Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Pamiętajcie też o tym, by się regularnie badać. Moim zdaniem to jest bardzo istotne.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      o mnie postanowił zadbać mój mąż, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Wykupił mi karnet do SPA, żebym się zrelaksowała i zrobiła coś dla siebie.

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Dieta jest najważniejsza. Ćwiczenia bez diety to też średni efekt.
        http://wishbone.blog.pl

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Wpadłam na nowoczesne badania w mojej przychodni, które ukazują, na co jesteś uczulony. Mam kilka uczuleń, więc postanowiłam wymienić moje meble na meble z tkaninami antyalergicznymi. Znalazłam nawet ciekawe artykuły w tym temacie xxx które uświadomiły mi jak to właściwie jest, a jak być powinno.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:10. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            A ćwiczycie? Dla mnie jest bardzo ważne, aby dbać o kondycję.

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Dbanie o siebie to nie tylko ćwiczenia i zabiegi u kosmetyczki. Bardzo ważna jest również dieta, wybieranie odpowiednich produktów, bogatych w witaminy i inne cenne składniki odżywcze. Kluczowe jest również właściwe nawadnianie organizmu, ponieważ ma ono bardzo duży wpływ na samopoczucie oraz prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych organów. Ponadto, odpowiednie nawilżenie oraz nawodnienie opóźnia proces starzenia, a to ważne dla każdej kobiety
              MELVIT - producent zdrowe żywności - sprawdź http://melvit.pl/

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                trochę dziwne pytanie, no po prostu trzeba inwestować w dobre kosmetyki i czasem wybrać się na jakiś zabieg.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Ja dbam o siebie dbając przede wszystkim o swoje dobre samopoczucie i samoakceptację. Jak czuje się źle, brzydko, to szukam sposobów żeby temu zaradzić. Jak fundusze pozwalają to idę na zakupy a jak nie, to chociaż przymierzam ubrania i planuję że kupię je, jak będę mogła Strasznie lubię też zamawiać ubrania przez internet, najlepiej w takich hurtowniach jak xxx gdzie jest duży wybór i atrakcyjne ceny.
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 18:08. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    ja dbam o siebie na miarę swoich możliwości bo dobrze się czuję wiedząc, że staram się zadbać o siebie jak najlepiej.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Raz w miesiącu jakiś zabieg kosmetyczny
                      Blog o biżuterii:
                      chinacrystaljewelry.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Na pewno w pierwszej kolejności warto zadbać o swoje włosy - zmienić fryzurę lub poddać się zabiegom, dzięki którym staną się one lśniące, lekkie i błyszczące dobry fryzjer potrafi zdziałać cuda i z pewnością poprawi Twoje samopoczucie. Jeśli mieszkasz w Koninie lub okolicach to serdecznie polecam ze swojej strony ten salon: to prawdziwi cudotwórcy! Powodzenia!

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          trening dieta odżywki dla sportowców xxx coś takiego i dbasz o siebie wtedy idealnie sama tak zrobiłam i raz że wyglądam o wiele lepiej bo -10kg oraz sama się po prostu lepiej czuję tak zdrowiej wiem że to wszystko jest możliwe tylko wystarczy chcieć i ruszyć się z miejsca wtedy zadbamy o siebie idealnie heh
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:09. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Pamiętam jak trudno mi było wrócić do stanu sprzed ciąży Po roku obijania się powiedziałam koniec tego i zaczęłam chodzić regularnie na siłownie, raz na jakiś czas do kosmetyczki, fryzjera. Także drogie Panie dla chcącego nic trudnego

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Też mam z tym problem, a od porodu minęło już prawie osiem miesięcy... Miałam już moment , że się za siebie wzięłam, ale minęła mi motywacja...Nie mam czasu porządnie się wyczesać a co dopiero dbać o siebie. Ten post trochę mnie zmotywował i spróbuję może chociaż o dietę zadbać. Jeść te przepisowe pięć posiłków, pić więcej wody, no i może wykluczyć gluten z diety. Zrobię zamówienie na xxx i zobaczę jak te produkty bezglutenowe będą mi smakować.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:09. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Stosuj odżywki do włosów,balsamy,umów się do kosmetyczki na paznokcie ,zrób jakiś ładny makijaż i na pewno będziesz się lepiej i ładniej czuła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X