Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

    gdyby papierosy nie były takie szkodliwe ,to każdy mógłby sobie palić ale niestety czy zwykłe czy e-papierosy szkodzą wszystkie i lepiej dziecku nie dawać takiego przykładu że się pali przy dziecku Zresztą dziecko też wdycha ten niezdrowy zapach przy tym

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

      Odradzam palenie przy dziecku, e-papierosy są krótko na rynku i pewnie nie do końca znane są ich skutki uboczne. Przecież i z nich powstaje dymek w którym nie wiadomo co jest.

      Tak nawiązując do palenia to jak wracałam z wakacji w bmw jechała para z dziećmi i facet palił w aucie normalnie szok, a dzieciaki były w wieku 2-3 lata... ehhh

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

        Nie powinnaś palić żadnych papierosów przy dziecku- po pierwsze, gdy palisz pokazujesz, że to jest dobre, po drugie zarażasz dziecko na kontakt z nikotyną. Nie pal nic przy dziecku, a w domu miej zapach z areon.pl/ Wtedy dziecko nie będzie narażone na śmierdzący dym.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

          E-papierosy również są szkodliwe. Dlatego ja bym nie paliła.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

            Jestem przeciwnikiem palenia zarówno tradycyjnych jak i e-papierosów. I chyba coś w tym jest, bo bodajże w zeszłym roku rozszerzono zakaz palenia w miejscach publicznych także na e-papierosy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

              Moim zdaniem nieważne co palisz przy dziecku - nie ma nieszkodliwej wersji. Co prawda e-papierosy może nie są aż tak rakotwórcze, ale nie są też całkowicie zdrowe.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

                Ja nie palę w ogóle, mój mąż wapuje foofa, ale nie robi tego przy dziecku - nie chcemy go narażać. E-papieros na pewno jest mniej szkodliwy od zwykłego, ale nie wiadomo czy w ogóle nie szkodzi innym. Unikamy tego ryzyka i dlatego M wychodzi na zewnątrz z e-p.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

                  Teoretycznie e-papierosy nie wytwarzają szkodliwych substancji i jedynie kto sobie szkodzi to sam palący, ale ja bym do tego podchodziła ostrożnie. Można też poszukać jakiś informacji o e-papierosach, ja znalazłam taki artykuł: http://mangopress.pl/czy-e-papierosy...ektronicznych/, ale jest tego sporo, więc można poszukać więcej. Ja ogólnie jestem osobą niepalącą oraz gorącą zwolenniczką niepalenia. U mnie w domu zawsze były papierosy, odkąd tylko byłam bardzo mała i to mnie skutecznie obrzydziło.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

                    Nawet e-papieroc jest szkodliwy a do tego paląc go przy dzicku dajemy mu zły przykład. Uważam, ze taki widok nie jest najlepszy dla dziecka

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

                      E-papierosy niby nie są szkodliwe dla osoby z boku ale ja też nie jestem zwolennikiem i podchodzę do tego ostrożnie i nigdy bym przy dziecku nie paliła nawet takiego papierosa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Czy można przy dziecku palić e-papierosy?

                        absolutnie nie!

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X