Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laptop tablet dla 2 latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laptop tablet dla 2 latka

    Witam dziewczyny,
    Jestem ciocią i chce na dzień dziecka kupić mojej małej siostrzenicy laptop. Ma ona 2 lata np taki: http://www.zabawkismyka.pl/LAPTOP-IN...-POLSKU,p,1298 czy to dobry pomysł czy dziecko nie jest za małe na tego typu zabawkę. Widziałam jak byłam u rodziców że mała Nadia co chwile patrzy w laptopa rodziców co o tym myślcie?
  •    
       

    #2
    Odp: Laptop tablet dla 2 latka

    taki laptop jest ok bo jest edukacyjny Dziecko się na pewno zaciekawi bo są kształty ,cyfry ,literki Gorzej jest jak male dziecko bawi się telefonem czy tabletem dla dorosłych Wersja ta którą pokazałaś jest w porządku

    Skomentuj


      #3
      Odp: Laptop tablet dla 2 latka

      Mam podobne zdanie,akurat taki prezent to połączenie przyjemnego z pożytecznym więc czemu nie. Tylko bardziej na zasadzie edukacyjnej niż samej zabawki,tylko wtedy ma to sens.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Laptop tablet dla 2 latka

        Takie laptopki Są świetne my mamy w wersji po angielsku z racji Dory dostała w prezencie i niedosyt ze.sporo nauczyła się z niego po angielsku to również ma w sobie ciekawe zadania wiec jak najbardziej polecam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Laptop tablet dla 2 latka

          Taki laptop jak najbardziej Szczerze mówiąc po tytule już się przeraziłam, że chcesz 2-latce kupić normalny tablet
          Ale ten jest świetny, kupiłam go kiedyś córeczce znajomych i sprawdził się świetnie.
          http://serwisinstal24.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Laptop tablet dla 2 latka

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Takie laptopki Są świetne my mamy w wersji po angielsku z racji Dory dostała w prezencie i niedosyt ze.sporo nauczyła się z niego po angielsku to również ma w sobie ciekawe zadania wiec jak najbardziej polecam
            Z Dorą to u nas szał to i też by się dzieciom spodobał ciągle by przy nim siedziały

            Skomentuj


              #7
              Odp: Laptop tablet dla 2 latka

              Jestem zdania, że to dobry zakup. taki laptop edukuj, zajmuje i bawi jednocześnie. no i dziecko nie domaga sie tak i nie robi awantur, ze chce laptop mamy czy taty, bo ma swój:P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                Jasne,ze tak ale nie w wieku 2 lat,wtedy laptop czy tablet może być tylko i wyłącznie zabawką,wiec nie przykładajmy do tego aż tak ogromnej wagi.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                  Taki jest super. Też kupiłam podobny chrześniakowi jak był mniejszy. Teraz niestety poznał tablety i laptopy normalne i nie można go od nich odciągnąć z tymi trzeba uważać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                    To laptop-zabawka, ale z możliwościami edukacyjnymi, więc moim zdaniem powinien się sprawdzić dla dziecka w tym wieku. Może sprecyzuj tez jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup zabawki i wtedy podamy kilka innych, równie ciekawych alternatyw.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                      Już się wystraszyłam , że chodzi o prawdziwy laptop, tablet Zabawkowy jak najbardziej, ma bardzo dużo ciekawych funkcji i powinien zająć dziecko na długo. Na pewno wniesie wiele radości.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                        Też myślałam, że chodzi o prawdziwy Ale niestety są rodzice, którzy dają maluchom tablety już w niemowlęctwie. A w wieku dwóch/trzech lat już mówimy o uzależnieniu...
                        A jako zabawka: fajny!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                          Rozwiązanie macie tutaj - https://www.*********************/wiadomosc/le...zy-warto/3500/
                          Pewnie, że wszystko zależy od danego przypadku, ale ogólnie uważam, że taki prezent będzie dobrym pomysłem, o ile tylko nakręcicie swoje dziecko na rozwój w kierunku jakiegoś programu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                            W sumie fajna sprawa taki zabawkowy laptop, byle by tylko dziecko nie chciało za szybko do prawdziwego.
                            Firma remontowa Remonciki.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                              Zabawkowy tablet ok, ale i tak rodzice nie powinni go dawać dziecku szybciej niż po ukończeniu 3 lat. 2 latek jest jeszcze za mały na taką zabawkę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X