Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: chrzest

    Ja, oprócz bucików, każdą rzecz wykorzystałam. I cenowo wyszło nas taniej niż garniturki. W kamizelce chodziliśmy na spacerki, jeździliśmy do rodzinki w niedziele. Polecam, bo to bardzo praktyczne ubranko.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: chrzest

      Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
      Ja, oprócz bucików, każdą rzecz wykorzystałam. I cenowo wyszło nas taniej niż garniturki. W kamizelce chodziliśmy na spacerki, jeździliśmy do rodzinki w niedziele. Polecam, bo to bardzo praktyczne ubranko.
      Dokładnie, u nas też ubranka, w które było ubrane dziecko do Chrztu mogliśmy wykorzystać także później. Nie widzę sensu kupowania drogiego ubranka na raz.

      Skomentuj


        #33
        Odp: chrzest

        Ja też sensu w tym nie widziałam. Chociaż było kilka ubranek, które bardzo przypadły mi do gustu, ale cena była powalająca a i dodatkowo potem bym tego ubranka nie wykorzystała.

        Skomentuj


          #34
          Odp: chrzest

          Ja uważam,że na chrzest musi być białe ubranko. To taka uroczystość do której mi pasuje tylko taki kolor - ale to tylko moje zdanie My chrzciliśmy synka 3 tygodnie temu i oczywiście musiał mieć białe ubranko- co było nie lada wyzwaniem bo ciężko jest coś białego znaleźć, całe szczęście udało się

          Skomentuj


            #35
            Odp: chrzest

            Ubranko powinno być białe, ale np. gdy chrzcimy zimą to bezsensu jest też kupować kolejny kombinezon, bo wiadomo to trochę kosztuje, wtedy odpuściłabym już, a poszła w białe dodatki, czapeczka, kocyk itd.

            Skomentuj


              #36
              Odp: chrzest

              Na naszego synka czeka garniturek a'la warszawski cwaniaczek - biała koszulka, muszka, beżowa kamizelka i spodenki oraz kaszkiet. I uważam, że na chrzest jest to idealne ubranko. A potem nawet na jakąś domową uroczystość się je wykorzysta, bo takiego całkiem białego to bym raczej nigdy mu nie założyła.

              Skomentuj


                #37
                Odp: chrzest

                Czy biel to tradycja, chyba już nie. Raczej rodzice decydują się na ubranka, które oprócz ceremonii chrztu posłużą jeszcze przez jakiś czas na co dzień - spacery, okres świąteczny, urodziny, przyjęcie weselne itd.
                Pozdrawiam
                Dariusz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: chrzest

                  Mi się podoba zwyczaj ubierania dziecka chrzczonego na biało. Nie musi być wszystko białe bo wiadomo, że to zależy od pory roku ale białe dodatki są bardzo ładne i takie niewinne jak chrzczone maleństwo

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: chrzest

                    A gości na taki chrzest zapraszaliście telefonicznie, czy na przykład wysyłaliście zaproszenia? Bo jak coś to w sklepie internetowym xxx można kupić naprawdę super zaproszenia, które są oryginalne i na pewno mało kto wie, że takie istnieją.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:23. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X