Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie rolety do okien?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jakie rolety do okien?

    Powiem ci że kup sobie roletki zewnętrzne i wtedy daj lepsze oświetlenie w domu bardzo dużo to daje naprawdę świetnie takie roletki się sprawdzają i dają bardzo dużo.
    ładnie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jakie rolety do okien?

      Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
      Mnie akurat podobają się rolety dzienno nocne.
      Zdecydowanie, są najlepsze. Lubię też żaluzję, wiem wiem są niemodne i się kurzą.. ale dla mnie mają swój urok

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakie rolety do okien?

        My zrezygnowaliśmy z rolet. Mamy mieszkanie w tradycyjnym stylu i rolety kiepsko mi się zgrywały z wystrojem. Jestem zdania,że o wiele ladniej w takich pomieszczeniach prezentują się piękne firany plus zasłony.

        Zerknijcie sobie na komplet poniżej ( własnie taki komplet mam w swoim salonie , tylko w trochę jaśniejszym kolorze).

        Zamawiałam tutaj:
        https://firaneo.pl/zaslony

        Mają tam fajne krawcowe, tak wiec można sobie zamówić i szycie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jakie rolety do okien?

          A ja najbardziej lubię tradycyjne wykończenie okien - firanka i zasłonka

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jakie rolety do okien?

            Ja jestem z prostymi, zwykłymi roletami i takie właśnie mam.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jakie rolety do okien?

              Ja mam tak jak u poprzedniczki
              Chcę wchłonąć ją i chodzić z nią w sobie przez resztę moich dni.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jakie rolety do okien?

                Ja mam dzień-noc są idealne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jakie rolety do okien?

                  A ja myślę, ze najfajniejszym rozwiązaniem są rolety dzień noc, bo są uniwersalne Znalazłam sklep, gdzie mają spory wybór takich osłon : rolety dzień noc Kraków http://www.anigorolety.pl/rolety-dzien-noc-krakow.php

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jakie rolety do okien?

                    Napisane przez joasia7632 Pokaż wiadomość
                    Ja mam dzień-noc są idealne
                    Dokładnie, zgadzam się w 100%

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jakie rolety do okien?

                      Jestem ciekawa czy macie jakieś dobre rolety do polecenia przy moim problemie. Posiadam rolety, ale takie, że jak mocno świeci słońce, to i tak wszystko odbija się w telewizorze i jest to nie do zniesienia. Jakie w takim razie kupić? Swoją drogą podczas szukania inspiracji trafiłam na ciekawy artykuł: http://facet.wp.pl/postapokalipsa-na-salonach-czyli-aranzacja-wnetrz-w-stylu-postapo-6108429544064641a Jestem przekonana, że mój luby byłby zachwycony! Ale ja pewnie mniej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jakie rolety do okien?

                        Ja tam nie kupuję byle czego. Od lat mam rolety z Roletexu i naprawdę jestem z nich zadowolona. Są MEGA! Po pierwsze jakość jest świetna, po drugie nie są wcale drogie, a po trzecie świetnie wyglądają.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jakie rolety do okien?

                          Wg mnie powinnaś postawić na markizy balkonowe Warszawa. Świetnie chronią przed światłem, no chyba że chcesz trochę to możesz je regulować.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jakie rolety do okien?

                            mi się one nie podobają

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jakie rolety do okien?

                              Wydaje mi się, że rolety plisowane są teraz jednym z najbardziej praktycznych i nowoczesnych rozwiązań. Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą rolet, to polecam: http://www.oknotek.pl/ , mają sklep stacjonarny w Krakowie. Ja co prawda kupowałem u nich zwykłe rolety, ale skoro te zwykłe były dobrze wykonane, to plisy pewnie też będą dobrej jakości.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jakie rolety do okien?

                                Jeśli chodzi o funkcjonalność, nie ma porównania i do rolet jak i żaluzji. Są zdecydowanie prostsze w obsłudze bo podchodzę do okna łapie za taki mały półksiężyc i już. Jak założyłam plisy tego lata jakiś czas potem miałam malowane ściany i tu zaskoczenie ogromne bo pamiętałam co monter z firmy pliss&roll pokazałpo założeniu plis, że można je w minute ściągnąć i położyć w drugim pokoju, bajka! Cały salon w kilka minut miał puste okna a malowanie wtedy bez żadnych folii na oknie to sama przyjemność. Możecie skontaktować się z nimi na https://plissandroll.pl/produkty/plisy/ właśnie ich szybko znalazłam bo naprawdę dopasowali te plisy w okno super.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X