Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kremy na rozstępy w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    Mój brzuch nigdy tak nie wyglądał...
    Mój brzuch również tak nie wygląda. Starałam się go nawilżać olejkiem z Rossmanna i czasem wykonywałam masaż specjalną rękawiczką by pobudzić krążenie


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

      ogólnie rozstepów nie miałam aczkolwiek lekkie niedoskonałości owszem, używałam kremów ujędrniających natomiast typowo kremu na rozstepy nie miałam.

      Skomentuj


        #33
        Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

        Tu macie niezły zabieg http://www.skinclinic.pl/dwutlenek-w...ie-estetycznej Nie słyszałam jeszcze, żeby ktokolwiek usunąć rozstępy kremami.

        Skomentuj


          #34
          Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

          Mój brzuch nie wygląda najpiękniej, ale nie przejmuję się tym za bardzo, mężowi się podobam, a na plażę można założyć jednoczęściowy kostium. Zdecydowanie jednak rozstępy się zmniejszyły dopiero po Bio Oil.

          Skomentuj


            #35
            Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

            Ja podczas pierwszej ciąży smarowałam się kremami dla mam na rozstępy wszystko było dobrze, nie miałam ani jednego rozstępu aż do dwóch tygodni do porodu poszło jak nie wiem co, cały brzuch mi popękał i myślę, ze dużo tutaj maja do siebie uwarunkowania genetyczne. Moja mama miała rozstępy i wszystkie ciotki również...więc pewnie co bym nie robiła to i tak by się pojawiły

            Skomentuj


              #36
              Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

              Niestety często w parze z cellulitem idą rozstępy... A tu już trzeba walczyć z grubej rury Warto się zastanowić nad laserowym usuwaniem rozstępów, to zabiegi trochę bolesne ale dające świetne efekty. Tego typu zabiegi można wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Już po 1-2 zabiegach widać efekty.

              Skomentuj


                #37
                Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                Smarowałam się całą ciążę różnymi kremami, ale mimo to na koniec cały brzuch mi popękał. Nie wiem, czy w ogóle coś mogło temu zapobiec. Co do kwestii genetycznej, to nie wiem jak tam taty strona, ale mama nie miała i nie ma... Wygląda to naprawdę słabo. Zastanawiam się nad wyprobowaniem jakiś kremów na blizny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                  Ja od drugiego trymestru używam Bio Oil. Rozstępów nie widzę, ale wiem, że jest to również uwarunkowane genetycznie i czasem nawet najlepsza pielęgnacja i super kosmetyki nie wystarczą. Stosuję też oliwkę dla dzieci i od kilku dni próbki balsamu Palmers na rozstępy

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                    Ja na brzuchu w żadnej ciąży nie miałam rozstępów ( smarowałam oliwką) , ale w drugiej ciąży na jednym udzie pojawił się rozstęp. Dziwna sprawa. Jest mały i w sumie nie widoczny.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                      Kurcze, ja zawczasu sie smarowalam codziennie i masowalam cialo w ciazy. A te brzydkie rozstepy i tak sie pojawily. Najiwiecej na udach. Teraz cwicze i ujedrniam cialo ale nadal je widac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                        W przypadku rozstępów sprawdza się zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Tutaj https://www.apteka-melissa.pl/produk...0-ml,4333.html macie krem pharmaceris m . Jest ok, bo wzmacnia strukturę skóry. Najlepiej stosować go do 4 miesiąca ciąży.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                          Możesz się smarować olejkami, żeby ujędrnić skórę. Powiem Ci , ze jak już po porodzie dojdziesz do siebie to skorzystaj z usług usuwania blizn i rozstepów w tej klinice http://bienkowscyclinic.pl , uwierz lekarze do rany przyłóż, z sercem na dłoni, fantastyczni! Atmosfera wspaniała i w ogóle cała klinika bardzo nowoczesna. Zabieg jest skuteczny pozbędziesz się rozstępów.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                            Kosmetyków jest na prawdę dużo, ale najważniejsze żeby wybrać odpowiednie dla siebie i swojej skóry. Tu jest fajna lista kosmetyków dla kobiet w ciąży i po porodzie jakie można i warto stosować, może się komuś przyda: http://www.e-****************************/artykuly...-porodzie.html

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                              Kochane mam ogromne pytanie w związku z rozstępami. Jestem w 6msc,naczytałam się o tym tyle że spędza mi to dosłownie sen z powiek. Ostatnio zamówiłam sobie ten produkt o którym jest głośno https://kontigo.com.pl/specjalistycz...o-oil-265.html . Cena uważam super taniej niż w klasycznym rossmanie ale co wy uważacie na ten temat? Któraś z was go stosowała? Czy którejś z was faktycznie pomógł?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

                                Ja staram się używać kosmetyków naturalnych.
                                Nie byłam nigdy przekonana do olejków, wydawało mi się, że będą pozostawiać tłuste plamy na piżamie czy pościeli , ale kiedy zaszłam w ciążę dostałam od kuzynki, która się interesuje takimi sprawami dostałam olejek inca inchi. Jest przewspaniały, stosuje go od początku ciąży. Moja skóra jest elastyczna i miękka w dotyku, póki co nie pojawiają mi się rozstępy.
                                Czytałam, że jest wielofunkcyjny, można smarować nim twarz i olejować włosy. Więc ostatnio mam jeden kosmetyk do wszystkiego. A najważniejsze dla mnie jest to, że nie zawiera nic innego. 100%olejku inca inchi. Żadnych parabenów itp.
                                Na prawdę polecam. Nie pachnie on za specjalnie, dla miłośniczek pachnącej skóry polecam masło kakaowe <3

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X