Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak schudnąć ?

    Najważniejsze jest to co jemy oraz ile tego jest... Ja ostatnio piję mleko bez laktozy i jajka ze wsi... Smakują lepiej i są dużo zdrowsze... Wiem wtedy, że zachowano zasady żywienia drobiu a nie upychano jakimś "syfem"...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak schudnąć ?

      Ja bardzo polecam świeżo wyciskane soki. Są pyszne, wiemy co się w nich znajduje i nie wrzucamy do nich zbędnych substancji słodzących - owoce same w sobie są słodkie i smaczne.
      Któraś z Was robi soki? W jaki sposób?

      Skomentuj


        Odp: Jak schudnąć ?

        Pierwsze słyszę! Muszę sprawdzić na necie haha.

        Skomentuj


          Odp: Jak schudnąć ?

          Rozumiem, że zbliża się jakaś okazja, haha.

          Jak tak patrzę, to zapowiada się naprawdę dobry sprzęt.

          Skomentuj


            Odp: Jak schudnąć ?

            Czyli wychodzi na to, że to wielofunkcyjne urządzenie. W cenie jednego mamy kilka innych, na które łącznie wydamy dużo więcej.
            Chyba dzisiaj się skuszę na jakiś model Huroma...!

            Skomentuj


              Odp: Jak schudnąć ?

              Można też skorzystać z pomocy dietetyka.

              Skomentuj


                Odp: Jak schudnąć ?

                ciekawe jak szybko wrócą Ci kilogramy, przy takich tabletkach jest to gwarantowane. Nie będziesz już hamować łaknienia chemią, tylko z dnia na dzień wrócisz do normalnego żywienia i boom. wraca 20 kg, gratuluję tak na prawdę głupoty. Teraz się cieszysz, bo schudłaś, a narobiłaś sobie problemu który niebawem nastąpi, ciekawe co wtedy? Następne opakowanie? Ja osobiście wolę chudnąć przez cały rok, w normalnym tempie i ew wspomagać się naturalnymi środkami, no ale cóż na lenia nie ma rady.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Bieganie z wózkiem biegowym lub specjalną przyczepką dla dziecka jest dobrym pomysłem, byle zdrowo a nie przy użyciu tego typu środków.
                  www.trenerpersonalny-katowice.pl Wróć do formy i czuj się wspanialnee!

                  Skomentuj


                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Najważniejsze to zadbać o odpowiednie strój, dietę i ćwiczenia. O pierwsze udało mi się zadbać za sprawą profesjonalnego wyposażenia z https://www.runexpert.pl/ , które zaopatrzyło mnie w wysokiej jakości strój. Specjalistyczne obuwie i ubrania sprawiły, że o wiele przyjemniej mi się biega. Jeśli chodzi o dietę i ćwiczenia to dużo informacji na ten temat znalazłam w internecie.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Niestety ale walka z kilogramami wcale nie jest prosta. Ale jesli tylko jestesmy zdeterminowani można tego dokonać. U mnie kluczem okazał się sport, a głównie bieganie. Biegam z 4 razy w tygodniu, muzyka i jakoś to leci W okresie jesienno-zimowym bieganie troche utrudnia smog... dlatego postanowiłam zamówic specjalistyczną maseczkę https://dragonmask.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Dietetyk, ćwiczenia to podstawa podstaw. Ale warto też zainteresować się np. zabiegami na cellulit jak tutaj - http://drkozicka.pl/arts/cellulit-us...ulitu-zabiegi/. Dzięki temu artykułowi poznałam wiele zabiegów na cellulit, na modelowanie sylwetki.
                        Skuteczne zabiegi na cellulit: http://drkozicka.pl/arts/cellulit-us...ulitu-zabiegi/

                        Skomentuj


                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Dieta dietą ale najważniejsze są ćwiczenia Bez odpowiednich ćwiczeń nie uda sie schudnąć. A przynajmniej nie uda nam się schudnąć trwale ( nastąpi efekt jojo jak wrocimy do poprzedniego trybu odżywiania się).

                          Polecam głównie fitness, zumbę, aerobic. Wszystko tak aby wyrwać się z domu i nie spędzać czasu jedynie na oglądaniu telewizji...


                          Wiem,że trudno jest sie zmotywować ale proponowałabym przede wszystkim skompletować sobie dobry stroj na fitness:
                          http://www.fit-pro.pl/jak-skompletow...oj-na-fitness/

                          Jeśli będziecie czuły się atrakcyjniej to będzie Wam się lepiej ćwiczylo

                          Skomentuj


                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Znalezienie w sobie motywacji jest najważniejsze. I niestety też najturdniejsze.

                            Skomentuj


                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Nic trudnego. Dieta + ćwiczenia. Trzeba mieć odpowiednią dyscyplinę.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak schudnąć ?

                                wystarczy dieta wbrew pozorom, w samych schudnięciu rozumianym jako utrata wagi, same ćwiczenia na niewiele się zdadzą ale na pewno pozwolą na przyśpieszenie procesu + wymodelowanie sylwetki, a to często jest ważniejsze niż sama strata kg. jednak trzeba pamiętać, że dieta to 70% pracy w takich sytuacjach, jeśli nie więcej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X