Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    A ja myślę, że fajnym prezentem może być stylowe obuwie Ostatnio widziałam cudowne mokasyny na Ceneo. Niestety nie mogę się póki co zdecydować na model. Sprawdź cenę na mokasyny damskie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      To zależy jaki ma się budżet, u nas w rodzinie raczej stawia się na tańsze, ale emocjonalne prezenty. Mam 5 rodzeństwa, więc licząc ich samych, mężów, żony, dzieci i naszych rodziców musielibyśmy wydawać majątek na wszystkie podarki. Swojej siostrze ostatnio zamawiałam kubek: http://www.tech-media.pl/search/t25,kubki_z_nadrukiem, ale dodałam do niego personalizowany nadruk i napis. Taki przydatny przedmiot dnia codziennego, który będzie jej się zawsze ze mną kojarzył

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Ja bym swojej siostrze sprawiła prezent w postaci fajnego ciuchu np. ze sklepu www.kostium.com. Są tam bardzo fajne sukienki na lato, myślę, że moja siostra byłaby bardzo zadowolona z takiego prezentu.

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Moja siostra dostała ode mnie w tym roku zestaw kosmetyków. Długo się zastanawiałam co kupić ale zdecydowałam się na wybór kosmetyków dopasowanych do tej wrażliwej cery. Koleżanka poleciła mi produkty Biodermy http://www.bioderma.pl/produkty/sensibio i to był dobry wybór. Siostra bardzo zadowolona a dodatkowo zniknęły problemy skórne, które pojawiały się po stosowaniu nieodpowiednich preparatów.

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Ja swojej na parapetówkę kupiłam zestaw noży kuchennych. Ogólnie polecam ci się zapoznać z oferta tego sklepu, bo mają świetny wybór różnych akcesoriów i dodatków. http://mensahome.eu/wyszukaj/wszystk...i-akcesoria-pl Fajne jest to, ze masz tam produkty różnych firm o różnych stylach. Ja chyba najbardziej skłaniam się ku ASA, no ale to rzecz gustu.

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Ja mojej kupiłam naszyjnik. W tym roku postawię na zegarek.

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Ja bym się zapytał jakiegoś speca...
                Wszyscy pytają , jaki jest sens życia,a nikt nie pyta,jaki jest sens śmierci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Speca, czyli kogo? Moim zdaniem tutaj warto szukać podpowiedzi. Ja bym postawiła na biżuterię.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Moim zdaniem warto pytać. Nie ma co kupować byle czego.

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      W nowym mieszkaniu potrzeby są duże, też właśnie zamieszkałam na nowym, więc doskonale rozumiem co to oznacza. Chlebak rewelacyjny pomysł bo sama nie mam Więc rzeczywiście na nowe mieszkania, tez staram się dawać praktyczna prezenty, choć na co dzień jestem tradycjonalistką wysyłam kartki imieninowe, urodzinowe, polskie kartki świąteczne, to taka piękna tradycja, ale co po kartkach i kwiatkach dla kogoś kto ma realne potrzeby, jak chlebak czy toster

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        Ja bym zabrała siostrę na jakiś wyjazd

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Mi się wydaje, że prezentem na każda kieszeń jest książka. Dyskont książkowy Aros oferuje sporo nowości. Aktualnie jest tez wiele promocji - sa przeceny nawet do 35% . erknij na stronę, może znajdziesz coś interesującego. Ksiązka to taki niezobowiązujący prezent. Zawsze wypada podarować książkę.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Proponuję zapytać siostry. Oczekiwania bywają bardzo różne, jedna osoba woli to a inna coś zupełnie innego. Co za tym idzie, łatwo można nie trafić z prezentem.
                            Powinna istnieć szkoła goryczy. Ludziom potrzeba ciężkiego życia i ucisku, żeby nabrali tężyzny psychicznej.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Fajnie Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone porady w tym temacie
                              Pogubiłem się już w liczbie rozczarowań.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Hej. Robot planetarny lub komplet naczyń będą dobrym pomysłem. Kiedyś kupiłam sobie taki na raty. Jeżeli chcesz zrobić tak samo, to polecam sprawdzoną stronę z kredytami: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=6570&page=21. Spłaciłam go szybko i bezboleśnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X