Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezenty

    Tym razem postawie na zestaw klocków drewnianych.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:17.
    notatki młodej matki czyli moje www.happinessiseasy.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezenty

      Najlepsze prezenty to są takie co mają też walory edukacyjne.
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:17.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezenty

        Moim zdaniem również najlepsze prezenty dla dzieci powinny jednocześnie uczyć i bawić
        Ja swojej córci z okazji dnia dziecka podarowałam drewaniany zestaw na przyjęcie urodzinowe i bawi się nim ciągle, sama albo ze mną. Częstuje torcikiem misie i lalki.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:18.
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezenty

          Całkiem ciekawy ten zestaw - i dla dziewczynki i dla chłopca mini kucharza.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:18.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezenty

            zabaaaawki

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezenty

              Sliczny ten zestaw ale nie na moja kieszeń ja dzieciom robię praktyczne prezenty one mówią co by chciały a my z mężem ustalamy czy nas stać ewentualnie rozmawiamy o alternatywnym rozwiązaniu np.Grzes ma teraz urodziny nie chciał jechać na wycieczkę szkolną bo już tam był gdzie jadą i dostaje kasę na imprezę i z babcią składamy się na nowy rower. W domu nie ma zawiele miejsca na bandę piłkarzy to zaprasza ich na pizzę i kregle . A Ola to się cieszy z każdej zabawki nawet z kiosku


              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezenty

                a ja jestem za tym żeby organizować jakieś fajne kinderbale. W końcu to ich dzień ;D dla swojej chrześnicy chcę właśnie coś takiego zrobić. Moi bliscy znajomi korzystali z usług BABY CLUB CAFE i byli bardzo zadowoleni. Mówili że bardzo sporo atrakcji było przewidzianych dla dzieciaczków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezenty

                  Polecam sklep "Niebieski-koralik". Największy wybór niepowtarzalnej modularnej biżuterii w świetnych cenach. Asortyment stale się powiększa, wiele promocji, rabatów. Ostatnio kupiłam bransoletkę skórkową w cenie 79 złotych, gdzie Pandora taka sama kosztuje 209 złotych. Dodatkowo Twoje dziecko może tworzyć bransoletki z koralikami, dzięki linii Biagi Kidz - doskonale sprawdza się jako prezent dla pociechy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezenty

                    A czy ktoś zechce mi poradzić w kwestii symbolicznych upominków dla dzieciaków? W Dzień Dziecka wychodzę za mąż, na naszym weselu będzie kilkoro dzieci w przedziale wiekowym 1-4 latka. Pomyśleliśmy, że skoro w tym dniu jest Ich święto, to mogą dostać od nas jakieś niewielkie prezenciki, tylko jedyne, co nam przychodzi do głowy to maskotka + czekolada i ew. jakieś inne słodycze. Ale może ktoś ma jakiś lepszy pomysł? Chcielibyśmy przeznaczyć na pojedynczy upominek ok. 30-40 zł.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezenty

                      Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
                      A czy ktoś zechce mi poradzić w kwestii symbolicznych upominków dla dzieciaków? W Dzień Dziecka wychodzę za mąż, na naszym weselu będzie kilkoro dzieci w przedziale wiekowym 1-4 latka. Pomyśleliśmy, że skoro w tym dniu jest Ich święto, to mogą dostać od nas jakieś niewielkie prezenciki, tylko jedyne, co nam przychodzi do głowy to maskotka + czekolada i ew. jakieś inne słodycze. Ale może ktoś ma jakiś lepszy pomysł? Chcielibyśmy przeznaczyć na pojedynczy upominek ok. 30-40 zł.
                      Ja mogę polecić tego misia. Maja go bardzo lubi.Wygląda tak samo jak na zdjęciu. Nawet widzialam go w jakiejś reklamie no i cena kusi
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:15.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezenty

                        Jeszcze są takie xxx Tylko,że one są mniejsze. Można wszystkie 4 kupić i każdemu maluchowi dać ... na pewno się ucieszą jak zobaczą taką ilość przytulanek
                        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:36. Powód: link



                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezenty

                          Gra jak najbardziej, zapewnia zabawę nie tylko dla dziecka Jeżeli chodzi o Boba to mogę polecić fajną grę, którą widziałam w sklepie internetowym z zabawkami -xxx
                          Swoją drogą, ja kupiłam tam właśnie fajne zabawki z kasą fiskalną dla małego sklepikarza
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 21:36. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezenty

                            Prezenty dla przedszkolaka - nasze hity na Dzień Dziecka
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezenty

                              Domek dla lalek rewelacyjny. Szkoda,że taki drogi



                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezenty

                                A może wycieczka zamiast kolejnych prezentów, dzieci na pewno docenią spędzony wspólnie czas A teraz Unity Line ma ciekawą promocję, za rezerwację wycieczki "Kopenhaga i Park Rozrywki Bakken" w terminie 27.05 - 1.06.2013 otrzymasz 100 zł rabatu na wycieczkę dla Twojego dziecka! A w Parku naprawdę jest co robić i nawet dorośli nie bedą sie nudzić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X