Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pokój Malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pokój Malucha

    My właśnie przymierzamy się do zrobienia ładnego pokoiku dla synka.... może któraś z Was ma się czym pochwalić i wrzuciłaby jakieś zdjęcia ?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pokój Malucha

      Na internecie jest mnóstwo zdjęć. Mi bardzo podobaja sie meble Z Meblik, ale trochę drogie są. Jak juz będziemy urządzać pokój dla synka to może uda nam sie coś z tej firmy zakupic.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pokój Malucha

        Tak, wiem że jest dużo zdjęć ale czasem widzę że są to jakieś aranżacje projektantów i chciałam podpatrzyć jakieś Wasza, takie prawdziwe i tworzone z sercem

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pokój Malucha

          Ja niestety nie pomogę, bo synek mieszka jeszcze razem z nami i nie ma własnego pokoju. Ja uwielbiam pokoje, gdzie są literki z imieniem dziecka, albo na poduszce jest imię dziecka. Taki pokój z dusza.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pokój Malucha

            A mi bardzo podobają się "metryczki" w pokoju dziecka, z imieniem, wagą, datą urodzenia itp. Mamy taką w synka pokoju, na razie stoi w ramce na półce.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pokój Malucha

              Ja jestem miłośniczką białych mebli. Dla synka tez takie chce kupić. Uwielbiam też patrzeć na łóżeczka w kształcie samochodów, łodzi. Tylko ciekawe ile takie cuda kosztuja.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pokój Malucha

                Ja znalazłam super kolorowe mebleki w sieci , czy ktos od nich ma meble ? - happybabies
                Last edited by disne; 24-06-2020, 22:23. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pokój Malucha

                  Mi bardzo podobaja się meble w Mebliku, ale tam strasznie drogie je mają. Oststnio tam byłam i podziwiałam te wszystkie cuda. Tylko ta kasa.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pokój Malucha

                    W sumie niemal każdy z tych zestawów mebli jest całkiem ładny i na swój sposób ciekawy,oryginalny,to na który się zdecydujemy jest kwestią gustu oraz budżetu,nie sądzicie? Inne meble wybierzemy dla chłopca a inne dla dziewczynki.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pokój Malucha

                      No własnie, to raczej kwestia budżetu a co do różu ja nie mam uprzedzeń, skoro małym dziewczynkom się to podoba to czemu nie, wystarczy dobrze dobrać resztą i wyjdzie naprawdę ładnie i dziewczęco.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pokój Malucha

                        Jeśli chodzi o pościel dla dzieci, szyję ją sama. Na pickandcraft.pl znalazłam potrzebne materiały. Pościel z minki jest idealna dla dzieci.
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 22:21. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pokój Malucha

                          Wierzę, że otoczenie, w jakim maluch dorasta ma ogromny wpływ na jego rozwój. Dlatego wolę wydać więcej na gustowne meble czy dodatki wykonane z wysokiej jakości materiałów niż urządzać pokój chaotycznie i bez określonej wizji. Fajne akcesoria do przyozdobienia ścian w pokoju dziecka zamawiałam z tej stronki trendysmyk-dekoracje-scienne i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że jak córka z niektórych wyrośnie, to zostawię je, żeby udekorować pokój drugiego dziecka, które na razie jeszcze jest tylko w planach
                          Last edited by disne; 24-06-2020, 22:21. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pokój Malucha

                            Pokój dziecka powinien być nie tylko ślicznie wykończony, ale przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalny. Trzeba pamiętać o wydzieleniu kącika do spania, kącika zabawy i do ogólnej higieny ciała. Artykuły powinny być dobrej jakości, takie ,aby nie zrobiły szkody dziecko. Bardzo podobają mi się produkty z Miętowego Kota. Są stworzone tak, aby pobudzić wyobraźnię dziecka. Fantazyjne, ale i bezpieczne. Ostatnio nowością był dla mnie ochraniacz na łóżko, który jest ładną ozdobą do pokoju xxxx
                            Last edited by disne; 24-06-2020, 22:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pokój Malucha

                              też mam ochotę na fototapetę dla swojego malucha. Mam dwa typy, ale za chwilę trzeba będzie podjąć decyzję Pierwszy xxxx dekoracjenawymiar fototapety/do-pokoju-dziecka drugi jakoś mi umknął teraz link
                              Last edited by disne; 24-06-2020, 22:22. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pokój Malucha

                                A wiecie, że funkcjonalne, wysokiej jakości to alces trwałe meble dla dzieci wcale nie muszą dużo kosztować? Są producenci, którzy oferują świetne szafki, łóżeczka i regały za nieduże pieniądze. Z artykułu na Alces możecie się o nich dowiedzieć nieco więcej, poznać ich ofertę.
                                Last edited by disne; 24-06-2020, 22:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X