Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    Jak najbardziej lubię czytać książki, czytam w każdej wolnej chwili, głównie kryminały i thrillery, ale też powieści obyczajowe. Z książek bardziej życiowych mogę polecić "Ścieżki przeszłości" E. Kowalskiej - podzielona jest na dwie części, pierwsza opowiada o losach nastolatki w okresie wojny, druga o jej wnuczce w obecnych czasach.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Jedna z fajniejszych form rozrywek więc nie wiem jak można ich nie lubić - zabiera nas w całkowicie inny świat .
      części do mazda wrocław

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Pewnie, że tak. Sądzę, że mimo tych wszystkich opinii, istnieje jeszcze spora grupa czytelników.

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Szkoda tylko, że sprzedaż książek spada... To nie jest najlepsza informacja.

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Któraś pisała, że omija Empik. To kiepski pomysł, bo właśnie w Empiku masz mnóstwo promocji, znane tytuły można zamówić przed premierą, a zresztą wiele produktów dostępnych jest taniej. Najlepiej śledź promocje w ich sklepie online, tak zamawiaj i jedynie odbieraj w sklepie na mieście - bez płacenia za przesyłkę. W poprzednim tygodniu była dobra promocja na romanse. Za kilkanaście złotych kupiłam np. Nimfomankę. A sensownych pozycji było naprawdę sporo w przecenie.

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Ja tak kiedyś pisałam . Jedyny plus u nich to ta karta klienta, choć ceny na merlinie i tak są niższe.

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Ja często zaglądam do antykwariatów i co prawda ciężko tam o nowości i przedpremierowe wydania, ale jeśli ktoś lubi klasykę literatury to ie ma lepszego miejsca na zakupy książkowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Jak najbardziej. Staram się czytać tak często, jak to możliwe, choć czasu mam niewiele. Preferuję raczej literaturę piękną, opowiadania, niż typowe powieści. Jeśli szukacie krótkich opowiadań do poczytania w wolnej chwili, to sprawdźcie zbiór "Odmienne stany codzienności" - jest tam kilka ciekawych tekstów, o zdarzeniach i ludziach bardziej i mniej zwyczajnych.

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Lubię bardzo, ale niestety ostatnio rzadko mam czas. Bardzo liczę na to, że będę mogłą nadrobić zaległości w tym roku.

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Czytam dużo książek o tematyce historycznej. Historia współczesna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Ja uwielbiam, połykam książki, ale jest jeden warunek.... muszę je kupić muszą być moje, żeby mnie zainteresowały, wtedy nawet Trylogię jestem w stanie z zapartym tchem przeczytać
                        http://aeger.pl/zgoda-pacjenta-zabieg-medyczny/

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Jak najbardziej, mam mnóstwo książek w domu, ale niestety coraz mniej czasu na czytanie

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Jak najbardziej OPrócz tego czasem lubię wybrać się do galerii sztuki - http://www.va-gallery.pl/. Warto dbać o kulturowy aspekt swjego życia, pnieważ dzięki niemu kształtujemy spojrzenie na świat.

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Głównie czytam kryminały i thrillery, ostatnio "Za zamkniętymi drzwiami" - jeśli lubicie takie klimaty, to polecam. Czytam też wiele poradników, zerknijcie na "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" - autorka opisuje proste, ale skuteczne metody na poprawę wyglądu skóry twarzy, które udoskonalała przez lata.

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                W tej chwili czytam "Pierwszy śnieg" Jo Nesbo. Jeśli ktoś lubi kryminały, to bardzo polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X