Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezsenne noce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja jestem w pierwszych tygodniach ciąży i męczy mnie straszna bezsenność za to nad ranem jak muszę wstawać, mogła bym spać i spać, też tak macie?

    ____________________
    Nie przegap kliknij http://appiatechnical.pl/centralne-odkurzacze/ super stronka!
    Last edited by Karolin1162; 17-03-2014, 10:12.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja nie mogłam spać przez ostatnie 2 miesiące może dlatego, że strasznie bałam się porodu
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-04-2014, 13:12.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bezsenne noce

        to faktycznie potrafi spedzic sen z powiek

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bezsenne noce

          Ja przestałam normalnie sypiać gdy mój brzuch był coraz większy. Nie dość, że uciskał mi na pęcherz( a co za tym idzie- co chwile wstawałam do toalety), to strasznie mi ciążył, miałam problemy z przekręceniem się na drugą stronę, wygodnym ułożeniem..Zgadzam się również z tym, że w ostatnich 2-3 tygodniach ciąży bezsenność spowodowana jest również stresem przed porodem, ja bałam się niesamowicie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bezsenne noce

            Swego czasu sama miałam z tym duży problem i już szczerze, po wykorzystaniu wszystkich metod nie wiedziałam co jeszcze moge zrobić. Pomogły codzienne spacery przed snem i joga.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bezsenne noce

              wczoraj była tak przepiekna pogoda, że bylismy na 2 godzinnym spacerze. I w nocy spałam jak dziecko

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bezsenne noce

                Mnie spało się bardzo źle pod koniec ciąży, prawdopodobnie ze względu na powiększający się brzuch, strasznie mi ciążył, nie mogłam się jakoś wygodnie wyłożyć, spałam ciągle na boku, bo na wznak to bym się chyba udusiła ;P Nie mogłam też jeść na wieczór,w przeciwnym razie jedzenie przewracało mi się dosłownie w żołądku gdy się położyłam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bezsenne noce

                  JA ostatnio cierpię na bezsenność w nocy z powodu zgagi, a dzisiejsza noc to cała nie przespana, koszmar później w dzień chodzę i gdzie usiądę to bym spała

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bezsenne noce

                    Z powodu dużego brzuszka też spać nie mogłam końcówka ciąży to najcięższe okres

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bezsenne noce

                      I ja cierpię na bezsenność. Nie mogę zasnąć i koniec, usypiam na ranem i ten sen też nie jest za dobry, ciągle przerywany. Ćwiczenia nie pomagają, podkładanie poduskzi też nie, męcze sie już tak z dwa tygodnie, od czasu aż brzuszek zaczął mi przeszkadzać, bo w końcu urósł i jest już duży Próbowałam się przemęczać i mimo nie dospania wstawać rano by wcześniej iśc spać, niestety usypiam na stojąco wtedy w ciągu dnia a w nocy znów bezsenność.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bezsenne noce

                        Szczerze mówiąc ja w ciąży mogłam spać jak susel nontop....
                        A teraz moja malutka ma pol roku i Ja cierpię na bezsenność chodz mała przesypia całe noce jakoś wieczorami nachodzą mnie lekki o malutka i spać nie moge Tak bardzo sie boje o nią ze spać nie moge a w dzien chodzę jak własny cień

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bezsenne noce

                          O dziwo wczoraj udało mi sie zasnąc o ludzkiej godzinie- woow. Może to tylko przejściowe było przez to wejście w trzeci trymestr , a może faktycznie za dużo człowiek myśli, zastanawia się, nakręca i za to problemy ze spaniem? Zobacyzmy jak dziś pójdzie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bezsenne noce

                            Ja usnełam o 22 ale za to przyspałam i wstaliśmy o 7

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bezsenne noce

                              Ja chodzę spać dopiero po północy bo o 12 mam jeszcze karmienie małej. Podbudka o 5 rano i koniec spania Strasznie męczące a od miesiąca mała strasznie płacze w nocy wiec jest lipa ... Zapałki w oczy i tyle...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bezsenne noce

                                Ja w dalszym ciągu się męczę z bezsennymi nocami. Wczoraj , to już w ogóle się pomęczyłam strasznie długo. Zauważyłam , ze nie robiąć sobie drzemki w ciągu dnia lepiej zasypiam w nocy, tylko znów ciężko mi wtedy funkcjonować w dzień.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X