Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sok

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sok

    Mam pytanie lepiej jest kupic Waszym zdaniem wyciskarkę czy sokowirówkę?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sok

      Jeśli masz mniejsze fundusze to sokowirówkę. Jeśli masz większe o wyciskarka będzie lepszym wyborem. Sama kupilam wyciskarke bo ma ją moja siostra oraz soki są gęstsze, bardziej mętne . No i z tej samej porcji owoców wychodzi o wiele więcej soku niż jak jest w przypadku sokowirówki,
      W dobrej cenie masz wyciskarki jednoślimakowe
      https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/...jednoslimakowe

      Świetna jest wyciskarka Kuvingsa. Posiada spory wlot na owoce tak więc możesz wrzucać tam do niej całe jabłka. Bez krojenia na mniejsze kawałki jak to bywa w przypadku tanich wyciskarek.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sok

        Domowe soki są pyszne i bardzo zdrowe . Ja mam sokowirówke pohilips i jestem z niej zadowolona., Cicho działa, dobrze i szybko wyciska sok.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sok

          Najlepsze soki z marchwi, jak się ma jeszcze swoją to się nie umywa smakiem do tej z supermarketu. Ja mam sokowirówkę Zelmera i jestem zadowolona.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sok

            ja lubie soki wieloskładnikowe. Marchewka, buraczek, jabłko i do tego np. pomarańcza albo cytryna

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sok

              Te wieloskładnikowe są rzeczywiście najsmaczniejsze i najbardziej odżywcze. Warto je trochę urozmaicać dodając np. jarmuż, szpinak, natkę pietruszki czy rukolę.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sok

                Do wieku około 3-4 lat córka piła tylko wodę sporadycznie zdarzyło się że napiła sie soku - bobo frut innego nigdy jej nie podawałam chyba, że własnej roboty (jabłko,grejpfrut, pomarańcz nasz ulubiony). Do soku dziecka nigdy nie trzeba namawiać a do wody już tak

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sok

                  Moje też głównie i przez bardzo długi okres piły tylko wodę niegazowaną, potem dopiero domowej roboty kompoty albo soki, bez dodatku cukru.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sok

                    Wszystko co produkuje w domu jest dla moich dzieci najlepsze, choć czasami ze sklepowych półek łatwiej jest coś kupić, to należy wziąć pod uwagę, że oni produkują to wszystko z założeniem zysku a nie tylko dobra dziecka.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sok

                      Jesli wyciskasz sok z cytrusów to lepiej bedzie zainwestowac w wyciskarkę ręczną.Jest tak samo wydajna jak wyciskarka elektryczna. Przy tym jest mniejsza oraz łatwiejsza w czyszczeniu. Zerknij sobie na wyciskarki Sany
                      https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/...jednoslimakowe

                      W sklepach stacjonarnych ich nie znajdziesz, ale są w sieci. O wiele bardziej wytrzymałe od plastikowych, standardowych.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sok

                        Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                        Mój pije wodę, bądż sok jabłkowo- marchewkowy, który zrobię sama.
                        Ja też jestem za piciem wody. Nawet zainwestowałam w jonizator do wody http://zdroweimarkowe.pl/31-jonizatory-do-wody Co do konkretnych gatunków soków to bardzo dobrze jest pić soki z owoców twardych (jabłka, marchew). Oraz, co jasne - owoców sezonowych.
                        http://www.digest.com.pl/terapia-sokami

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sok

                          Woda najlepsza do picia. Ja ostatnio kupiłam dzbanek filtrujący, naprawdę świetna rzecz. A co do soków to sklepowych w ogóle nie kupuję, ciężko znaleźć takie o dobrym składzie. Czasem teściowa mnie obdarowuje swoimi wyrobami

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sok

                            Ja mam wyciskarkę do soków i sama robię

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sok

                              Ja również mam wyciskarkę do soków a nawet sokowirówkę, ale szczerze mówiąc rzadko z nich korzystam, bo takie soki własnej produkcji są bardzo drogie i dużo taniej jest kupić sok w sklepie. Nie mówie tutaj o sokach w kartonach dostępnych w marketach za 3-4zł za list, bo te wcale nie są zdrowe i ja takich soków nie podaje swoim dzieciom, bo nie wiem jakiej jakości były owoce, z których zostały wyprodukowane a także te soki często nie mają 100% soku w sobie i często są rozcieńczane. Już od jakiegoś czasu kupuje soki w sklepie ze zdrową żywnością, a mianowicie tutaj http://www.jedzpij.pl/sok_z_wisni . Na stronie sklepu oprócz samych soków macie też podaje właściwości zdrowotne soków z wiśni. Soki są tu sprzedawane w dużych opakowaniach, dzięki czemu oszczędzamy sporo na zakupach, bo te soki wychodzą ok. 9-10zł za litr, a moim zdaniem nie jest to wysoka cena jak za sok, który jest wykonany z owoców bio. A Wy kupujecie bio soki ? A może znacie ten sklep ze zdrową żywnością?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sok

                                U nas soki są robione przez babcię latem. Później dostajemy buteleczki. I pijemy rozrobione z wodą. Najbardziej lubimy soczek z malinek!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X