Wróć   Forum Babyonline.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy!
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy! W tym miejscu dodajemy zdjęcia i opisy sprawdzonych produktów dla mamy i dziecka.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-11-2017, 21:40
annakoper10 annakoper10 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annakoper10.polki.pl

Domyślnie Bebiko 2

Witam serdecznie.

Chciałabym podzielić się z Wami opinią o mleku modyfikowanym Bebiko 2. Wraz z moją 9-cio miesięczną córką dostałyśmy się do projektu trnd.

Zacznijmy od początku - kupowanie. Mleko Bebiko jest chyba najbardziej popularnym mlekiem modyfikowanym i jest najtańsze. Można dostać to mleko w prawie każdym spożywczaku. Są to według mnie dwa duże plusy. Dostępne są wyłącznie opakowania foliowe w kartonach, ale nie jest to wielkim minusem, bo zawsze można to mleczko przesypać do puszki.

Sporządzanie mleka jest łatwe - odmierzony proszek bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie.

Jeśli chodzi o smak, mojej córeczce przypadła do gustu ta zmiana, wyciąga rączki po butelkę, więc wnioskuję że bardzo smakuje.

Bardzo cieszy mnie, że mleko jest dobrze tolerowane, nie ma problemów z kupkami czy wzdęciami.

A co Wy myślicie o Bebiko?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania