Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

depresja po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja cierpie na depresję poporodową, leczę się już 2,5 roku. To ciężka choroba, ale można to zwyciężyć. Pomoc bliskich bardzo ważna, chociaż bez leków to ta pomoc niestety nic by mi nie dała.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez bast3 Pokaż wiadomość
      Ja cierpie na depresję poporodową, leczę się już 2,5 roku. To ciężka choroba, ale można to zwyciężyć. Pomoc bliskich bardzo ważna, chociaż bez leków to ta pomoc niestety nic by mi nie dała.
      Ja też czuję że mam jakąś depresję.. Moja dzidzia ma juz 9 miesięcy. Ja z każdym dniem czuję się gorzej.. Wychowuję ją praktycznie sama. Jest tata ale nic przy niej nie robi. wszystkie obowiązki mam ja na głowie. A wcale nie mam łatwego dziecka. nie wiem czy wszystkie mamy tak mają ale ja ciągle myślę że moja córcia jest na coś chora. Jak tylko zapłacze to już bym z nią szła do lekarza.. pozatym ciągle jestem zmęczona, nie mam wogóle ochoty na nic..nie moę spać w nocy, ból głowy to już normalka. i jestem strasznie nerwowa. A wyżywam się na Mężu..ostatnio nawet prawie nic nie jem.. Nie szukałam jeszcze nigdzie pomocy. Nawet nie wiem czy to mogą być objawy depresji. Proszę o radę..

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Joanna2008 Pokaż wiadomość
        Ja też czuję że mam jakąś depresję.. Moja dzidzia ma juz 9 miesięcy. Ja z każdym dniem czuję się gorzej.. Wychowuję ją praktycznie sama. Jest tata ale nic przy niej nie robi. wszystkie obowiązki mam ja na głowie. A wcale nie mam łatwego dziecka. nie wiem czy wszystkie mamy tak mają ale ja ciągle myślę że moja córcia jest na coś chora. Jak tylko zapłacze to już bym z nią szła do lekarza.. pozatym ciągle jestem zmęczona, nie mam wogóle ochoty na nic..nie moę spać w nocy, ból głowy to już normalka. i jestem strasznie nerwowa. A wyżywam się na Mężu..ostatnio nawet prawie nic nie jem.. Nie szukałam jeszcze nigdzie pomocy. Nawet nie wiem czy to mogą być objawy depresji. Proszę o radę..
        wiele na to wskazuje. przejdz sie do swojego lekarza i powiedz o tym. zobacz co ci doradzi.
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #19
          pogarsza mi sie juz prawie dwa miesiace biore tabletki. przez jakis czas czulam poprawe. teraz mam wrazenie, ze jest gorzej. do tego moj partner uwarza, ze przestalo mi zalezec na naszym zwiazku
          najgorsze, ze przestalam okazywac uczucia, a kazda uwage pod moim adresem odbieram za cos ogromnego
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            #20
            ellaja moze wyjedz z dzieckiem do Polski do rodziny moze spotkanie z najblizszymi ci pomoze

            Skomentuj


              #21
              ja też miałam depresje... przez dwa miesiące mieszkałam u mamy która zajmowała się moim synkiem...ja cały czas płakałam... kilka razy próbowałam wrócić do siebie ale po jednej nocy z paniką wracałam do mamy...na szczęście jest już dobrze:-)





              Skomentuj


                #22
                Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                ellaja moze wyjedz z dzieckiem do Polski do rodziny moze spotkanie z najblizszymi ci pomoze
                zeby to bylo takie proste. z reszta nie chce uciekac od problemu. ucieczka niczego nie rozwiaze
                Jakub 19.05.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  TO NIE JEST UCIECZKA. Rodzina ci pomoże z tego wyjść, wiem coś o tym- potrzeba czasu i wsparcia a z partnerami jest różnie- uwież mi :-)





                  Skomentuj


                    #24
                    wiem ze jest roznie. tyle ze nie mam teraz mozliwosci zeby wyjechac
                    Jakub 19.05.2008

                    Skomentuj


                      #25
                      a jest mozliwosc zeby chociaz mama przyleciala do ciebie na jakis czas albo siostra jesli masz,ktokolwiek ci bliski

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        nie ma szans
                        Jakub 19.05.2008

                        Skomentuj


                          #27
                          szkoda,napewno bys lepiej sie poczula

                          Skomentuj


                            #28
                            wielka szkoda... niema to jak rodzina... ale zawsze możesz się nam wygadać:-) buziaki





                            Skomentuj


                              #29
                              czy ktoras z was brala tabletki na depreche? jesli tak to jak dlugo, ile dziennie i jak wyglodalo odstawienie?
                              Jakub 19.05.2008

                              Skomentuj


                                #30
                                o depresji poporodowej to tylko czytałam...straszne...mnie to ominęło.
                                pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X