Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ceny w pralniach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ceny w pralniach

    Mam kilka rzeczy do wyprania- moja sukienka weselna i garnitur męża. Gdzie w miarę tanio wypiorę te rzeczy? Od czego zależy cena tej usługi?
  •    
       

    #2
    Odp: Ceny w pralniach

    WIesz co, generalnie to nie korzystam z usług pralni zbyt często, ale kiedyś prałam wełniany płaszcz i zapłacilam cos ok. 40 zł (pralnia w Szczecinie). Ale było to już kilka lat temu więc ceny mogły się pozmieniać

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ceny w pralniach

      W Iron Master. 30 zł od kg prania z dowozem. Nie ma stawki za daną rzecz, tylko liczą od wagi ciuchów. No i oni sami wszystko dowożą.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ceny w pralniach

        Trochę to nie do wiary, bo moja kiecka strasznie lekka, więc dostaliby śmieszne grosze, ale spoko - zadzwonię i dopytam.
        Tam są jakieś ograniczenia, tzn. minimalna waga ciuchów oddanych do prania?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ceny w pralniach

          ceny są wysokie, przynamniej u mnie w mieście. Piorę w pralni tylko te ubrania, o które szniszczenie najbardziej się obawiam.
          Cudzą butelkę wypróżniasz trzema pociągnięciami, własną – nawet dziesięcioma.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ceny w pralniach

            30 zł za kg to nie jest wysoka cena, tym bardziej jeśli macie w niej jeszcze dowóz, prawda?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ceny w pralniach

              U nas jest 25 - 30 zł za płaszcz, reszty nie wiem, ale po powrocie z wakacji będę oddawała do prolni płaszcze: swój i męża, to z ciekawości zorientuję się jakie są ceny jeśli chodzi o inne rzeczy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ceny w pralniach

                Pralnia to nie jest droga sprawa ale przy praniu sukni ślubnej mogą policzyć Cie trochę drożej.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X