Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Okazuje sie, ze problemy z nieplodnoscia czy utrzymaniem ciazy wcale nie sa rzadkim zjawiskiem. Przeczytaj artykul:
    http://naproterapia.pl/artykuly-i-ci...-nieplodnosci/
    Moze napisz do nich. Nasz organizm jest labiryntem i ciagla zagadka wielu procesow, mysle ze przyczyn moze byc wiele.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      Ja miałam również problemy z zajściem w ciąże później lekarz powiedział mi że to endometrioza, ale zaszłam w ciąże zanim zaczęłam się leczyć

      Skomentuj


        #63
        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        A ile czasu Ci to zajęło? U mnie mija właśnie 10 cykl starań i zaczynam się zastanawiać, co dalej...Czy najpierw badać hormony, czy nasienie...Jejku a najgorsze, że ciągle mam nadzieję, że jeszcze nam się uda, bez sprowadzania starań do biegania po lekarzach i przez to tak odwlekam tę wizytę.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          Ja czekałam jeszcze dłużej niż 10 cykli, kiedy powiedziałam lekarzowi że mamy problemy kazał nam czekać do roku i zgłosić się po tym okresie czasu, minęło znacznie więcej czasu i dalej nic kiedy już mieliśmy się udać do lekarza okazało sięże jestem w ciąży

          Skomentuj


            #65
            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            Mi również lekarz kazał zgłosić się po roku kiedy powiedziałam mu że nie mogę zajść w ciąże co prawda jeszcze tyle nie minęło ale mimo wszystko strasznie się już denerwuje, a wiem że to bardzo szkodzi, właśnie zapisałam się na wizytę z psychologiem mam nadzieję że mi pomoże

            Skomentuj


              #66
              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Agrestowa słyszałam o problemie z przyswajanie kwasu, ale niech siostra zapyta lekarza co i jak. Wiem że jest coś takiego jak metafolina, czyli przetworzona forma kwasu foliowego , która jest łatwiej przyswajalna. Niektóre witaminy ją posiadają.

              Skomentuj


                #67
                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Dziwne to jest, że niektóre pary, małżeństwa starają się długo o upragnione dzieci a nieodpowiedzialne pary za jednym razem już - brzydko mówiąc - "wpadają". Moja sąsiadka zarazem bliska przyjaciółka żyje w małżeństwie od 3 lat, od roku starają się o dziecko i nic. Niby zdrowi ale nie udaje się. Ma 27 lat, marzy o dziecku. Natomiast dziewucha z bloku w którym mieszkamy ma 19 lat i dwójkę dzieci!!! Raz wpadła jak miała 16 lat i 1,5 roku później znowu!!! Jej matka zajmuje się dziećmi a ona lata po podwórku, zero odpowiedzialności. Nie rozumiem tego...



                ____________________
                Najlepsza nauka jazdy wrocław.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Dziwne i może się wydawać bardzo niesprawiedliwe. Najlepiej jest nie myśleć o innych i skupić się na własnych staraniach. Zdecydowanie nie jest to takie proste żyjąc wśród ludzi, ale jest to jedyny sposób, żeby mieć siłę na walkę
                  Zostań Rodzicem

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Napisane przez Karowit76 Pokaż wiadomość
                    Od jakiegoś czasu czynię starania o maleństwo. Jednak już 2 razy poroniłam. Wybrałam się dziś do ginekologa-endokrynologa z wynikami(choruję na niedoczynność tarczycy) jednak wszystkie wyniki w normie. Zrobił usg jajników i też ok. Dziś czekają mnie kolejne badania niestety w poszukiwaniu przyczyny braku możliwości donoszenie ciąży. Pierwszy raz poroniłam w 7 tyg a 2 w 5 tyg ciąży. Czy któraś z was miała może podobne problemy ??
                    Niestety być może Twój przypadek wymaga znacznego poszerzenia diagnostyki. Niemożność donoszenia ciąży może mieć przyczyny genetyczne. Zgodnie z zaleceniami dwa poronienia są już wskazaniem do badania genetycznego, dlatego możesz pomyśleć o konsultacji w takiej poradni.
                    Zostań Rodzicem

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      Bardzo ci współczuję... A badałaś się pod kątem PCOS? My staramy si o dziecko od roku i nic. Po badaniach okazało się, że mam zespół policystycznych jajników:/ Gdy się dowiedziałam strasznie się załamałam i straciłam nadzieję na dziecko. Jednak poznałam wiele kobiet, które zostały mamami pomimo PCOS. Nadzieja wróciła i od jakiegoś czasu piję Inofem. Wyczytałam na http://www.inofem.pl/pl/o-produkcie,10045 że pomaga uregulować hormony i łagodzi niektóre objawy choroby. Zanim go kupiłam zapytałam o zdanie mojego ginekologa. Mam nadzieję, że u ciebie też wszystko się wyjaśni i zostaniesz mamą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        I dla mnie jest to dziwne... i smutne. Ileż można czekać!? Gdy nie chcieliśmy powiększać rodziny, to się zabezpieczaliśmy i tak chyba jest uczciwie. Teraz się staramy przez pewien czas i ciągle czekamy. Ale musze przyznać, że dopiero niedawno zaczęłam to robić z głową i mierzę tempki, i piję zioła na Płodność z BabyMamaMed - zioła na owulację, i biorę kwas foliowy, i żelazo...ale kiedyś przecież musi się udać. Zgadzam się że taki los jest niesprawiedliwy i nie powinno tak być, sle jest i jedyne co nam pozostaje to starać się

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          u mnie tez to już trochę trwa...tyle, że niedawno dopiero zaczęłam to robić jak należy i sa, i tempki, i śluzy, i zioła z Baby and MamaMed, i był też ocet jabłkowy, ale już go sobie odpuściłam i ta papka z imbiru - ten to był prawdziwy hardcore Bleh. Lekarz mówi że ok, tylko trzeba się unormować i postarać, ale to długo juz trwa jak dla mnie

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            Moja siostra ma też problem z zajściem w ciążę, rozpoczęła leczenie, znalazła fajny namiar na portalu chcemybycrodzicami.pl i odkąd poszła do lekarza to nadzieja do niej wróciła, z entuzjazmem mówi że może się wkrótce uda.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Ja mam PCOS. Najpierw leżałam na oddziale, gdzie przesłam szereg badań od a do z. Pobieranie krwi miałam około 5 razy na dobę i w dzień i nocy. Bo pora dnia i faza cyklu wpływa na wyniki. No i wszystkie badania ginekologiczne jakie możliwe. Doktor stwierdził PCOS i to mega. Dodał, że nigdy nie będę mieć dzieci, a jeśli nawet zajdę to i tak nie donoszę. Świat się zawalił, ale postanowiłam walczyć. Poszłam do kliniki niepłodności, dr nie dała mi nadziei, ale też jej nie zabrała. Zaczęło się leczenie, tabletki i zastrzyki. Co dwa dni jeździłam na usg tam. Dużo wypłakałm łez, dużo wydałam kasy, ale za to teraz mam ponad rocznego zdrowego synka trzymam za Was kciuki

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                podziwiam cie i mam nadzieję, ze i moje starania odniosa skutek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X