak to nie drukuję tylko wywołuję

    Skomentuj


      #3
      Odp: Drukarka do zjęć

      ja jesli ju wywoluje zdj. to robi to w zakładze - szybciej, taniej i mniej zamieszania z mojej stony, teraz przy duzej ilosci wywolywanych zdj. zaklady proponuja rozne fajne znizki a nawet mozna zlecic wywolanie zdj przez neta wiec ja wole te opcje niz drukowanie samodzielne

      Skomentuj


        #4
        Odp: Drukarka do zjęć

        Magda906, a jak z jakością takich zdjęć? Kiedyś zdarzyło mi się drukować na drukarce innej marki i niestety, zdjęcia nie były najlepszej jakości i się rozmazywały. Czy te drukarki Epson radzą z tym problemem?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Drukarka do zjęć

          My mamy drukarkę w domu, jest laserowa bo drukuje z prędkością światła. Ale kończy nam się już toner i kompletnie nie wiem gdzie zamówić. Koleżanka mówi, że słyszała, że na http://www.activejet.pl/ są sprawdzone produkty. Możecie mi coś polecić?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Drukarka do zjęć

            Można sporo zaoszczędzić, kupując zamiennik niż oryginalny toner. Drukarka laserowa jest bardziej wydajniejsza. Ja zaopatruję się w tonery z http://www.tonery.rdstudio.pl . Zobaczyłem też activejet, ale nie widzę cen albo niedowidzę, gdzie można je znaleźć?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Drukarka do zjęć

              Epson L365 jest fajna niby nie do końca do zdjęć, ale dobra do użytkowania i druku także kolorowego. Zdjęcia się nie rozmazują i są bardzo ładne. Warto teraz kupić, bo są one w promocji. Poczytasz na ten temat na: http://epson.x-kom.pl/promocje . Mają wiele do zaoferowania.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Drukarka do zjęć

                Ja od zawsze używam drukarek HP, one mają tanie tusze (zamienniki) i nie psują się. Dodatkow ja stosuję własnoręczne napełnianie tuszem ze strzykawek i te drukarki to dobrze olerują.

                drukarka koszulek >

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Drukarka do zjęć

                  Dokładnie jak ktoś napisał celujcie w drukarki z systemem ITS czyli samodzielnym napełnianiem tuszu z buteleczek, koszt buteleczek jest dużo mniejszy niż zakup tonera a ich wydajność o wiele większa - efekt taki, że spor o więcej wydrukujecie za mniejsze pieniądze. Druga sprawa co do Epson mają teraz oprócz promocji cashback o której wspomniano drugą gdzie przedłużają gwarancje do 3 lat chyba - www.epson.pl/gwarancjanadrukarki wystarczy się zarejestrować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Drukarka do zjęć

                    U mnie w mieście nie ma żadnego fotografa ;/ jakoś pół roku temu kupowałam taką drukarkę na electro.pl i powiem Wam, że to świetne rozwiązanie. Nigdzie nie trzeba chodzić i szukać. Jak chce wydrukować jakieś zdjęcie to raz dwa i gotowe.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Drukarka do zjęć

                      Napisane przez sandflowerr Pokaż wiadomość
                      Ja od zawsze używam drukarek HP, one mają tanie tusze (zamienniki) i nie psują się. Dodatkow ja stosuję własnoręczne napełnianie tuszem ze strzykawek i te drukarki to dobrze olerują.

                      drukarka koszulek >
                      z hp to teraz może być problem bo ostro walczą z producetami zamienników i blokują działanie nieoryginalnych tonerów/tuszy, ciesżę się że mam brothera i z zmaienniami nie ma problemu

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Drukarka do zjęć

                        Ja mam drukarkę brother która ma już 5 lat i jest niezawodna. Często drukuję, kseruję i jest wszystko ok.
                        Gdy drukowałam pierwsze zdjecia to trochę nie wyszło ale z czasem i z dobraniem odpowiediego papieru zdjęcia wychodzą całkiem przyzwoite

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Drukarka do zjęć

                          drukowanie zdjęć chyba się średnio opłaca na drukarce, no chyba że kilku sztuk, wlę wywołać w punkcie, tym bardziej że do drukowania zdjęć musiałabym kupić lepsze zamienniki, moje actisy mogły by nie dać rady

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Drukarka do zjęć

                            Mój tata kupił specjalną drukarkę do zdjęć i mówi ze bardzo się opłaca, bardziej niz jak wywoływał w punkcie, nie pamietam po ile zdjęcie wychodzi ale jakośc jest super

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Drukarka do zjęć

                              Drukowałam trochę zdjęć na normalnej drukarce i też wychodziły dobre, ale jednak większa ilość oddaje do punktu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X