Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

    Moim zdaniem warto takie zdjęcia wykonać

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

      Jestem jak najbardziej za ! Takie zdjęcia są uroczą pamiątką na całe życie, zarówno dla rodziców jak i w późniejszym czasie - dla samego dziecka. Mnie namówiła do takiej sesji przyjaciółka i jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo wątpię, że sama na to bym wpadła Korzystaliśmy z usług Pani Angeliki z Warszawy: http://www.angelka.pl/, no i powiem Wam, że jest MEGA profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobre podejście do dzieci, mój synek ja uwielbia

      Skomentuj


        #18
        Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

        300 zł nie wygorowaną cena, wszystko zależy od dochodów rodziny, powiem szczerze że ja te pieniadze wolałabym wydać na coć innego jeśli bym je miała
        Wszystko zależy od priorytetów rodziny i finansów, ja myślę ze fajne sesje można wykonać samemu, a zdjecia nieoczekiwane i z zaskoczenia wychodza nieraz dużo fajniej niż u fotograf, moze nie sa wykonane profesjolanie i przez zawodowca ale chwila jest uchwycona na fotce

        Skomentuj


          #19
          Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

          My na szczęscie mamy fotografa w rodzinie i Zuzia ma sesje darmowe. Płacimy tylko za wywołanie zdjęć ale to symboliczne kwoty.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

            ja po raz kolejny polecam Magdalenę Ochman z Wrocławia naprawdę robi zdjęcia cudeńka a pamiątka na lata będzie co wspominać

            Skomentuj


              #21
              Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

              Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
              300 zł nie wygorowaną cena, wszystko zależy od dochodów rodziny, powiem szczerze że ja te pieniadze wolałabym wydać na coć innego jeśli bym je miała
              Wszystko zależy od priorytetów rodziny i finansów, ja myślę ze fajne sesje można wykonać samemu, a zdjecia nieoczekiwane i z zaskoczenia wychodza nieraz dużo fajniej niż u fotograf, moze nie sa wykonane profesjolanie i przez zawodowca ale chwila jest uchwycona na fotce
              Jak się ma porządny sprzęt to pewnie że lepiej Pomysły też z netu można wyszukać i taniej wszystko wyjdzie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

                My mieliśmy takie sesje - koleżanka się uczy na fotgrafę wiec dąłam jej 50 zł i zrobiła nam z 500 fot - świetne jesiennie... Calą rodzinką - samej córce, potem synkowi, im razem - mi Poelcam takie sejse świetna pamiątak

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

                  pamiątka na lata teraz nie mam chęci być fotografowana (beczka śmiechu by była ) ale jak malutka się urodzi to pobiegniemy na sesje

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

                    Przed wyborem fotografa polecam lekturę: http://ja-kobieta.pl/fotograf-slubny...afa-idealnego/
                    Świetny artykuł

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Fotografia, sesje rodzinne i dziecięce

                      Z kolei ja poleca tego fotografa ślubnego http://www.marvid.pl/. Świetny profesjonalista, jego zdjęcia i filmy są stylowe i subtelne.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X