Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nietrzymanie moczu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nietrzymanie moczu

    Dokuczało mi dość długo. nie tak mocno ale zdarzały się wpadki nawet 2 miesiące po porodzie. Ale ćwiczenia mięśni pomogły i teraz nie mam problemów.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nietrzymanie moczu

      Siostra miała problem po trzech ciążach i początkowo się wstydziła, ale w końcu zdecydwoała sie na wizyte u lekarza który jej zalecił ćwiczenia i bardzo dużo jej to pomogło

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nietrzymanie moczu

        No właśnie najważniejsze są ćwiczenia mięśni Kegla- dużo kobiet ma z tym problem po porodzie właśnie...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nietrzymanie moczu

          Ja rodziłam dwa razy naturalnie i całe szczęście nie mam problemów z nietrzymaniem moczu...ale cały czas będąc w ciąży i później już po porodzie ćwiczyłam mięśnie Kegla Wiec to na pewno pomaga i warto!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Nietrzymanie moczu

            Ja ćwiczyłam mięśnie Kegla całą ciążę i po ciąży też, może dlatego też tak szybko uporałam się z tym problemem. W każdym razie nie ma się co wstydzić, bo to czesto się zdarza.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Nietrzymanie moczu

              Problemy tego typu często wystepują - to racja. Jak szybko zareagujemy i odpowiednioo zaczniemy ćwiczyć wszystko wróci do normy. Nalezy tylko o to zadbać.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Nietrzymanie moczu

                Wszystko fajnie, ale co w sytuacji, jeśli ćwiczenia nie wystarczają? Zastanawiam się, czy faktycznie wtedy mogą sprawdzić się suplementy wspomagające działanie pęcherza. Chodzi mi oczywiście o naturalne rzeczy, w stylu który jest oparty na żurawinie wielkoowocowej. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ten temat i myślę, że to może być dobry pomysł.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Nietrzymanie moczu

                  No mój ginekolog od razu mnie uprzedził, że trzeba ćwiczyć dużo w domu mięśnie Kegla!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Nietrzymanie moczu

                    Od porodu minęło już ponad 1,5 roku a ja nadal mam problem z nietrzymaniem moczu. Zapominam o ćwiczeniach mięśni Kegla i czasem podczas kichania albo śmiechu zdarza mi się mała "wpadka". Muszę się wziąć za siebie


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Nietrzymanie moczu

                      hm, ja to nawet nie jestem pewna czy te miesnie kegla cokolwiek dają... gdyby byly tak skuteczne to nie pojawiłyby sie zabiegi ginekologii estetycznej, ktore mają wlasnie ulżyć przy problemach z nietrzymaniem moczy akurat ja jestem z tych co lubią konkretne rozwiązania, zamiast liczyc na to, ze jakims cudem cwiczenia kegla mi pomogą. stad pomysl zabiegu, a dokladniej zabiegu w Medicover. i coz moge powiedziec- i po problemie zabieg nalezal do szybkich i bezproblemowych a ja w koncu zyje pełnią życia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Nietrzymanie moczu

                        z ciekawości joasia- drogi był ten zabieg? Wiem, że u niektórych kobiet NFZ może to zrefundować. Jak było u Ciebie? Dr Kmieć powiedział, że wiele pacjentek się zgłasza do niego z tym problemem niestety.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Nietrzymanie moczu

                          Nietrzymanie moczu może też być objawem jakiejś choroby układu moczowego - . Z takim problemem najlepiej udać się do lekarza, zwłaszcza jeśli trwa on długo i nie ustępuje

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Nietrzymanie moczu

                            Trzymajcie namiary xxxx
                            Tam macie wszystko opisane, łącznie z metodami walki z problemem.
                            Ogólnie to doskwiera wielu ludziom - a problem jest mega krępujący i irytujący...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Nietrzymanie moczu

                              ja po ciąży ciągle jakieś infekcje pęcherza łapię, oszaleć można, teraz po basenie mnie złapało kupiłam sobie urofuraginum max i powoli przechodzi, zawsze mi to pomaga

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Nietrzymanie moczu

                                Dziewczyny maja racje. Koniecznie trzeba isc do lekarza. Ja wiem, ze problem jest wstydliwy :/ Sama przez to przeszlam. Meczylam sie dlugo, ale w koncu postanowilam cos z tym zrobic. Szukalam troche lekarza, w koncu pojechalam do Krakowa. Jest tu klinika Femina, w ktorej przyjmuje dr Jankowski, ktory mial juz sporo dobrych opinii w sieci w tym temacie. Pomogl mi i czuje, ze w koncu zyje!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X