Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyciskarka czy sokowirówka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

    Jednym z konkretniejszych zakupów może być wyciskarka do soków ale na prawdę dobrej jakości. Trzeba trochę poczytać i zasięgnąć informacji by dowiedzieć się jaką markę wybrać, ale warto ten czas poświęcić. Z tego co widziałem tutaj https://www.energiazdrowia.pl/ to dobrej jakości mają wyciskarki marki Biochef. Wykonane ze stali nierdzewnej na prawde są solidne.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

      Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
      chyba 10lat? jakoś tak ,bardzo długa
      muke ? tak na silnik jest 10 lat gwarancji

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?



        jak wszyscy to wszyscy, też mam muke

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

          Szkoda, że nie widać jej w całej okazałości. Jak będziesz miała jakąś fotkę, jak Muke się prezentuje na blacie to koniecznie wrzuć.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

            na zdjęciu pulpa wyciśnieta do cna ;]

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

              Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
              na zdjęciu pulpa wyciśnieta do cna ;]
              za kazdym razem mam z muke wycisniete do sucha, prawde mowiac to jest to wrecz juz niesmaczne bo sie je takie suche wiorki



              Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
              Szkoda, że nie widać jej w całej okazałości. Jak będziesz miała jakąś fotkę, jak Muke się prezentuje na blacie to koniecznie wrzuć.
              miało byc artystycznie, jak w blogach kulinarnych
              po co kazdy ma oglądać moją kuchnię
              a tak muke widać

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                Ja postanowiłam kupić blender. Korzystając z takiej wyciskarki wyrzucamy bardzo dużo części owoców, które też mają w sobie wiele witamin i warto je wypić. Blender moim zdaniem działa dużo lepiej a też nie kosztuje tyle co sokowirówka. Kupiłam bardzo fajny model Kernau i w przygotowaniu szybkich koktajlów sprawdza się świetnie. Nie zajmuje dużo miejsca i co najważniejsze blenduje mi cały owoc, więc mój koktajl ma dużo więcej witamin

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                  Teraz, do 16.07, w Biedronce jest duży wybór całkiem niezłego sprzętu kuchennego, który w dodatku nie jest drogi, więc to dobry moment, żeby wypróbować, co lepiej spełnia Twoje wymagania. Są blendery (cudne, bo w pastelowych i żywych kolorach) oraz sokowirówka o mocy 700W (za niecałe 160 zł). Gazetkę promocyjną można przejrzeć w naszej aplikacji bez potrzeby znoszenia do domu makulatury :-) I nie tylko z Biedronki, bo także z prawie 100 innych sklepów, marketów, drogerii itp. Proszę zajrzeć tutaj: https://mojagazetka.com, a w razie pytań służę odpowiedzią. Iwona, Moja Gazetka

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                    Ja chcę kupić wyciskarkę. Ale muszę jeszcze na nią odłożyć pieniądze.

                    Skomentuj


                      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                      A te tutaj https://zdroweimarkowe.pl/15-wyciskarki wyciskarki już widzieliście? Warto im się bliżej przyjrzeć. Są nie tylko solidne, ale praktyczne. Warto pić każdego dnia świeżo wyciskany sok, bo to są same witaminy. Poza tym taka wyciskarka będzie służyła przez lata.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                        A tutaj https://wyciskarkisokow.pl/produkt/w...kuvings-b6000/ już zaglądaliście? Myślę, że warto się zainteresować tego typu rozwiązaniem. Do wyciskarki dołączona jest książka z przepisami na soki, która jest bardzo pomocna, kiedy kończą nam się własne pomysły.

                        Skomentuj


                          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                          Tylko bardzo droga jest ta wyciskarka... Choć nawet nieduża jak na ten sprzęt.

                          Skomentuj


                            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                            Blog o książkach

                            Skomentuj


                              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                              Tak, mnie tez na to nei stać, szkoda ze to takie koszmarne ceny są

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X