Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

budzić niemowlaka na karmienie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    budzić niemowlaka na karmienie?

    Mamusie moje dziecko ciągle śpi...czasami przesypia pory karmienia nie wiem czy mam ją budzić czy nie? Co radzicie?
  •    
       

    #2
    Zelazna zasada - jesli maluszek prawidłowo przybiera na wadze to nie musi byc budzony - prawdopodobnie tyle jedzenia potrzebuje .Moj synek w nocy jadl czasem tylko 2 razy.
    Jesli jednak dziec za malo przybiera lub wcale - wskazane jest budzenie na karmienie.

    Skomentuj


      #3
      Niemowlaka to tak jak pisala moja poprzedniczka ,a noworodka nasz pediatra kazal budzic na karmienie .Moj do 1m-ca sie jednak nie budzil -jadl i spal dalej
      Last edited by iwona_be; 23-10-2008, 14:03.

      Skomentuj


        #4
        W koncu zalezane jest karmienie na żadanie wiec skoro maluszek spi to jesc nie chce Oczywiscie nadal mowimy tutaj o maluszku prawidlowo przybierajacym na wadze.

        Skomentuj


          #5
          No właśnie jesli to jest noworodek to budzić, może mieć
          żółtaczkę która powoduje senność dziecka.
          Jeśli niemowlę - nie budzić.

          Skomentuj


            #6
            moja córkaa spała w nocy nawet 8 godzin od urodzenia i jej nie budziłam niestety zaczęła źle przybierać na wadze i pediatra kazał mi ja budzić co 3 godziny, teraz ma prawie 5 miesięcy i już jej nie budzę bo sama sie przebudza jak jest głodna, ale bywa tak że i 9 godzin śpi bez jedzenia


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              moja mała ma 25 dni, z wagą raczej nie mamy problemu. Może spróbuję dawać jej przez sen tylko co z odbiciem?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Wez ja zostaw niech sobie spi skoro wszystko jest ok. A i Ty sie wyspisz Jak przyjdzie zabkowanie to zatesknisz za przespanymi nockami

                Skomentuj


                  #9
                  Mój mały na początku zamamiast przybierac na wadze, to stale tracił. PrzesypiAŁ nocki bez jedzenia. Pediatra kazał budzic i teraz rosnie a rośnie

                  Myśle ze jezeli maluch dobrze przybiera na wadze, to lepiej go nie budzić.
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #10
                    też myślę, że jak maluszek nie ma problemów z wagą to nie ma potrzeby go budzić jeszcze będzie taki czas, że to dziecko będzie budziło Ciebie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      noworodka trzeba karmic najrzadziej co 3-4 godziny bo moze mu cukier za mocno spasc i nie bedzie mialo sily sie obudzic na jedzenie.

                      Skomentuj


                        #12
                        to zabrzmiało groźnie ... sama nie wiem co mam robić trudne to matkowanie

                        Skomentuj


                          #13
                          Z tym cukrem to niezmiernie rzadkie przypadki.
                          A nie lepiej zapytac sie lekarza prowadzacego ?

                          Skomentuj


                            #14
                            u nas nie bylo problemow z jedzeniem.przybierala na wadze i raczej nie odmawiala sobie karmien.
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              Moja Niunia była wcześniakiem, miała też żołtaczkę i mogłaby spać i spać. Zeby ją obudzić musiałam rozebrać ją do rosołu ale ona po 2 łykach zasypiała z powrotem. Pediatra kazała ją budzić co 2 godz. w nocy także. I tak przez 2 miesiące!!Teraz mała ma 6 miesięcy i przesypia smacznie cała noc. Jeśli dziecko przybiera dobrze na wadze to nie trzeba go wybudzać ono samo będzie wiedzieć kiedy jest głodne
                              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X