Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chusteczki nawilżające dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chusteczki nawilżające dla dziecka

    Jakich chusteczek używacie? Osobiście polecam Bambino - są miękkie dobrze nawilżone, tanie i co najważniejsze nie uczulają.
    Przyznam się, że czasami używam ich także do demakijażu

    Które z zamieszczonych chusteczek przypadły wam go gustu?
    Attached Files
    Last edited by Eleonora; 04-02-2011, 12:58.
  •    
       

    #2
    Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

    u mnie bambino sie nie sprawdzily, uczulaly dwoje dzieci, poza tym za silny zapach jak dla mnie. obeznie bella happy te zolte, delikatnie pachna, sa doskonale nawilzone i doskonale czyszcza. uzywalam tez papersa, ale to byla porazka, suche, nieladnie pachnialy. probowalam tez huggies tych z kolorowymi lapkami, fajny zapach, dobrze nawilzone


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

      Ja lubię CLEANIC Kindii dzidziuś Herbal Care, z wyciagiem z 3 ziół, sa dobrze nawilżone-ładnie pachną-POLECAM w swoim 3 letnim byciu mamą używałamróżnych począwszy od Bambino po Pampers. Nie sprawdziły się Happy, Huggies. Pozdrawiam mamunie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

        Ja najbardziej lubię Pampers sensitive za brak zapachu i delikatność
        bambino zbyt intensywne
        cleanic pachną jak perfumy babci fuja
        happy Ok ale żadna rewelacja
        Hippa zbyt pieniste

        super są penaten ale ciężko je dostać
        Last edited by majajula; 06-02-2011, 12:49.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

          Ja najbardziej lubię Babydream Sensitive z Rossmanna.
          Fajne są też HiPP, ale cena powala na łopatki.

          Kiedyś sobie chwaliłam Dzidziuś (obecnie Kindii), ale odkąd zaczęłam się "rozeznywać" w składzie, to mi się odwidziały. Podobnie jak niemal wszystkie inne

          Dodatkowo powiem, że Nivea te pachnące nigdy mi nie pasowały, bo ich zapach było czuć nawet przez pieluchę, po dłuższym czasie od użycia. Zaś Huggiesy są "papierowe" - nie odpowiada mi ta konsystencja.

          P.S. Z zamieszczonych u góry, nie kupiłabym żadnych

          Skomentuj


            #6
            Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

            Ja od dłuższego czasu jestem wierna husteczkom Bobini, ale nie tym na zdjeciu (tez je raz kupiłam i są ok) tylko takim w niebieskim opakowaniu. Mają jedną, podstawową dla mnie obecnie zaletę (poza oczywiscie skutecznością, delikatnym zapachem i brakiem uczulenia) - mają szczelnie zamykane opakowanie.
            Syn jest juz troszkę odrośnięty i jedno opakowanie starcza nam na dość długo, w przybliżeniu miesiąc, wiec możliwość wielokrotnego, szczelnego i skutecznego zamknięcia to podstawowa sprawa. Wszelkie zamkniecia samoprzylepne nie zdają egzaminu przy dłuższym stosowaniu, zwłaszcza nosząc je w torebce. Nie mam natomiast ochoty dodatkowo zajmować sobie miejsca plastikowymi, duzymi pudełkami na husteczki, choć w domu są niewątpliwie praktyczne.
            Poza tym wcześniej stosowałam przeważnie pampersy.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              #7
              Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

              ja uzywam pampers sensitiveale chyba bardziej od tych wydaje mi sie ze lepsze są te z nivea

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                zawsze najlepsze dla mnie były bambino a teraz już nie używamy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                  Jak dla mnie najlepsze są z Pampersa,choć Bambino też czasem kupiłam i również były ok.




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                    Bambino,nivea,zwykłe z tesco-dla mnie ok.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                      A czy któraś z was próbowała używać myjek Cheeky Wipes?. Widziałam je ostatnio w sklepie, ale jak to ja... Zanim coś kupię nowego, wolę popytać, poczytać i posprawdzać ceny Wiadomo, jednorazowe chusteczki są wygodne, ale nie pozostają bez wpływu na środowisko - takie moje skrzywienie Tak czy inaczej, chętnie usłyszę waszą opinię na ten temat.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                        ja po wielu testach na dwoch moich corkach doszlam do wniosku ze najbardziej lubie pampersa i chusteczki z lidla( te z lidla sa moim faworytem w wersji sensitive bezzapachowe i comfort-slicznie pachna)sa dlugo wilgotne praktycznie do ostatniej sztuki i nie rozrywaja sie..Nie znosze chusteczek johnsona i huggiesa poniewaz sa sztywne,suche dra sie i sa male

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                          Jeżeli chodzi o chusteczki to ja też polecam pampersa bo są najlepsze.
                          Ale ostatnio kupiłam z netto takie różowe dużo tańsze chyba za 4 zł i nie są złe ale pampersy jednak lepsze

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                            jak dla mnie Bambino są zbyt suche .. :P zdecydowanie Pampers .

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                              Idealnie nawilzone i delikatnie pachnace sa chusteczki Dada
                              Kupujemy je caly czas przydaja sie nawet do porzadkow

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X