Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    Napisane przez littlerosie Pokaż wiadomość
    no w sklepach internetowych mozna naprawde sporo zaoszczedzic jak poszlam do sklepu stacjonarnego i zobaczylam cene mury to sie za glowe zlapalam, w internecie znalazlam znacznie taniej.
    No ja też się często za głowę łapię jak porównuję ceny kosmetyków, perfum a ostatnio nawet leków, to nie do pomyslenia jest ile drożej jest w sklepie stacjonarnym.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      jjmka a jaką apteke internetowa polecasz ze sa takie roznic cenowe - ja mam prownanie tylko z aptek stacjonarnych i tutaj tez są bardzo duze roznice - ja kupuje w takiej przy przychodni, zawsze tam jest kolejka starszna ale maja duzo tańsze leki

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Napisane przez littlerosie Pokaż wiadomość
        no w sklepach internetowych mozna naprawde sporo zaoszczedzic jak poszlam do sklepu stacjonarnego i zobaczylam cene mury to sie za glowe zlapalam, w internecie znalazlam znacznie taniej.
        Też tak myślę, dodatkowy plus to to że nie zawsze można wyjść z domu, ja będąc w ciaży musiałam początkowo leżeć potem źle się czułam, a takie zakupy przez net są szybkie tanie i przede wszystkim nie trzeba wszystkiego targać, zwłaszcza jak się mieszka w kamienicy bez windy

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          też uważam, że leżaczek/ bujaczek to strata pieniędzy, my dostaliśmy takie w prezencie i się w ogóle nie przydał, sama wolałam przytulać i kołysać dziecko, a jak miało iść spać, to lepiej w łóżeczku na płaskim,
          do swojej listy musisz na pewno jeszcze dodać pościel, kilka prześcieradeł, zabawki na start, sztuczne mleko na wszelki wypadek jak byś nie mogła karmić z powodu braku mleka.

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            Dokladnie, wiele produktow jest o wiele tanszych w sklepach online, wiem ze apteka Dbam o zdrowie ma dosc niskie ceny, chociaz powiem szczerze, ze znalazlam apteke stacjonarna, ktora ma nizsze ceny ( ale pewnie dlatego, ze nie jest siecia aptek jak DOZ).
            Co do komfortu zakupow online- tez sie zgadzam, chociaz najpierw poszlam zobaczyc w stacjonarnym, obejrzalam dokladnie, a potem zamowilam przez internet.
            A co do Maxi Cosi- na lato warto zaopatrzec sie w moskitiere, zeby chronic bobasa przed komarami, to tez kupilam online :P

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              Ja polecam cenne rady doświadczonych mam, które sa już po zakupach wyprawkowych, dzięki nim często możemy zaoszczędzić nie mało, kupując jeden góra dwa kremy sprawdzone, unikniemy wyszukiwania i testowania tego najlepszego.
              Ubranek również nie ma co zbyt wielu kupować gdyż małe dzieci szybko rosną, dlatego teraz nie wykluczyłabym również ubranek używanych które nie raz są sprzedawane łącznie z metkami podobnie z wózkami, sama kupiłam wózek nowy, jednak widziałam wózki używane również w sklepach stacjonarnych i nie wygladały źle, nie które wręcz z nowymi oponami, pamiętajmy że nie zawsze rodzicom z wózków wielofunkcyjnych pasują spacerówki, stąd czasami decyzja o sprzedaży wózka kiedy maluch wyrasta z gondoli -wówczas wózek jest w zasadzie nie używany

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Co do ubranek pełna zgoda,nie musimy kupować ich wiele ponieważ dziecko szybko wyrasta,bardziej skupmy się na ich jakości. Co do pozostałych artykułów to wszystko można spokojnie skompletować,szukając w sklepach internetowych gdzie na pewno będzie taniej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka.

                  Ja dopiero zaczynam zbierać wyprawkę dla dziecka. I to dosłownie mam kilka rzeczy i tylko chodzę i oglądam i wszystko mi się podoba. Już jestem prawie zdecydowana na łóżeczko: http://allegro.pl/lozeczko-klups-rad...433048214.html. Oczywiście najbardziej przeraża mnie kupno wózka, szczególnie, że mieszkam na 4 piętrze a nie mamy wózkowni. Z mężem byliśmy już w tylu sklepach dla dzieci, że już nam się miesza co gdzie ile kosztowało.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    Na forum z tego co widzę jest osobny temat dotyczący kupna wózka dla dziecka,więc możesz zobaczyć który model byłby najbardziej odpowiedni,poza tym też kwestia budżet jaki posiadasz na ten cel. My chętnie pomożemy jeżeli chodzi o zabawki dla dziecka,właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Napisane przez madz82 Pokaż wiadomość
                      my to najpierw skupiliśmy się na wózku i foteliku, kupiliśmy na promocji Maxi Cosi w zestawie właśnie wózek+fotelik, zapas ubranek, pampersow, itp., a mebelki z czasem xD
                      haha, dokladnie, z maxi cosi dorzucam jeszcze nosidelko easia godne polecenia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Napisane przez jogo_belka Pokaż wiadomość
                          haha, dokladnie, z maxi cosi dorzucam jeszcze nosidelko easia godne polecenia
                          O tak, zgadzam sie- Easia jest naprawde super, duzy plus za to, ze dzidzius jest w bezpiecznej pozycji i ze nie obciaza kregoslupa mamy

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Bardzo fajne rzeczy dla niemowlaków można znaleźć tutaj http://www.smykoland.pl/producent-ceba-baby,dCg-oA.html Też niedawno kupowałam pościel dla małego kuzynka

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              Napisane przez littlerosie Pokaż wiadomość
                              no w sklepach internetowych mozna naprawde sporo zaoszczedzic jak poszlam do sklepu stacjonarnego i zobaczylam cene mury to sie za glowe zlapalam, w internecie znalazlam znacznie taniej.
                              Mura z Maxi Cosi w sklepach stacjonarnych ma bardzo wysoką cenę. Przez internet nawet z kosztami dostawy jest znacznie taniej.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                ja polecam stronkę http://www.bobowozki.com.pl/ mają też sklepy stacjonarne, a warto się "przymierzyć" do wózka. Po za tym jak coś się zepsuje to wiadomo, gdzie oddać wózek.
                                Co do maxi cosi to dla mnie ma on bardzo płytką spacerówkę, a przecież maluch w wieku ok 8 miesięcy już się przesiada z gondoli i zimą taka spacerówka się nie sprawdzi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X