Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: prezent dla chłopca

    Ja ostatnio w sieci szperałam za prezentem dla chłopca, bo zaraz w sumie okres i komunijny i potem dzień dziecka i uznałam, że bramka piłkarska taka do ogrodu będzie fajnym rozwiązaniem, wytypowałam już jedną ale wszędzie po 420 zł i dopiero jak trafiłam na xxx to za 390 zł ją mieli z darmową wysyłką jeszcze więc fajnie bo nawet na allegro nie było taniej
    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:29. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: prezent dla chłopca

      Mnie bardziej interesuje taki prezent, który będzie połączeniem nauki z zabawą, tylko właśnie nie wiem na co się zdecydować, może jakieś gry edukacyjne? co myślicie o tym?

      Skomentuj


        #78
        Odp: prezent dla chłopca

        Dla chłopca fajnym prezentem będą klocki konstrukcyjne (osobiście polecam Morphun). Możesz je kupić na przykład tutaj xxx- sama tam kupowałam i jestem zadowolona, możesz np.: dopasować klocki do wieku dziecka. Wydaje mi się, że to będzie dobry wybór, ponieważ takie klocki konstrukcyjne pozwalają poznawać nowe elementy, rozwijają wyobraźnię czy zdolności manualne - sama to zaobserwowałam u swojego dziecka. Można dzięki nim tworzyć różne budynki, konstrukcje czy pojazdy. Z jednej strony to fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu, a z drugiej takie klocki są bardzo kształcące
        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:29. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: prezent dla chłopca

          Dziękuję za bardzo przydatną recenzję tych klocków Jeszcze poczytam o nich na internecie ale chyba rzeczywiście się na nie zdecyduje jeszcze raz dzięki

          Skomentuj


            #80
            Odp: prezent dla chłopca

            Napisane przez n1a1talliiaa Pokaż wiadomość
            Mnie bardziej interesuje taki prezent, który będzie połączeniem nauki z zabawą, tylko właśnie nie wiem na co się zdecydować, może jakieś gryhttp://forum.babyonline.pl/forum/login.php?do=logout&logouthash=1492719344-52f7345021aad4ebc8dbf662980703c79d4f3fe6 edukacyjne? co myślicie o tym?
            Myślę, że to świetny pomysł. Planszówki są zawsze trafionym prezentem bez względu na wiek. xxx
            Last edited by disne; 13-07-2020, 23:29. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: prezent dla chłopca

              Planszówki, puzzle, gry strategiczne, może też być coś do budowania.

              Skomentuj


                #82
                Odp: prezent dla chłopca

                Dla dziecka w wieku szkolnym dobrym prezentem są gry planszowe (jest ich teraz tak wiele, że sama chętnie kupiłabym przynajmniej kilkanaście z nich), książki związane z jego hobby/zainteresowaniami, klocki albo jakieś zestawy do budowania np. stacji kosmicznych czy innych podobnych i nieco skomplikowanych do złożenia miejsc. Chyba, ze chłopiec ma inne ulubione sposoby na spędzanie wolnego czasu, jak np. sport czy modelarstwo, wtedy można kupić mu jakieś akcesoria związane z którymś z tematów. Tu wybór też jest ogromny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Sterowany samochód bezpieczniejszy i dłużej pojeździ. Helikopter ciężko trafić na w miarę tani a dobry. A samochód łatwiej i dłużej pojeździ bo w domu a nie tak jak helikoper na dworze, bo tam większa frajda na taki sprzęt.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Nie znam chyba chłopca ktory nie interesował by się klockami lego. Dlatego może kup mu tutaj lubieklocki jakiś ciekawy zestaw. Możesz tylko zrobić rozeznanie czy woli bardziej coś typowo do budowania i konstruowania czy jakieś tematyczne klocki. Na pewno z takiego prezentu się ucieszy.
                    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:30. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Jeśli chodzi o prezenty dla aktywnych chłopców to polecam hulajnogę lub rolki.
                      Widziałam że będą takie dla dzici na promocji w Lidlu niedługo. Podsyłam linka może Wam się przyda!
                      xxx
                      Last edited by disne; 13-07-2020, 23:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: prezent dla chłopca

                        Dla chłopca, moim zdaniem, najlepszy będzie rower.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: prezent dla chłopca

                          A ja swojemu dzieciakowi postanowiłem zrobić mały plac zabaw w naszym ogródku, który jest dość sporych rozmiarów. W związku z tym szukam dobrego producenta, który się zajmuje produkcją sprzętów niezbędnych w każdym z placów zabaw. Znajomy polecił mi Alt Drew Cosmo. Znalazłem ich stronę -> xxx i po wstępnym przejrzeniu oferty mogę szczerze stwierdzić, że jest godny polecenia. Jednak wolałbym poznać jeszcze kilka innych opinii dotyczących tej firmy. Mógłby ktoś z was się na jej temat wypowiedzieć?
                          Last edited by disne; 13-07-2020, 23:30. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Najlepiej byłoby chyba kupić chłopcu jakieś samochodzik, może nawet takie zdalnie sterowny.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: prezent dla chłopca

                              Ja mojemu siostrzeńcowi chce teraz kupić rower biegowy. To jest świetna opcja dla malutkich dzieci, które są za małe na rowerek z kółkami. Znalazłam fajny sklep z takimi rowerkami, proszę doradźcie jaki model byłby najlepszy? xxx Jak na razie najbardziej podoba mi się ten "PUKY Rowerek biegowy LR M plus" ale ten zielony też fajny. Co myślicie?
                              Last edited by disne; 13-07-2020, 23:30. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Mam dwóch synów którzy kochają roboty! Maja ich tak dużo, że powoli nie mam już miejsca w domu dlatego w tym roku postanowiłam nie kupować kolejnych tylko znaleźć coś co połączy zabawę z nauką i tak trafiłam na warsztaty xxx które uczą poprzez zabawę. Może spróbuj znaleźć coś podobnego zamiast ponownie kupować kolejną zabawkę?
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:31. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X