Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

    Dziękujemy Bardzo dokładne opisy lalek

    Myślę, że dla niektórych mam,zwłaszcza tych które kupują te lalki, ten artykuł będzie bardzo pomocny

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

      Dla mnie są przerażające, na rynku jest sporo "normalnych" zabawek
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 15:42.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

        wow :O te lalki z linku, to jakiś horror. nie wiem jak można coś takiego kupić. w ogóle jak można coś takiego wymyślić, już monster high jest od tego dużo lepsze

        Skomentuj


          #34
          Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

          Na te lalki Monster High to jeszcze bym się zgodziła dla starszego dziecka ( nie 4-5 latka), ale na te wampiry bobasy, to za nic w życiu.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

            Te lalki są okropne!!! - to moje zdanie. Ale doskonałym przykładem jest sytuacja w domu moich znajomych. Gdy był ten pierwszy szał i prawie wszystkie dziewczynki chciały mieć takie lalki, ich córka, która widziała je u koleżanek w szkole. obudziła się w nocy z płaczem. I potem powiedziała rodzicom, że ona takiej lalki nie chce, bo śnią jej się koszmary.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

              Moja córcia też nie lubi tych lalek,a ma prawie 8 lat. Dla mnie one są brzydkie i nie kupiłabym takiej lalki żadnemu dziecku.




              Skomentuj


                #37
                Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                To raczej nie jest najlepsze rozwiązanie, zerknijcie -http://www.lalanna.pl/pl/c/Lalki/60
                Ładne lalki to właśnie takie jak pokazałam. Kompletnie nie podchodzi mi moda o której piszecie. Lalka ma być ładna, estetyczna, a te Barbie to jednak nieco inny charakter, prawda?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                  Również mi nie przypadły do gustu te lalki Moja coreczka dostała taką na urodziny A ma 3 lata :/ Jakoś od początku jej nie podeszła Po imprezie położyła ją na stoliku chwilę jej się przygladała i ją odłożyła Nie dziwię się Ma lalki i takie dziziusie i inne a tu taka wymalowana ... Schowałam ją z powrotem do pudełka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                    moja panna do lalek podchodzi bardzo ostrożnie i do pewnej chwili się ich bała, teraz powoli zaczyna się nimi bawić - laki o których piszecie mi się nie podobają i u nas wśród zabawek nie zagoszczą, Lara nie dziwie się Laurze, że jej nie podpasowały i dziwie się, że ktoś podarował ją 3 latce, teraz nawet lalki barbie z krzykliwym makijażem są przez pewne osoby malowane na nowo subtelnie, delikatnie - tak naturalnie - ten trend mi się akuratnie podoba

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      moja panna do lalek podchodzi bardzo ostrożnie i do pewnej chwili się ich bała, teraz powoli zaczyna się nimi bawić - laki o których piszecie mi się nie podobają i u nas wśród zabawek nie zagoszczą, Lara nie dziwie się Laurze, że jej nie podpasowały i dziwie się, że ktoś podarował ją 3 latce, teraz nawet lalki barbie z krzykliwym makijażem są przez pewne osoby malowane na nowo subtelnie, delikatnie - tak naturalnie - ten trend mi się akuratnie podoba
                      słyszałam o tej kobiecie chyba w Ameryce co przerabia te lalki Zresztą dziwię się kto takie krzykliwe lalki wymyślił dla dziewczynek to troche takie niezdrowe taki przykład dzieciom dawać Dobrze żeby dziewczynki ni brały przykładu z takich laleczek
                      Chociaż są i starsze dziewczyny które się upodabniają i do lalek barbie :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        słyszałam o tej kobiecie chyba w Ameryce co przerabia te lalki Zresztą dziwię się kto takie krzykliwe lalki wymyślił dla dziewczynek to troche takie niezdrowe taki przykład dzieciom dawać Dobrze żeby dziewczynki ni brały przykładu z takich laleczek
                        Chociaż są i starsze dziewczyny które się upodabniają i do lalek barbie :/
                        coś mi świta, że w PL Polale - nadają drugie życie lalką , moja panna jak na razie za lalkami nie jest za bardzo - więc u nas za bardzo u nas nie goszczą, może kiedyś się to zmieni - ale raczej stawiałabym na jakieś z materiału, te krzykliwe barbe mi też jakoś się nie podobają

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          coś mi świta, że w PL Polale - nadają drugie życie lalką , moja panna jak na razie za lalkami nie jest za bardzo - więc u nas za bardzo u nas nie goszczą, może kiedyś się to zmieni - ale raczej stawiałabym na jakieś z materiału, te krzykliwe barbe mi też jakoś się nie podobają
                          Nie mam córeczki, ale gdybym ją miała to na pewno nie kupiłabym jej takiej lalki. Jak dla mnie są za bardzo demoniczne i podbiegają pod okultyzm.


                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                            Ani krzykliwe barbie ani te lalki. Jedno i drugie to popadanie ze skrajności w skrajność i czego to dziecko ma się nauczyć? Albo być czarną demonicą albo kolorową lalą.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                              Coś w tym jest. Chociaż nie demonizowałabym, aż tak tych lalek. Dzieci nie patrzą na nie w ten sposób co my.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Monster High - demoniczne zabawki czy nieco inne lalki?

                                Jak dla mnie wyglądają okropnie, dzieci prawda tak na to nie patrzą.
                                ALe rodzic musi myśleć o przyszłości dziecka, nie tylko o stanie teraz. Lepiej nastawiać dziecko z pozytywnymi symbolami, które nie są kontrowersyjne w ten sposób.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X